Odpowiedz  Napisz temat 
okolice Bielska-czy są osoby z tego rejonu?
Autor Wiadomość
Tank

*


Postów: 9
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2015
Status: Offline
Post: #1
okolice Bielska-czy są osoby z tego rejonu?

Witam.Czy są na forum osoby mieszkające w okolicy np.40 km od Bielska-Białej chętne na jakieś wspólne wyjście w góry?

Drugie pytanie bo nic nie znalazłem na ten temat. Są organizowane jakieś spotkania osób z naszego rejonu na jakieś pogaduszki o górach?



Beskid Group Of Wolves
30-07-2015 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
hemlighet
Hemli
*****


Postów: 2,576
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2011
Status: Offline
Post: #2
RE: okolice Bielska-czy są osoby z tego rejonu?

Zgłaszam się jako człowiek z Podbeskidzia, ale aktualnie mieszkający troszkę bardziej na wschód Wink
Spotkania jak najbardziej są. Raz na jakiś czas organizowane są spotkania forumowe, czyli tzw. biby - z tym, że mają one miejsce w różnych pasmach górskich. Mamy na forum jedną stałą imprezę, czyli coroczne spotkanie na Filipce, w Beskidzie Śląskim, po czeskiej stronie, tutaj można poczytać o zeszłorocznym spotkaniu - http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthread.php?tid=6281 . Poza tym do wspólnego umawiania się w góry mamy m.in. ten wątek - http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthread.php?tid=11 Smile

Poza tym, oczywiście, zawsze można samemu stać się organizatorem, chętni się na pewno znajdą ok



http://hemli-w-gorach.blogspot.com/
30-07-2015 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TUSUYI

****


Postów: 154
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2013
Status: Offline
Post: #3
RE: okolice Bielska-czy są osoby z tego rejonu?

Ja też mieszczę się w granicy kilometrów choć tej górnej.
Co do drugiego pytania to są ostatnio idąc na Czupel w okolicach Magurki spotkałem grupę ludzi z Bielska którzy odłączyli się od grupy i troszkę pobłądzili.
Po krótkiej rozmowie okazało się że pierwszy raz wybrali się w góry na jakąś zorganizowaną wycieczkę z ludźmi którzy organizują takie wycieczki co tydzień i brakło im kondycji więc postanowili wracać. Stąd wiem że w Bielsku są grupy z którymi nie tylko możesz pogadać o górach ale i wybrać się w nie.


30-07-2015 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Tank

*


Postów: 9
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2015
Status: Offline
Post: #4
RE: okolice Bielska-czy są osoby z tego rejonu?

W Bielsku działa sporo organizacji chodzby Klub turystyki wysokogórskiej,Polskie towarzystwo tatrzanskie-oddział Bielsko,oraz pttk Bielsko,które organizuje sporo wycieczek.


Problem w tym,iż dostać się na jakąś wycieczke z wyżej wymienionych organizacji jest bardzo ciężka-w dniu ogłoszenia wszystko zajęte przez "starych bywalców" Smile



Beskid Group Of Wolves
31-07-2015 08:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: