Odpowiedz  Napisz temat 
Na temat Gor Skalistych w Canadzie.
Autor Wiadomość
grizzly

*****


Postów: 1,147
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #1
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie.

Biba w gorach skalistych.ok. I tak sie to zaczelo. Mialem w sobote i w niedziele wolna. Pogoda w piatek zaczela sie zmieniac na lepsza. We wtorek i we srode mielismy duze gradobicie w Calgary. Przeszlo pol milliarda dollarow szkody. Mnie posypalo bez szkodok W gorach bylo chlodno i bylo deszczowo. Forumowicze troche ucierpieli przez zimno. Wrzystko to zaczelo sie tak w krotkim czasie. Jak bym mial troche tych wiadomosci wczesniej to bym wyciagnal kilka dni wolnego a tak pozostala mi sobota i niedziela. Umowilismy sie na sobote. Podsunelem im trase Wenkchemna Pass.. ok. Ja bylem tam bardzo dawno na tej trasie wiec dobrze bylo by przejsc jeszcze raz. Umowilismy sie na godzine 8 rano nad Moraine lake kolo canoe wyporzyczalni. Podjechalem na parking o 8 rano jk01 czekal na mnie wiec czekalismy przez pewien czas na wiecej forumowiczow. nastepnie dobiegl Waldi. Troche opozniony ale ucieszony ze my juz jestesmy na miejscu i czekamy na nich.Smile Zebralismy sie wrzystcy razem. Kolo Moraine lake na trasie musi byc 4 osoby minimum ze wzgledu na grizzly..Jezeli cie zlapia pojedynczo to sa astronomiczme kary az do 15 tys. dollarow mandatu. Bylo nas 5 w grupie. Zauwazalismy ze duzo ludzi wychodzilo na Mount Temple. Nasza grupa tylko z rana wychodzila na Wenkchemna Pass. Doszlismy do miejsca gdzie trasy sie rozgaleziaja na Wenkchemna Pass i na Mount Temple. jk01 byl naszym przewodnikiem ale zapomnialem sie zapytac czy posiada bear spray. Szedl pierwszy w grupie. Rozmawialismy ze soba i spominalismy sobie rozne przygody. Po 5-7 minutach od rozgalezienia trasy jk01 spogladal na jastrzebia ktory krazyl nad trasa. Ja nie zwracalem uwagi idziemy i idziemy dalej. Nagle slyszymy krzyk ,,Grizzly !!! wszystcy krzycza,, bear spray uhm wyciagnelem bear spray podskoczylem do przodu i po krzyku wszystkich grizzly sie powolutku wycowal. Byl tak blisko jk01 ze o maly wlos nie pozostawil mu pocalunku.::Consola Wrzystcy bylismy zakoczenisweatingbullets Obtarlismy twarz z potu i dalej wyruszylismy w droge. Dla mnie tez bylo zaskoczenie bo tak blisko grizzliego nie napotkalem na drodze. Byl od naszej grupy do 5 metrow. Po tym spotkaniu z grizzlym trzymalismy wieksza czujnosc nad okolica. Jednak bylismy pierwsi na tej trasie. Po pewnym czasie dotarlismy na przelecz i tam skrecilismy kilkaset metrow w lewo na wieksze wzgorki aby miec widok na okolice. Zdjecie Grizzly w przyszlosci bedzie wystawione przez Waldi. Jego dziewczyna zlapala za aparat i robila mu zdjecia a my trzymalismy bear sprays w rekach.unsure Zdjecia z tej wycieczki.....ok....                                                                                                                                             ....CDN...ok


Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2015 04:37 AM przez grizzly.

10-08-2015 03:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie. - grizzly - 10-08-2015 03:08 AM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: