Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (2): « Pierwsza [1] 2 Następna > Ostatnia »
Usuwanie postów
Autor Wiadomość
conti

*****


Postów: 2,412
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2014
Status: Offline
Post: #1
Usuwanie postów

Nie wiem czy to jest tylko u mnie, ale niemogę usuwać swoich tematów. Błędnie napisałem post w nieodpowiednim dziale i nie mam jak go usunąć. Moje pytanie jest następujące. Nie ma opcji żeby usuwać własne tematy, nawet wtedy gdy nikt jeszcze nie udzielił odpowiedzi?


Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 06:49 AM przez conti.

23-09-2015 06:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #2
RE: Usuwanie postów

conti napisał(a):
Nie wiem czy to jest tylko u mnie, ale niemogę usuwać swoich tematów. Błędnie napisałem post w nieodpowiednim dziale i nie mam jak go usunąć. Moje pytanie jest następujące. Nie ma opcji żeby usuwać własne tematy, nawet wtedy gdy nikt jeszcze nie udzielił odpowiedzi?


Jest opcja usuń post w prawym dolnym rogu przy opcjach, edyduj,zgłoś,a przynajmniej u mnie jest,nie pamiętam czy jest opcja czasowa gdy po upływie jakiegoś czasu blokuje się .Nie wiem czy to dotyczy usuwania tematów,to chyba admin tylko może,a sam zaraz sprawdzę ,założę temat i spróbuję usunąć.ok



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
23-09-2015 07:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #3
RE: Usuwanie postów

conti odbyła się próba,masz w swoim zalożonym temacie w dolnym prawym rogu oprócz innych ikon taki czerwony X?



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
23-09-2015 07:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
conti

*****


Postów: 2,412
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2014
Status: Offline
Post: #4
RE: Usuwanie postów

Może trzeba mieć ponad 4000 postów. U mnie takiego czegoś nie ma. Jeszcze raz spróbuję założyć jakiś temat i go usunąć. Jak mi się nie uda, to zwrócę się z wnioskiem do adminów o dodanie mi IKSA.


23-09-2015 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #5
RE: Usuwanie postów

conti napisał(a):
Może trzeba mieć ponad 4000 postów. U mnie takiego czegoś nie ma. Jeszcze raz spróbuję założyć jakiś temat i go usunąć. Jak mi się nie uda, to zwrócę się z wnioskiem do adminów o dodanie mi IKSA.


Takiego X mam od dawna,ale to że nie masz to może inna przyczyna.



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
23-09-2015 05:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
creamcheese

****


Postów: 152
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Feb 2015
Status: Offline
Post: #6
RE: Usuwanie postów

Sprawdźmy mojego iksa...
...po chwili...
pomimo iż w pełnej edycji jest możliwość "odhaczenia" posta do usuniecia (dodatkowo podpowiedź, że jeżeli jest to pierwszy post w temacie to zostanie również usunięty temat), po kliknieciu "usuń pojawia się tekst:

Nie masz uprawnień, aby wejść na tą stronę. Powody takiej sytuacji mogą być następujące:

1. Twoja konto może być zawieszone lub zbanowane.
2. Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.
3. Twoje konto może być nieaktywne lub pod karą moderacji. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)

Pozdrawiam (to już ode mnie)
...po następnej chwili...

Nacisnąłem "prześlij ponownie kod aktywacyjny" i po podaniu adresu mailowego pojawiła się informacja, że kod został przesłany...ale na poczcie nic nie maSad


Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 05:59 PM przez creamcheese.

23-09-2015 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,508
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #7
RE: Usuwanie postów

Conti - dlaczego nie masz "iksa" to dla mnie zagadka. Jednak tak czy inaczej możliwość usuwania postów jest aktywne tylko przez 4 godziny dla tych co mają iks.

Może wydaje się to dziwne, ale były czasy i nieprzyjemne wydarzenia, które spowodowały takie a nie inne ustawienia forum.

Z kasowaniem tematu/posta zawsze możesz napisać do mnie czy do kogoś z moderatorów. Nie jesteśmy zasypywani takimi tematami więc nie ma problemu aby to zrobić Smile



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
23-09-2015 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
creamcheese

****


Postów: 152
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Feb 2015
Status: Offline
Post: #8
RE: Usuwanie postów

Pedro! Czy możliwość usuwania postów zależy od ich ilości na koncie forumowicza czy od stażu?


23-09-2015 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,508
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #9
RE: Usuwanie postów

Generalnie powinna istnieć taka możliwość dla wszystkich zarejestrowanych forumowiczów w zakresie tego czasu 4h od napisania. Później opcję mają tylko moderatorzy/administratorzy.

Skoro jednak ma Mirek... muszę popatrzeć głębiej w ustawieniach co jest nie tak. Zakładając, że Wam tak zależy na usuwaniu swoich postów Smile



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
23-09-2015 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
creamcheese

****


Postów: 152
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Feb 2015
Status: Offline
Post: #10
RE: Usuwanie postów

Nie zależy za bardzo, ale zawsze może się zdarzyć, że napisze się coś nie tam gdzie trzeba...
Oczywiście można pisać do Admina lub Moda...lub edytować posta pisząc go ...zupełnie od nowaSmile


23-09-2015 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TUSUYI

****


Postów: 154
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2013
Status: Offline
Post: #11
RE: Usuwanie postów

Ja nie mam "X" ale gdy wejdę w pełną edycję posta to nad edycją pojawia się opcja z opcją usunięcia posta.
Może jest to zależne od przeglądarki. Różne różnie renderują strony często różnice są duże może kod forum zawiera różne sposoby renderowania dla przeglądarek.


23-09-2015 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
hemlighet
Hemli
*****


Postów: 2,576
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2011
Status: Offline
Post: #12
RE: Usuwanie postów

Ja też tak jak Mirek mam możliwość usunięcia moich postów. Więc może faktycznie liczba postów ma tu znaczenie... Albo jesteśmy modami i nawet o tym nie wiemy Big Grin



http://hemli-w-gorach.blogspot.com/
23-09-2015 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
conti

*****


Postów: 2,412
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2014
Status: Offline
Post: #13
RE: Usuwanie postów

Pedro ja zainteresowałem się tym usuwaniem tematów, bo pisząc na telefonie, napisałem codzienną rozmówkę w propozycjach i uwagach. Ale proszę Was, nie pytajcie mnie jak to zrobiłem, bo nie wiem. Chciałem usunąć temat i napisać go w odpowiednim miejscu. Nie mogąc usunąć tematu, zmieniłem jego treść i nazwę tematu na usuwanie postów, bo w sumie to zaciekawiło mnie, że nie mogę usunąć tego co przed niecałą minutą napisałem.
Ale spoko, jeśli nie będę mógł usuwać to jeśli w przyszłości coś napiszę w nieodpowiednim miejscu to będę zgłaszał to do odpowiednich władz Smile
Chyba nie ma forum które nie przeszło by zawirowań z niekompetentnymi osobami. Dlatego ja nie widzę problemu w tym, że nie mam IKSA Smile

TUSUYI może faktycznie przyczyna tkwi w przeglądarce. Ja używam CHROME.

Sprawdziłem na MOZILLI, IKSA jak nie było tak nie ma Smile


Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 09:26 PM przez conti.

23-09-2015 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
creamcheese

****


Postów: 152
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Feb 2015
Status: Offline
Post: #14
RE: Usuwanie postów

Ja mam Firefoxa...i mam jak TUSUYI (teoretyczną) możliwość usunięcia...ale to nie działa.
Tak jak conti piszę często z telefonu i czasem coś wchodzi nie tam gdzie się zaplanowało.
Oczywiście jest mozliwość edytowania posta i napisania zamiast "niewłasciwego" tekstu czegokolwiek...choćby pozdrowień z nad morza (edycja nie przyjmuje pustego posta, coś musi być napisane).
Generalnie nie ma problemu...zawsze można pisać do Moda


Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 09:33 PM przez creamcheese.

23-09-2015 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
watażka

*****


Postów: 594
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2014
Status: Offline
Post: #15
RE: Usuwanie postów

a u mnie zniknęła możliwość edycji postów i jakichkolwiek zmian nawet zaraz po ich przesłaniu na forum, i nie mogę dodawać emotikonów ( i tu wstawiam emotikona z innej strony )


12-11-2015 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: