Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (2): « Pierwsza < Poprzednia 1 [2] Ostatnia »
Traillon - interaktywna mapa Tatr
Autor Wiadomość
inanord

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: Traillon - interaktywna mapa Tatr

Mnie najbardziej brakuje tutaj szlaków w Tatrach Słowackich. Coraz więcej turystów planuje trasy w poprzek Tatr, np. z Dol. Wielickiej przez Polski Grzebień do Łysej Polany czy z Małej Zimnej Wody przez Lodową P. i Dol. Jaworową do Jaworiny. Takich tras jest zresztą dużo więcej. A Tatry Słowackie są zdecydowanie mniej zatłoczone niż nasze.

Baza Górołaza
28-08-2013 10:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Annapura

inanord napisał(a):
Mnie najbardziej brakuje tutaj szlaków w Tatrach Słowackich. Coraz więcej turystów planuje trasy w poprzek Tatr, np. z Dol. Wielickiej przez Polski Grzebień do Łysej Polany czy z Małej Zimnej Wody przez Lodową P. i Dol. Jaworową do Jaworiny. Takich tras jest zresztą dużo więcej. A Tatry Słowackie są zdecydowanie mniej zatłoczone niż nasze.

Chyba chciałeś powiedzieć bardziej urozmaicone. a Co to za Problem na słowackich masz wybór chyba prostszy

28-08-2013 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
inanord

Chciałam powiedzieć dokładnie to co powiedziałam. A dla mnie to nie problem. Natomiast przyjeżdża do mnie wielu turystów. Jedni są bardzo doświadczeni, znający Tatry doskonale, a innym trzeba pomóc w wyborze szlaku. Jedni są młodzi, prawie biegający po górach, inni nieco starsi, mniej sprawni. Jedni mają kasę i stać ich na taksówkę, żeby wrócić do Zakopanego jak nie zdążą na ostatni autobus, inni muszą kalkulować tak żeby zdążyć. Taki kalkulator byłby dla nich akurat w sam raz.

Baza Górołaza
29-08-2013 01:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: