Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (5): « Pierwsza < Poprzednia 1 2 3 4 [5] Ostatnia »
Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry
Autor Wiadomość
Evolon

**


Postów: 18
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2012
Status: Offline
Post: #61
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Przyznaję, że na tę opinię czekałem najbardziej Smile
Dzięki wielkie za test i oby ręcznik służył jak najdłużej

mirek napisał(a):
Tu muszę przyznać że ręcznik ma kilka plusów,mały lekki i świetnie wchłania wilgoć.Po kilku kąpielach domowych mogę powiedzieć że jest świetny i faktycznie szybko schnie.Fot nie będzie bo aparat nawalił.I taka moja i tylko moja prywatna uwaga.Po co mi taki ręcznik w górach?.Po wieczornej kąpieli rozwieszony na sznurku nawet ten zwykły wyschnie, a po porannej toalecie zwijam go to dołączonej siateczki i dynda sobie przyczepiony do plecaka.Prędzej czy póżniej wyschnie,nawet zwinięty.Wielkim plusem jest mały rozmiar,ciężar i ta siateczka.Niech każdy sam osądzi i pomyśli nad potrzebą kupna tego artykułu.


05-10-2012 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #62
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Nie ma za co dziekować,obiecałem przetestować i wydać opinię.Będzie mi długo służył,czasem w górach.ok



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
05-10-2012 02:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #63
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Jeszcze jedna uwaga w sprawie ręcznika.Nie prać z jasnymi ciuchami,barwi jak pierun..kwasny



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
28-10-2012 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Fazik
Kierowca TYRa
*****


Postów: 6,675
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #64
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

To teraz moje spostrzeżenia na temat EvoQuickDry.
Jako że pisałem w poprzednich postach o mojej nieco ponadnormatywnej posturze dostałem wersję XXX-XXX-XXXl...
Chłonność sprzętu jest lepsza niż inne tego typu wynalazki jakie miałem wcześniej, aczkolwiek niestety nic nie zastąpi pod względem chłonności starej, setki razy pranej froty ale tak jak piszę chłonność mnie zaskoczyła pozytywnie. Jako że ręcznika używam podczas tras w ciężarówce prysznic zazwyczaj biorę wieczorem i tkanina rozwieszana jest w kabinie aż do rana w atmosferze ciepłej bo w nocy pracuje ogrzewanie w aucie "Webasto" ale zauważyłem że tkanina schnie szybko, jedyne zdjęcie jakie mogę wstawić to to:
   
Z samochodu wisi połowa ręcznika, jest tak chłonny że kiedy druga połowa zdążyła w ciągu 15 minut prawie całkowicie wyschnąć, zewnętrzna złapała dodatkową wieczorną sporą porcję wilgoci z otoczenia Smile znaczy nie należy suszyć ręcznika późnym wieczorem jak na dworze jest duża wilgotność chyba że chcecie mieć wilgotny ręcznik do obmycia się, w miejscu gdzie niema wody Smile

Ogólnie jestem pozytywnie do produktu nastawiony, dzięki Wink

Ps: Ta jak pisał Mirek materiał puszcza farbę przynajmniej podczas pierwszego prania.



Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
18-11-2012 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #65
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Fazik a gdzie parkowałeś? Blisko Wenecji?giggle



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
18-11-2012 06:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Evolon

**


Postów: 18
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2012
Status: Offline
Post: #66
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Dzięki Mirek i dzięki Fazik,

Właśnie dla takich uwag poprosiliśmy was o testy naszych ręczników.
Już rozpoczęliśmy prace nad wdrożeniem nowej metody barwienia materiału,
tak aby wyeliminować problem farbowania w trakcie pierwszego prania.


19-11-2012 08:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: