Odpowiedz  Napisz temat 
strona a forum
Autor Wiadomość
tratina

*****


Postów: 1,133
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2010
Status: Offline
Post: #1
strona a forum

Mam takie pytanko, w sumie to do Admina.
W pewnym sensie zamknieta została Twoja strona Górski Świat, na którą się już chyba nie da wejść. Na stronie jest kilka relacji z wyjazdów, m.in. Bib , np number One - której nie mozna przeczytać w tym momencie. A fajnie byłoby, gdyby w temacie np "Przeżyjmy to jeszcze raz", czy "Wyprawy, relacje, opisy" można byłoby przeczytać relacje o pierwszych wyjazdach, czy kiedyś powspominać. Są podane np tylko linki, np: http://www.gorskiswiat.pl/innegory/zywie...elacja.php , ale jak się w nie wchodzi przekierowuje na ogólną stronę na sekundę - której już nie ma, a potem na forum.

Tak tylko skromnie pytam, jak za bardzo sie czepiam Wybaczcie Wink"Nie ma chyba trudniejszej do zniesienia choroby górskiej, niż brak Gór"
R. Messner
31-05-2015 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,481
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #2
RE: strona a forum

Strona jako strona-nie forum ma przestać funkcjonować i to jest raczej przesądzone. Ja nie jestem w stanie zapewnić jej regularnego rozwoju a czas pokazał, że wielu osobom to przeszkadza w identyfikacji z GŚ.

Faktycznie takich relacji zamierzchłych byłoby szkoda. Jedyne co mi naprędce przychodzi do głowy to to, że po prostu kilka takich relacji istotniejszych mógłbym przerobić na tematy forumowe. Datę mogłyby posiadać adekwatną do ich powstania. Najwyżej kilka postów z codziennych o odpowiedniej dacie przerobię na posty dot. przedmiotowych relacji.Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
31-05-2015 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: