Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (58): « Pierwsza < Poprzednia 54 55 56 57 [58] Ostatnia »
Na temat Gor Skalistych w Canadzie.
Autor Wiadomość
grizzly

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: Na temat Gor Skalistych w Canadzie.

Jasiek napisał(a):
Jeździsz tam czasami (w tereny Peter Lougheed) od Longview? Ciekawa droga?

Tak prawie co roku. Ta droge #40 od Peter Lougheed PP do drogi #541 zamykaja co roku od Grudnia do konca Maja. Kolo drogi jest kilka fajnych miejsc na podejscie jak Mt. Rae... Mist Mountain... Mt. Pocaterra... Picklejar Lakes... Kolo drogi # 541 jest reserwat jeden najgorszych w Canadzie.. Maja tam wielkie klopoty z osiedlencami..Tak samo ta droga #40 latem mozna jechac az na poludnie do Coleman na Crownest Pass. Tylko od drogi # 541 na poludnie jest tylko zuzlowa...

08-04-2021 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grizzly

Znowu czekalem od zeszlego tygodnia na lepsza pogode na wyskok w goryok Pod koniec zeszlego tygodnia nadeszly wiatry i snieg dosypywal w gorach. We wtorek w tym tygodniu zrobilo sie wzledniej w Calgary a we srode mialo byc wzglednie w gorachok Wiec zdecydowalem sie wyskoczyc na biegowki w okolicach Lake Louise. Wyjechalem z domu 9 .40 rano a bylem w okolicach Lake Louise gdzies o 12.pm. Co zauwazylem ze troszeczke sniegu dosypalo w podgorzu a dalej bylo mniej. Postanowilem wyskoczyc kilka km od Lake Louise na Pipestone trailok. Nie bylem tam w tym roku to myslalem zaliczyc tam loop. Wyskoczylem na trase po 12.15 pm i bylo + 4 stopnie. Parking lot byl caly dla mnie do parkowania i po powrocie nie bylo tam nikogo oprocz mojego samochodu.     .Cala trasa byla zalesiona i bylo malo widokow. Od czasu do czasu moglem zauwazyc mount Temple. Od skoczylem troche w druga strone i dobieglem do Jeziora Mud lake i tam bylo bardzo cieplo ze moglem sobie podkoszulce pobiegac ok byla mozliwosc tylko w naslonecznionym miejscu a po drzewami bylo trzeba narzucic sweterek. W sumie cala trase przebieglem we sweterku a kiedy dobieglem kolo 3 pm. na parking to juz bylo plus 9 stopni. Po powrocie parking byl pusty. Postanowilem sobie jeszcze dodatkowo wyskoczyc na inna trase. Wiec podjechalem na parking na drodze do Moraine lake i tam juz bylo kilka samochow.     .. Podbieglem pod gorke droga na Moraine Lake gdzies 1.15 godz. a pozniej zawrocilem a w dol zabralo mi 45 min. Tylko w dol juz w cieniu snieg zamarzal bylo ciezej kontrolowac zjazd na nartach. Jak zawsze jestem w tamtych stronach to podjade do jeziora Lake Louise. Tym razem nad jeziorem bylo bardzo malo ludzi poniewaz zamkneli do 15 maja Glowna droge na Golden do BC Hwy 1. I wrzystcy musza jechac okrazna na Radium a pozniej do Golden do BC. Dodatkowo 90 km. Wiec duzo ludzi przejezdzajacych zatrzymywalo sie w Lake Louise nad jeziorem a obecnie parking byl pusty i kilka osob nad jeziorem.. Zdjecia z dzisiejszego wyskoku i pieknej slonecznej pogody....ok..                                                                                                                                                                             ....

Załączone pliki Miniatury

Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 05:42 AM przez grizzly.

Wczoraj 05:32 AM
Stasiu

Nie wiem jak to ten Grizzly robi, ale bardzo często mu wychodzi niebo powymiatane. To się wtedy wesoło drepcze po kopcach. Jeszcze teraz, jak piszę te zdania, patrzę z okna i nam (15.4.) na polu/dworze/placu sypie śnieg już trzeci dzień. Cool

Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
Wczoraj 11:40 AM
szewczyczek

Trzeci dzień i dwudziesty czwarty raz.

Hej ho, zwariowana przygodo!
Wczoraj 12:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grizzly

Stasiu napisał(a):
Nie wiem jak to ten Grizzly robi, ale bardzo często mu wychodzi niebo powymiatane. To się wtedy wesoło drepcze po kopcach. Jeszcze teraz, jak piszę te zdania, patrzę z okna i nam (15.4.) na polu/dworze/placu sypie śnieg już trzeci dzień. Cool

Przegladam pogode co dziennie w danym rejonieuhm I namierzam wyskok w tym slonecznym dniu.ok Jak jest pochmurnie i snieg pada w gorach to walesam sie kolo Calgary. Do pracy nie chodze wiec pozostaje mi tylko wybrac ten sloneczny dzien w gorach.Big Grin. Dla tych co ciezko pracuja pozostaja tylko odpadki w pogodzie i nie moga sobie wybrac tak jak ty i mi..Big Grin

Wczoraj 02:29 PM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: