Odpowiedz  Napisz temat 
Na temat Gor Skalistych w Canadzie.
Autor Wiadomość
grizzly

*****


Postów: 1,149
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #1
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie.

Rozno to bywa z planami, a plany ktore sie chce zrealizowac w kilku dniach z czasem moga sie nieSad. W okolicach Jasper i mount Robson pogoda nie zapowiadala sie slonecznie. Wiecej deszczu przepowiadali. Zawsze trzeba miec plan B Smile. Wiec nie pojechalem. Nie bede siedziec w domu bo by moje nogi wrosly mi do podlogi. Wiec w wolny czas w piatek zabralem rower i miki mojego pieska wyruszylismy na 3,5 godziny w podgorze. Dzisiaj zbudzilem sie wczesne rano i wyskoczylem w gory. Dojechalem do Banff ale tam gdzie planowalem zagrodzili droge bo mieli duzo rowerzystow i wyscig na 100 km. Wiec powrot w strone domu do Calgary. Ogladam wokolo gdzie by po drodze sie zatrzymac i wyskoczyc na szczyt. Troche bylo pochmurnie w glebi gor, a szczegolnie mglisto od pozarow ktore mamy w British Columbii. Wiec zdecydowalem sie na pierwsza gorke jak sie wjezdza do gor . Jest ona po prawej stronie i Yamnuska sie nazywa. Bylo kilka ludzi na niej a takze mialem fajna pogode. Tutaj wystawie kilka zdjec tej gorki a takze widoczki na okoliceSmile)                                                                                                                         Smile


24-08-2013 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie. - grizzly - 24-08-2013 11:58 PM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: