Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (2): « Pierwsza [1] 2 Następna > Ostatnia »
Spam
Autor Wiadomość
dr.Etker

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
Spam

Przyznam, że się do reklamy nieco przyzwyczaiłem. Huh
Ale spam w relacjach tatrzańskich ! blink
Gdzie użytkownicy piszą o swoich ciężkich nieraz przeżyciach górskich, etosie i mistyce ! Huh
To przesada.
Czy da się coś z tym zrobić ? Rolleyes Toungue

14-11-2012 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Alan

RE: Spam

dr.Etker napisał(a):
Przyznam, że się do reklamy nieco przyzwyczaiłem. Huh
Ale spam w relacjach tatrzańskich ! blink
Czy da się coś z tym zrobić ? Rolleyes Toungue

Jest opcja "Zgłoś post".
Właśnie ją użyłem. Cool

http://www.turystycznie-forum.pl
14-11-2012 07:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

Ten turysta zawitał też na inne fora,np 321 w Góry.

..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
14-11-2012 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo

Od pewnego czasu zjawisko to jest, powiedziałbym - lawinowe. Adminom zgłaszajcie, ja zgłaszam, będą usuwać, linki, posty, a nawet spamerów, pseudo forumowiczów.Boxing

Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
14-11-2012 10:11 PM
Stasiu

Status: Online

mirek napisał(a):
Ten turysta zawitał też na inne fora,np 321 w Góry.

Fajny ten turysta był. Reklamował chodzenie po kopczykach tylko maksymalnie do Kuźnic. uhm No jasne, bo tam wyżej w górach tylko różne bestie i zgraje zdziczałych góramanów czyhają na nieboraków, żeby je zadławić. giggle Tutaj, u podnóża kopczyków jest cichutko, ładnie i bezpiecznie. Można się dosyta najeść i do zdrowia wyspać.
Jestem ciekaw co ten T1 już przszedł za kopczyki. uhm Może to tylko taki wirtualny naganiacz pracujący dla zakopiańskich górali.

Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2012 10:35 PM przez Stasiu.

14-11-2012 10:34 PM
mirek

Stasiu a o czym my tu od początku mówimy?Na innych forach są te same teksty z linkami.kwasny

..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
15-11-2012 07:00 AM
lucyna

Uderz w stół, a Lucy odezwie się. Proszę zastanówcie się nad moim zdaniem. Nie oszukujmy się, znamy się z innych for i doskonale wiecie co dzieje się w innych przestrzeniach wirtualnych. Jestem non stop oskarżana przez różnych userów, którzy dosłownie za mną łażą po forach o to, że reklamuję określone obiekty, mówię non stop o Bieszczadach itd., itd. Czasami nawet przekształca się nagonkę. Kiedyś na forum bieszczadzkim admin zarzucił mi, że reklamuje non stop Unitrę, święta nie jestem, ale policzyłam i wyszło mi, że przez okres około 4 lat mówiłam o tym ośrodku kilka razy i zawsze w kontekście. Po awanturach, a zarzucano mi m.in. spamowanie odeszłam z forum, zielone bieszczadzkie kona. Dlaczego o tym mówię? Czasami nam tylko wydaje się, ze czegoś jest za dużo, iż ktoś wykorzystuje forum do niecnych celów. I jeszcze jedno. To co nam jest nieprzydatne, jest potrzebne osobom tylko czytającym forum. Doskonale wiecie co działo się z moim świętym wątkiem na t-g. W efekcie zostałam zbanowana, ale mój wątek żyje, jest czytany i chyba ma rekord wejść mimo iż w nich nie piszę od kilkunastu miesięcy. Pomysł na bieszczadzki wątek narodził się na forum bieszczadzkim z którego musiałam odejść, rozwinął się na forum t-g na którym zostałam zbanowana, w chwili obecnej kwitnie jako samodzielna strona internetowa. To nasza stronka nad którą wiele osób, a która mimo iż ma pół roku liczy sobie 140 000 wejść, a która ostatnio odwiedza z całego świata dziennie około 800-1300 wejść (oryginalnych, czy jak to tam się nazywa), a liczba odrzuceń jest bardzo niska. Mam swoją wizje forum, tydzień temu założyłam grupę na faceboku (serdecznie zapraszam), jest nas już ponad 300 osób, to jest najlepiej działająca grupa jaka znam, liczy już sobie setki zdjęć, fotorelacji, non stop tam gadamy i śmiejemy się. Sa i tzw. spamerzy, ale dobrze się wśród nas czują. O !

Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php?...Itemid=242

Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2012 07:42 AM przez lucyna.

15-11-2012 07:40 AM
mirek

Lucy zastanów się co to jest.Pierwszy post i od razu przyklejone linki do konkretnych obiektów.Ty zaś jak piszesz jesteś wyjadaczką na innych forach.Tu po krótkim Witajcie następuje krótki banalny tekst i sruuu linki reklamowe do mnóstwa pensjonatów.Te same lub podobne teksty są na innych forach i od razu w pierwszym poście.W twojej sytuacji to inna sprawa.Tu redakcja G-Ś zamieszcza reklamy,o ile wiem płatne.A to zmienia postać rzeczy,Osobiście często kiedyś szukałem noclegów przez net,i lubię gdy sam je znajdę i zarezerwuę.A turysta1 zamieścił link i znikł lub przeniósł się gdzie indziej.

15-11-2012 08:21 AM
lucyna

Aha, przepraszam. Mój post jest nie na miejscu.

Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php?...Itemid=242
15-11-2012 09:18 AM
mirek

A wracając do polecania konkretnych miejsc noclegowych to sam kilkakrotnie polecałem Skalankę bo kilkunastokrotnie korzystałem z jej gościnnych progów ,a także pomagałem w drobnych naprawach czy remontach.Spędziłem tam mnóstwo czasu wędrując po okolicznych szlakach i spędzają wieczory przy ognisku czy kominku z okazji imprez jak Noc Świętojańska i nikt mi nie wytyka reklamy tego obiektu.Po prostu łatwo dostępne i urokliwe miejsce.Tacy jak T-1 mają na celu umieszczenie linku reklamowego na największej ilości forach za darmo licząc ze choć kilka z nich przetrwa jakiś czas.

15-11-2012 09:36 AM
Pablo
pablo

Co innego jest polecanie czegoś na zasadzie własnych doświadczeń, odczuć i dzielenie się z kimś tym z pobudek czysto, nazwałbym to "radosnych", chęci podzielenia się, uważając, że się to komuś na forum może przydać, czy też, że warto dane miejsce odwiedzić.
Natomiast inną sprawą jest zalogowanie się na forum tylko po to by zalinkować swoją, czy też swojego pracodawcy komercyjną stronę w celach czysto zarobkowych. Jest to nie fair, bez porozumienia z Administratorem forum, który to ponosi jakieś koszty związane z miejscem na serwerze itp. i jeszcze ma udostępniać darmową reklamę dla innych, żerujących na popularności w tym przypadku Górskiego Świata.

Skrytym krwiopijcom mówię stanowcze wypier.dal.ć i będę to tępił pokey.

Dziękuję za uwagę.

Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
15-11-2012 12:06 PM
mirek

Pablo i tak ma być.ok

15-11-2012 04:05 PM
Stasiu

Status: Online

Ale mi ulżyło . Już myślałem, że za zbytnio reklamowaną Filipkę dostanę ...

Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2012 06:11 PM przez Stasiu.

15-11-2012 06:10 PM
mirek

Filipki nie trzeba reklamować,już jest znana i ceniona.Także hospódka obok.ok

15-11-2012 06:33 PM
dr.Etker

12-01-2013 09:06 PM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: