Odpowiedz  Napisz temat 
Na temat Gor Skalistych w Canadzie.
Autor Wiadomość
grizzly

*****


Postów: 1,147
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #1
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie.

Tak troche o sobie. Lubie chodzic po gorach czyli rocznie przejde gdzies 60 tras ,powtarzam je dosyc duzo. Zimowa pora na narty poza gory wychodze i zjezdzam. Oprocz tego 3 razy do roku wyjezdzam poza granice Canady do roznych zakatkow swiata. W tym roku w styczniu bylem z rodzina w meksyku,,, 18 marca powrot 13 kwietnia bylem ze znajomymi w Nepalu i zrobilismy trase ponad 250 km w ciagu 19 dni i przeslismy pass ponad 5416 m. 8 lipca wyjezdzam do USA na 21 dni i tam bede chodzic po gorach a szczegolnie mam wylosowane wyjscie w Californii na Mount Whithney, najwiekszy szczyt w Californii , wrzystko to bedzie zalezalo od upalow w tym czasie. Jak was nie zanudze to mam mnostwo fajnych zdjec. Obawiam sie takze ze moze caly ten system wysiac po zakonczeniu moich zdjecSmile)). Zaczelem myslec na pewien temat. ze za pare lat juz wiecej nie bede pracowac aby nie oglopiec bez pracy to pozostane sobie Sasquatch w canadzie, zmienie nazwe z grizzlegoSmile na sasquatch. Dlatego tez planuje duzo chodzic po gorach. Mam zamiar takze podzielic sie z polakami. Bede w tym czasie zapraszal co roku 4 gorskich turystow na wyprawy w gory skaliste do canady. Tak szczerze mowiac to koszta beda bardzo minimalne. Tutaj na 3 tygodnie moga sobie obejrzec Gory skaliste za 600$ dollarow na osobe OBECNIE to 600 dollcow bedzie na jedzenie i campingi,chodzenie i wyprawy i troche do piwa i paliwaSmile). Do tego trzeba sobie dolozyc przelot samolotem. Takie sobie moje plany. Uwazam ze gory sa dla wrzystkich malych i duzych ludzikow. Kiedys powroce do tego tematu jeszcze raz. A obecnie wiecej zdjec z naszych gorSmile) Jest piekna trasa pomiedzy banff i lake louise. Rockbound trail. Ta trasa zaczyna sie przy Castle Mountain dochodzi sie do Tower Lake a pozniej do Rockbound Lake. Mozna powrocic wtedy, jezeli ktos sobie zyczy to moze wyskoczyc na Helena Ridge i tam jest duzo chodzenia. Mozna spedzic wtedy az do godzin na tym wzgorzu powracajac do samochodu. Zalaczam kilka zdjec z tej trasy. Rockbound LakeSmile)                                                                         [attachment=52872
       




Załączone pliki Miniatury
   
23-06-2013 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie. - grizzly - 23-06-2013 09:08 PM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: