Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (5): « Pierwsza [1] 2 3 4 5 Następna > Ostatnia »
Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry
Autor Wiadomość
Evolon

**


Postów: 18
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2012
Status: Offline
Post: #1
Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Witam,

Szukam 3 osób, które wykonają testy ręczników szybkoschnących naszej firmy w zamian za podzielenie się opinią na ich temat na portalu (najlepiej z dokumentacją zdjęciową).
Szukamy osób planujących w najbliższym czasie ciekawą wyprawę, tak aby przetestować nasze produkty w najróżniejszych warunkach i miejscach.
Wszystkie informacje przesyłam po kontakcie na adres email: jacek@tab-trading.com.
Zastrzegamy sobie dowolność w wyborze zgłoszeń, wybierzemy osoby z najciekawszym pomysłem na testy.

Pozdrawiam
Jacek
http://www.szybkoschnace.pl




Załączone pliki Miniatury
   
20-08-2012 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #2
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Evolon napisał(a):
Szukamy osób planujących w najbliższym czasie ciekawą wyprawę, tak aby przetestować nasze produkty w najróżniejszych warunkach i miejscach.

Dziś miałem trzy telefony w temacie tanich kredytów hipotecznych.uhm
Czy ktoś potrafi coś doradzić ?



21-08-2012 12:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Evolon

**


Postów: 18
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2012
Status: Offline
Post: #3
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Jeżeli nie masz ochoty otrzymać od nas darmowego ręcznika, w zamian za zrobienie 3 zdjęć i sklecenia kilku sensownych zdań to i kredyt hipoteczny nie pomoże, zawsze byłbyś 60zł do przodu Wink
A ciekawa wyprawa (ciekawa nie znaczy na koniec świata) bo szukamy ludzi, którzy podchodzą do tematu gór z pasją a nie tylko po to, żeby zademonstrować na Gubałówce nowe buty (które zaniosą Cię same do kolejki na kolejkę) i eleganckie kijki (z funkcją masażu i wodotryskiem).


21-08-2012 12:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #4
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Evolon napisał(a):
Jeżeli nie masz ochoty otrzymać od nas darmowego ręcznika, w zamian za zrobienie 3 zdjęć i sklecenia kilku sensownych zdań to i kredyt hipoteczny nie pomoże, zawsze byłbyś 60zł do przodu Wink

Tym niemniej Twój wpis nosi znamiona taniej reklamy produktu.
Czym jesteśmy serdecznie zmęczeni biorąc pod uwagę trudności życia w III RP.



21-08-2012 12:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Evolon

**


Postów: 18
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2012
Status: Offline
Post: #5
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

zawsze możesz zmienić obywatelstwo, mnie tu się żyje całkiem dobrze.
czyżbyś był zwolennikiem rozwiązań rodem z IV RP?


21-08-2012 01:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #6
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Evolon napisał(a):
zawsze możesz zmienić obywatelstwo, mnie tu się żyje całkiem dobrze.
czyżbyś był zwolennikiem rozwiązań rodem z IV RP?

Smile
To nie w tym rzecz by zmieniać obywatelstwo.Toungue
Ale sam zapewne rozumiesz, że sytuacja gdy się obcuje z dość agresywną reklamą na forach i w życiu codziennym /prywatnym -jest dość opresywna.Big Grin
b) Co do rozwiązań z IV RP ... to nie jest forum (chyba ) polityczne i w związku z tym nie podejmuję dyskusji. Big Grin



21-08-2012 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Evolon

**


Postów: 18
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2012
Status: Offline
Post: #7
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Zrozumiałbym Twój sprzeciw gdybym starał się tu sprzedawać Super Ściereczkę w promocyjnej cenie 99,99zł, ale w tym wypadku kiedy w zamian za podzielenie się jedynie opinią (i nikt nie mówi, że musi być pozytywna) rozdajemy pełnowartościowy sprzęt, nazywanie tego agresywną reklamą jest grubo przesadzone. Jestem w stanie podpiąć to jedynie pod działania marketingowe Wink
Wyślij mi mailem swój adres to podeślemy Ci jeden ręcznik, żeby i Tobie w III RP żyło się lepiej Wink


21-08-2012 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dr.Etker

*****


Postów: 8,835
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2006
Status: Offline
Post: #8
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Evolon napisał(a):
Zrozumiałbym Twój sprzeciw gdybym starał się tu sprzedawać Super Ściereczkę w promocyjnej cenie 99,99zł, ale w tym wypadku kiedy w zamian za podzielenie się jedynie opinią (i nikt nie mówi, że musi być pozytywna) rozdajemy pełnowartościowy sprzęt, nazywanie tego agresywną reklamą jest grubo przesadzone. Jestem w stanie podpiąć to jedynie pod działania marketingowe Wink
Wyślij mi mailem swój adres to podeślemy Ci jeden ręcznik, żeby i Tobie w III RP żyło się lepiej Wink

Tak czy siak -Evelon -to jest reklama produktu.
Nie mam nic przeciwko Tobie a nawet widzę ,że chcesz dyskutować.Smile
Hmmmm.... oczywiście że przyszłość leży w postępie i takie rzeczy jak miniaturowe ręczniki szybkoschnące należą do niej. Big Grin Big Grin Big Grin



21-08-2012 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TomaszRT

*****


Postów: 1,711
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #9
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Jak dla mnie przyzwoity, nienachalny sposób promocji.. Tylko te teksty okołopolityczne zupełnie niepotrzebne..


21-08-2012 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Evolon

**


Postów: 18
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2012
Status: Offline
Post: #10
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

TomaszRT napisał(a):
Jak dla mnie przyzwoity, nienachalny sposób promocji.. Tylko te teksty okołopolityczne zupełnie niepotrzebne..

mnie forma tej promocji też bardzo się podoba, właśnie wysyłam pierwszy ręcznik osobie, która zgłosiła chęć do ich testowania.


21-08-2012 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,508
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #11
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Evolon - pomimo jak to Tomek nazwał stosunkowo nienachalnej reklamy popełniłeś przynajmniej dwa błędy:

1) powinieneś był skontaktować się z kimś z adminów w kwestii zgody na zamieszczenie co by nie było reklamy - nie jesteś tu przecież po to by być Świętym Mikołajem Wink

2) skoro wszedłeś tu jako nieproszony gość (tzn. piszący na forum wyłącznie po to by rozpowszechnić swój produkt) to licz się z tym, że Twoje słowa będą dokładnie analizowane i nie ma mowy o tym aby była zaakceptowana krytyka stałych użytkowników tego forum.

Wnioski pozostawiam do wyciągnięcia.
Nie przesądzam też sprawy ewentualnego usunięcia tego tematu.



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
21-08-2012 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
lucyna

*****


Postów: 935
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2010
Status: Offline
Post: #12
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

A ja sobie nabiję posta Smile)) Mam od dwóch lat świetny ręczniczek szybkoschnący barwy khaki. Używam intensywnie, a mimo to wygląda jak nowy. Jest dobry, mimo iż mieści się w saszetce wielkości mojej dłoni (mam małe dłonie) to znakomicie wyciera, a na dodatek szybko schnie. Nie pamiętam za ile go kupiłam, na pewno kosztował dużo, chyba 70-80 zł. Firmy też i nazwy nie pamiętam, pozostała mi tylko metka z MSR. Bardzo fajne jest opakowanie ręczniczka, z jednej strony ma siateczkę, dobre rozwiązanie. Mokry wkładam do saszetki, potem do siateczki plecaka, po chwili suchy.



Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php?...Itemid=242
21-08-2012 04:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TomaszRT

*****


Postów: 1,711
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #13
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

lucyna napisał(a):
Firmy też i nazwy nie pamiętam, pozostała mi tylko metka z MSR. Bardzo fajne jest opakowanie ręczniczka, z jednej strony ma siateczkę, dobre rozwiązanie.


Skrót oznacza Mountain Safety Research..
Wink

Enyłej, też używam i jestem baardzo zadowolony.. Waży toto niecałe 100g,
wycieram się cały do sucha, schnie szybko.. ok

http://cascadedesigns.com/packtowl

Mam również taki jak poniżej i absolutnie NIE polecam.. Waży dużo więcej i wyciera bardzo marnie..

http://www.lifeventure.pl/start/kapiel-l...el-rozm-xl


21-08-2012 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Fazik
Kierowca TYRa
*****


Postów: 6,675
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #14
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Nie ma takiego ręcznika który by mnie ogarnął do sucha w czasie rzeczywistym, był mikro wagi makro rozmiarów i szybko wysychał, kupiłem już chyba ze trzy różne i nie byłem szczególnie zadowolony, zawsze musiałem czekać aż reszta na moim skromnym ciałku sama się ulotni po roztarciu szmacianym cudem technologicznym.



Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
02-09-2012 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Ken_Kaniff
Brak aktywacji konta


Post: #15
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Szybkoschnący ręcznik EvoQuickDry - test/opinia

Z reguły nie biorę dużych ręczników na wyjazdy. Miejsce w plecaku, czy walizce, a przede wszystkim ciężar bagażu jest dla mnie kluczowe. Częsty problem z jakim borykam się podczas wyjazdów, to długie schnięcie ręczników i to że szybko robią się nieświeże, jeżeli nie są odpowiednio długo i intensywnie wietrzone. Dlatego chętnie skorzystałem z oferty Jacka reprezentującego http://www.szybkoschnace.pl i zabrałem na testy w Tatrach ręcznik EvoQuickDry.

Ręcznik
   

Opis produktu:
Ręcznik dotarł w małej kopercie, co od samego początku dobrze wróżyło jeśli chodzi o jego wielkość. Mój egzemplarz jest jasno zielony i ma wymiary 60x120?cm, drugi rodzaj w ofercie jest mniejszy i jego rozmiar to 40x90cm. Nie ważyłem ręcznika, ale wierzę opisowi na metce wg którego ręcznik ma zaledwie 100 gram. Rzeczywiście jest ultra lekki.

Pokrowiec
   

Ręcznik jest zapakowany w siateczkowy pokrowiec koloru czarnego z ściągaczem i plastikowym ogranicznikiem, umożliwiającym zamknięcie woreczka. Przydatnym drobiazgiem jest też wszyte uszko do zawieszenie ręcznika na haczyku.

Ucho do wieszania
   

Z dołączonej metki dowiadujemy się, że oprócz ręczników producent oferuje szybkoschnące szlafroki oraz poznajemy skład i sposób dbania o ręcznik (można go prać do 60 stopni C).

Wrażenia z użycia:

Pierwszą ewidentną zaletą produktu jest to stosunek wielkości do wagi. Po zwinięciu lub złożeniu w kostkę ręcznik zajmie w plecaku jedną czwartą miejsca tego, co mój mniejszy mniejszy ręcznik frote. Test numer jeden, to prysznic w domu przed wyjazdem. Początkowe wrażenie przy wycieraniu jest dość specyficzne, gdyż nowy ręcznik przykleja się do ciała, ale przy tym dobrze i szybko osusza skórę. Dowiedziałem się później, że po pierwszym praniu materiał robi się znacznie bardziej przyjemny w dotyku i zachowuje się jak każdy inny ręcznik. Zdjęcia poniżej ilustrują jak wygląda ręcznik zaraz po użyciu oraz 25 później.

Zaraz po użyciu.
   

25 minut po użyciu.
   

Po upływie 90 minut ręcznik był kompletnie suchy. Przy czym celowo nie wywieszałem go na balkon, ale w typowo niedbały dla siebie sposób rzuciłem na wieszak.

Kolejne testy to używanie ręcznika podczas pobytu w Zakopanym i tatrzańskim schronisku. Jeżeli była taka możliwość ręcznik wisiał na wieszaku, częściej jednak leżał na plecaku. Zdarzyło mi się też pakować go do plecaka mokrego - tutaj bardzo przydatny okazał się woreczek. Podczas codziennego używania ręcznik był suszony w pomieszczeniach. Po kilku dniach mój zwykły ręcznik frote byłby już bardzo wątpliwej świeżości, zaskakująco EvoQuickDry wyglądał na używany, ale nie odstraszał zapachem.
Po wypraniu ręcznika materiał zachował elastyczność i nienaruszone obszycia rogów.

Podsumowanie:

Nie mogę swojej oceny oprzeć o porównanie z innymi produktami tego typu, gdyż jest to pierwszy ręcznik tego typu jaki mam. Bez wątpienia EvoQuickDry wypada nie porównywalnie lepiej w porównaniu z ręcznikami frote, zarówno pod względem wagi, rozmiarów jak i długości zachowania świeżości.



Ocena oparta o wrażenia z użycia ręcznika na jednym turystycznym wyjeżdzie:

Plusy:
- solidny materiał i jakość obszycia
- waga
- wielkość
- opakowanie (worek z siatki)
- ucho do wieszania
- szybkość schnięcia
- stosunkowo długie utrzymywanie świeżości


Minusy:
- sztywność materiału przed pierwszym praniem (warto umieścić informację na metce zachęcającą użytkowników do przeprania ręcznika przed pierwszym użyciem).

Ogólna ocena: bardzo dobra.


02-09-2012 03:52 PM
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: