Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (4): « Pierwsza < Poprzednia 1 2 3 [4] Ostatnia »
Zachodnia część USA
Autor Wiadomość
grizzly

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: Zachodnia część USA

22 kwietnia wyjechalismy od Hoover dam i dojechalismy w tym dniu do Grand Canyon. Mialem zarezerwowane 4 nocki na Mother campground.Na zewnatrz bylo juz cieplo w dzien nad Hoover dam do plus 31,nad Grand Canyon plus 25 stopni. Bylo duzo turystow w okolicy. Rocznie Grand Canyon zwiedza 4.5 millionow turystow. Do Sekwoi nie zakladnelem tym razem bo park jest bardziej na zachod. Kiedys znowu dojade do tego miejsca. Bylo bardzo sucho w okolicy Grand Canyon. Jelenie Elk's tylko przesiadywaly kolo wody z kranem jezeli ktos nabieral wode to podchodzily i pily rozlana na ziemi. Tak samo w poblizu byly pozary. W tym roku ten poludniowo zachodni rejon USA otrzymal tylko 30% sniegu w gorach niz normalnie. Tak ze kazdy ogladal sie za woda. Pochodzilismy troche tylko na powierzni canyonu i nie zchodzilismy w dol... Zdjecia z Grand Canyon....                                                                                                                                             .... Dalszy ciag nastapi..ok

12-05-2018 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grizzly

Stasiu napisał(a):

tomtur napisał(a):
Stachu tobie już bliżej ,ja mam jrszcze17 lat :
Fajnie gryzzli korzystaj jeździj i opisuj
Swe wyjazdyok

No tak, ale ja będę miał tylko na namiot. unsure I z tym będę mógł wędrować.Toungue

Stasiu ! Czasem ludzie maja rozny pomysl jak i czym podrozowac. Mozna sobie przerobic nawet woz drawniany na campingowy trailer. Tutaj kilku facetow przerobilo trailer konski na ludzki. Az 4 mozliwosc do spania. Nawet na gorace upalne dni mieli air conditioner zainstalowany w tym trailerze....Big Grin..     ....ok

13-05-2018 01:07 AM
Fazik
Kierowca TYRa

Status: Online

Grand Canyon to chyba najfajniejsza dziura w ziemi ok
Nie mam aż tyle odwagi bo mogłem wyjechać kilkanaście lat temu na drugą półkulę no ale...
Spływ rzeką Kolorado... Ech...

Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
13-05-2018 08:09 AM
grizzly

Fazik napisał(a):
Grand Canyon to chyba najfajniejsza dziura w ziemi ok
Nie mam aż tyle odwagi bo mogłem wyjechać kilkanaście lat temu na drugą półkulę no ale...
Spływ rzeką Kolorado... Ech...

Wlasnie mam na mysli splyw chcialbym tak zrobic na 10 dni...

13-05-2018 05:13 PM
grizzly

Wyjechalismy z grand Canyon i jechalismy na polnoc do miejscowosci Page. jest tam zapora wodna na rzeka Colorado. Bylo takze goraco tam i bylo powyzej 31 stopni. Przesiedzielismy na Campingu 2 nocki i z tego miejsca wyjechalismy na wschod do Colorado do Mesa Verde National Park. W Mesa Verde pogoda zaczela sie zmieniac i robilo sie chlodniej. Zobaczylismy po skarpa budowle indianskie gdzie mieszkali i opuscili te miejsca ze wzgledu na pogode i wielka susze w tym rejonie. Ciekawe miejsce do zwiedzenia . Kilka zdjec z Page i z Mesa Verde....                                                                                                                 .....ok

13-05-2018 05:32 PM
grizzly

Z Mesa Verde postanowilismy wyjechac na polnoc do Arches National Park. Bylo slonecznie i bylo takze chlodno. Miasteczko Moab w poblizu Arches jest zawsze zapelnione turystami a prywatne campingi domagaja sie olbrzymie pieniadze za nocleg. Jest tam wiele miejsc tanich pod namiot, ale czasami aby dotrzec do tych miejsc potrzeba mniejszy samochod o napedzie na 4 kola. Kiedy ma sie trailer to trzeba placic. I do tego ciezko jest cos znalez aby sie sie zatrzymac w tym miejscu. Postanowilismy spedzic 3 nocki. W drugi dzien pogoda sie pogorszyla i bylo troche deszczu w poblizu. Kilka zdjec z Arches...                                                                                                                                             ..... Dalszy ciag nastapi..

16-05-2018 02:21 PM
szewczyczek

Jak zwykle plejada zdjęć z innej planetyok

Hej ho, zwariowana przygodo!
16-05-2018 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Fazik
Kierowca TYRa

szewczyczek napisał(a):
Jak zwykle plejada zdjęć z innej planety ok

Dokładnie ok

Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
16-05-2018 09:32 PM
grizzly

szewczyczek napisał(a):
Jak zwykle plejada zdjęć z innej planetyok

Ciagnie mnie do tych Canyonow. Nie wiem dlaczego? Mojej zonie nie odpowiada ten caly klimat ktory jest na polodniu USA. Mowi ze jest sucho i ja oczy mecza. Ja juz mysle o splywie rzeka kolorado.. Myslalem o tym dawno. Ale Fazik podsunal mi ta mysl na swierzo do rozpaczenia. Zobaczymy na przyszly rok. W tym roku musze przesiedziec w Canadzie znajomi z Zywca przyjezdzaja na 3 tygodnie w miesiacu sierpniu. I bede ich musial powloczyc po gorach aby pogoda dopisala i nie bylo pozarow lasow. Moze i tez jak nam szczescie dopisze to zobaczymy Sasquatch.ok W zeszlym roku cale lato byly gory zamglodne od pozarow. a British Columbii duzo lasow sie palilo. Tym roku na ten wiosenny poczatek maja historyczne powodzie w niektorych miejscach co nie mieli przez 200 lat...uhm

17-05-2018 03:15 AM
grizzly

Moab kolo Arches national park spedzilismy 3 nocki. Ta okolica jest bardzo uczeszczana przez turystow i za prywatne campingi placi sie slono duzo wymagaja za jedna noc. Na drugi dzien wyjechalismy z Moab do Canyonland i pod wieczor powrocilismy do Moab na Camping. Pogode mielismy deszczowa i pochmurna. Tak ze nie bylo zadnych spacerkow.. Kilka zdjec z Canyonland...                                                             ... Dalszy ciag nastapi.

23-05-2018 02:51 PM
grizzly

Po wyjezdzie z Moab dojechalismy do Capital reef National park. Tam spedzilismy 2 nocki na campingu. Pogode mielismy sloneczna i bylo mniej turystow. Od tego parku wracalismy do domu. Zdjecia z Capital reef national park...                                                                                                                                             .....

Załączone pliki Miniatury

23-05-2018 03:21 PM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: