Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (2): « Pierwsza < Poprzednia 1 [2] Ostatnia »
Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki
Autor Wiadomość
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,508
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #16
RE: Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki

yoter napisał(a):
Ale po tym jak martaa się wycofała z tej prośby (admin pewnie wie dlaczego) mam ambiwalentne uczucia. Sad Zrobiony w balona, czy jakoś tak.

Mam podobne odczucia.
A usunąć usunąłem skoro taka była wola a temat kluczowy dla GŚ na pewno nie jest/był.



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
12-12-2016 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
martaa

*


Postów: 2
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2016
Status: Offline
Post: #17
RE: Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki

Uprzejmie informuję, że na pewno nie zapomnę wspomnieć we wstępie swojej pracy dyplomowej o dobrych ludziach, którzy poświecili swój cenny czas na wypełnienie mojej ankiety. Urodziłam i wychowałam się w górach, więc proszę się nie martwić, że ani razu nie zobaczyłam na własne oczy Tatr.
Co więcej, nie pisałabym pracy na temat TPN, gdyby nie był mi bliski i mnie nie interesował (choć wiem, że niektórzy dyplomaci tak postępują).
Badania musiały być przeprowadzone drogą internetową ze względu na porę roku, ponieważ obecnie mogłabym mieć więcej odpowiedzi związanych z turystyką zimową oraz narciarstwem, czego chciałam uniknąć.

Nie należę do osób, które źle reagują na wszelkiego rodzaju krytykę, jednak widząc Państwa niechęć do poruszanego przeze mnie tematu, nie widziałam dalszej potrzeby uczestniczenia w tej konwersacji.
Jak było można przeczytać w mojej PROŚBIE, nikogo nie zmuszałam do wypełnienia ankiety, jedynie uprzejmie prosiłam i z góry dziękowałam.

Widocznie nie wszyscy na tym forum wiedzą jak wygląda pisanie pracy dyplomowej, gdzie student musi przeprowadzić ankiety, wiedząc, że ludzie niechętnie podejmują się ich wypełnienia i szuka pomocy na forach, gdzie spotyka się z taką nieżyczliwością.
Chciałam, aby moje badania były wiarygodne, dlatego postanowiłam umieścić ankietę na takiej właśnie stronie ? licząc, że będę miała do czynienia z profesjonalistami, a nie z góry uprzedzonymi do mnie osobami.

Niestety, tylko na tej stronie pojawiła się taka sytuacja, na szczęście użytkownicy innych stron z powagą potraktowali moją prośbę, dobrze mi życząc, wspierając ciepłymi słowami i tym sposobem mogłam zebrać w ciągu 2 dni 400 odpowiedzi.

Tym, którzy bez zbędnych komentarzy wypełnili ankietę serdecznie dziękuję.

Uważam temat za zakończony, skoro nie jest dla Państwa taki istotny.

Pozdrawiam, do zobaczenia w Tatrach !


12-12-2016 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #18
RE: Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki

No i ten przedeszły post miał być o podobnym brzmieniu na początku. ok
Co do niechęci wypełniania, to jest tak. Chyba też nie lubisz, kiedy Ci do pokoju wpadają obcy ludzie i starają się sprzedać swój przereklamowany produkt lub odpowiadać na postawione pytania. Nie wiem, martaa, jak Ty, ale mnie to już spotkało parę razy i trzeba było na takich sporo wysiłku, żeby się z nimi pożegnać. Podobnie było z Tobą. Jest grzecznością, kiedy gość najpierw się przedstawia i potem przedstawia swoje propozycje. Jeżeli nie zobaczyłem, jak się przedstawiasz, to przepraszam.



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2016 09:33 PM przez Stasiu.

12-12-2016 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
yoter

*****


Postów: 1,094
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: May 2009
Status: Offline
Post: #19
RE: Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki

Droga martoo. Mimo iż byłem pośród tych, co wypełnili ankietę bez zbędnych komentarzy, czuję się wywołany do tablicy (mój komentarz pojawił się dopiero po Twojej rejteradzie).
Cieszę się, że znalazłaś czas i ochotę żeby się przedstawić. Szkoda, że zabrakło tego na samym początku (to taki elementarny standard w niektórych środowiskach). Niektórzy pośród nas traktują to forum wyjątkowo i niekiedy trudno zaakceptować fakt, że ktoś próbuje traktować cię instrumentalnie (nawet, jeżeli nie miał takiego zamiaru).
Pisałaś, że nie należysz do osób, które źle reagują na wszelkiego rodzaju krytykę, ale zachowałaś się jak obrażona panienka, co to bierze swoje zabawki i idzie do domu. Może to forum rzeczywiście jest do bani a ludzie tu niechętni, nieżyczliwi i uprzedzeni. Szkoda, że nie spróbowałaś nas choć trochę zmienić, tylko postawiłaś na nas krzyżyk.
Pozdrawiam, do zobaczenia na szlaku!



góry to początek nieba
12-12-2016 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #20
RE: Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki

yoter napisał(a):
...Pozdrawiam, do zobaczenia na szlaku!

Janusz, mam obawy, że skończylibyśmy z kijkiem wbitym w plecy lub witriolem nalanym w napoju turystycznym. Smile



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
12-12-2016 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
conti

*****


Postów: 2,412
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2014
Status: Offline
Post: #21
RE: Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki

Pytałeś Stasiu o co chodzi z tym subiektywizmem w odpowiedziach na pytania zadane w ankiecie. Chodzi między innymi o pytania dotyczące schronisk. Mianowicie, pytania były zadane w taki sposób, że moim zdaniem chodziło o odczucia każdego z osobna. Gdybym np w schronisku przy MOku został potraktowany słabo przez personel schroniska dałbym słabą ocenę. Podkreślam, to tylko przykład.

Martaa może jednak zostaniesz z nami i spróbujemy się wzajemnie porozumieć na stopie przyjacielskiej?

Wiesz, każde forum ma specyficzny mikroklimat.


12-12-2016 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
szewczyczek

*****


Postów: 4,478
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2011
Status: Offline
Post: #22
RE: Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki

Przypomina mi się tekst byłego Dyrektora TPN zamieszczony w ich kwartalniku. Omawiał przesyt i bezcelowości tego typu prac.
No ale cóż, taki urok studiów, że na ich końcu trzeba coś czasochłonnego i bezwartościowego zrobićCool



Hej ho, zwariowana przygodo!
12-12-2016 10:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Łukasz

*****


Postów: 6,465
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #23
RE: Ankieta

martaa napisał(a):
Tym, którzy bez zbędnych komentarzy wypełnili ankietę serdecznie dziękuję.


Proszę bardzo.



"I będziesz źle spał dopóki nie zapłacisz podatku"
13-12-2016 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #24
RE: Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki

Martaa, nam też podziękuj. Tyle postów w pierwszym temacie dla nowicjusza GŚ to też zasługuje na uznanie. Smile
Lucky, a ankietę wypełniłeś z jakiego portalu? uhm



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
13-12-2016 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Łukasz

*****


Postów: 6,465
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #25
RE: Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki

Stąd.



"I będziesz źle spał dopóki nie zapłacisz podatku"
14-12-2016 08:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #26
RE: Ankieta - Zagospodarowanie Tatrzańskiego Parku Narodowego dla różnych form turystyki

Stara miłość nie rdzewieje. ok



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
14-12-2016 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: