Odpowiedz  Napisz temat 
Jesiennie na Gibasach
Autor Wiadomość
PiotrekDz
...
*****


Postów: 3,603
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2010
Status: Offline
Post: #1
Jesiennie na Gibasach

Pomysłów na spożytkowanie słonecznej, choć zimnej niedzieli było kilka. W efekcie padło na miejsce w którym, prócz mnie, nikt z bohaterów wycieczki wcześniej nie był. A i dla mnie to w dużej mierze była nowość, bo zrobiliśmy pozaszalakową pętlę z Kocierza więc trochę nowych dróżek poznałem. W wycieczce udział wzięła moja rodzinka ze wsi i dwójka miastowych, czyli kumpel z synem z Bielska-skład sprawdzony z kilku wcześniejszych wspólnych wypadów.
Jesień już powoli wchodzi w górki co widać było po pięknych kolorach lasów, które bajecznie mieniły się w słonecznej pogodzie. I grzybów sporo, co prawda nie zbieraliśmy ale na dole kręciło się trochę ludzi z często pełnymi koszami.
I tak zeszło na tym przyjemnym błąkaniu parę godzin- pochodziliśmy trochę pod górkę, posiedzieli w chatce, poszaleli na łąkach, było miło :-). Józek to gość który przeróżne rzeczy nosi w plecaku-ostatnio miał dmuchaną piłkę, teraz paletki do badminktona, boje sie pomyśleć co wyciągnie następnym razem albo zimą Big Grin

Pogoda była naprawdę przyjemna choć chłodna, szczególnie z rana, ale kto spędził ten dzionek w górach na pewno poczuł to samo. Mam nadzieję, że zanim jesień minie będzie jeszcze kilka takich słonecznych dni.

Zdjęcia-> http://www.zuziawdrodze-galeria.cba.pl/gibasy092013











Teroz w kazdym domu tranzystory grajom
Lejom wode lejom, ludzi ogłupiajom
01-10-2013 07:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #2
RE: Jesiennie na Gibasach

Widzę, że ktoś się przygotowuje na pokaźną zimę. Rolleyes



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
01-10-2013 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
PiotrekDz
...
*****


Postów: 3,603
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2010
Status: Offline
Post: #3
RE: Jesiennie na Gibasach

Małe niedźwiadki tej zimy nie będą spały Smile

Tak się zdaje, ale wcale nie było zbyt ciepło, a w cieniu to już porządny chłód. Te czapki sprawdziły się idealnie.



Teroz w kazdym domu tranzystory grajom
Lejom wode lejom, ludzi ogłupiajom
01-10-2013 09:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
PiotrekDz
...
*****


Postów: 3,603
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2010
Status: Offline
Post: #4
RE: Jesiennie na Gibasach

Ale co konkretnie ? uhm



Teroz w kazdym domu tranzystory grajom
Lejom wode lejom, ludzi ogłupiajom
02-04-2015 07:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: