Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (5): « Pierwsza < Poprzednia 1 [2] 3 4 5 Następna > Ostatnia »
Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry
Autor Wiadomość
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #16
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Cóż powiem tak, nie biorę żadnych ręczników w góry.Gdy jadę na 2 dni to wystarczy mi gdy w strumyku obmyję pysk i racice.Kąpiel zostawiam na powrót do domu.Łazienki ,prysznice są w pensjonatach i hotelach.ok



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
02-09-2012 08:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Krzysiek
Administrator
*******


Postów: 827
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Dec 2008
Status: Offline
Post: #17
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Myślę ,że powinien się wypowiedzieć ktoś kto miał okazję używać ręcznika wymienionego w wątku oraz podobnego by miało to jakiekolwiek odniesienie do rzeczywistości.

Dla mnie ocena jest tak czytelna jak:
"Zazwyczaj przemieszczam się komunikacją publiczną ale to ten oto (?) samochód jest szczytem komfortu i spełnił moje wszelkie oczekiwania. Zaznaczam że nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z komunikacją inną niż autobusowa."

Dalej nie potrafię umiejscowić produktu pomiędzy Fiatem Panda a Porsche Cayenne...
innocent


04-09-2012 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Evolon

**


Postów: 18
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2012
Status: Offline
Post: #18
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Drogi Administratorze,
Warto zauważyć, że w historii motoryzacji to właśnie FIAT Panda został odznaczony tytułem
"samochód roku" porsche cayenne mimo wszystkich jego zalet takiego osiągnięcia nie posiada.
Może to dzięki stosunkowi sumy zalet do ceny, e cenie porsche będziesz miał inną Pandę na każdy dzień tygodnia.
Warto zauważyć, że nie mówimy nigdzie, że nasz ręcznik jest jedynym najlepszym i chłonie 800% własnej masy, schnąc przy tym w 15 minut.
Nasze produkty chłoną 400% własnej masy w odniesieniu do wody, schną dokładnie tak jak zostało to opisane w teście użytkownika, ich koszt mieści się w granicach rozsądku, a resztę ich zalet można poznać przyłączając się samemu do akcji testowej lub na naszym profilu na facebook http://www.facebook.com/EvoQuickDry


05-09-2012 10:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TomaszRT

*****


Postów: 1,711
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #19
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

mirek napisał(a):
Cóż powiem tak, nie biorę żadnych ręczników w góry.Gdy jadę na 2 dni to wystarczy mi gdy w strumyku obmyję pysk i racice.Kąpiel zostawiam na powrót do domu.Łazienki ,prysznice są w pensjonatach i hotelach.ok


Wyobraź sobie, że są tacy, co w góry na więcej niż 2 dni wychodzą.. Prysznicem jest strumień.. A każdy kg niesiony na plecach robi różnicę..
Wink

@Evolon, zwracając się w ten sposób do Krzyśka (potencjalnego swego klienta) robisz sobie niedobry PR..


Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2012 04:31 PM przez TomaszRT.

13-09-2012 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #20
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Tomek ,prysznicem jest strumień.O to właśnie mi kaman.Wiem co to ciężar plecaka.Co najwyżej noszę papierowe ręczniki,lekkie i ekologiczne.



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
13-09-2012 04:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TomaszRT

*****


Postów: 1,711
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #21
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Mirek, sposobów jest wiele.. Można na przykład umyć się chusteczkami nawilażącymi dla małych dzieci..
Wink


13-09-2012 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #22
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

TomaszRT napisał(a):
Mirek, sposobów jest wiele.. Można na przykład umyć się chusteczkami nawilażącymi dla małych dzieci..
Wink

Też prawda,dlatego po co mi ręczniki szybkoschnące.ok



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
13-09-2012 04:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Evolon

**


Postów: 18
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2012
Status: Offline
Post: #23
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

mirek napisał(a):
Tomek ,prysznicem jest strumień.O to właśnie mi kaman.Wiem co to ciężar plecaka.Co najwyżej noszę papierowe ręczniki,lekkie i ekologiczne.


Ręczniki Papierowe lekkie i ekologiczne??
Zastanawiałeś się kiedyś ile drzew jest ścinanych dla wyprodukowania rolki ważącej 0,4kg?
Wymiary klasycznego ręcznika papierowego średnica rolki 14cm, szerokość rolki 19cm, waga 0,4kg.
Ręcznik Evolon w rozmiarze 60x120 zapakowany w worek waży 0,1kg
jego wymiary to 16x 15 x 3cm
Ile wody zużywane jest bezpowrotnie w procesie produkcji takiej rolki, podczas gdy woda używana w trakcie produkcji materiału Evolon wędruje w obiegu zamkniętym. A minimalizacja wpływu na środowisko potwierdzona została przyznaniem certyfikatu ISO 14001
Prysznic w formie strumienia popieram jak najbardziej, powiedz mi tylko co robisz z zużytym ręcznikiem papierowym po takim prysznicu?
bo ja swój ręcznik chowam do worka i idę z nim dalej...


14-09-2012 08:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #24
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

To samo mozna powiedzieć o papierze toaletowym,a nie pomyślało się te ręczniki papierowe są robione z makulatury?A drzewa ścinało się,ścina i będzie ścinać.I taki ręcznik zużyty po kilku tygodniach rozłoży się na czynniki pierwsze i wróci do natury.A przy produkcji waszych ręczników szybkoschnących wody się nie używa?



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
14-09-2012 09:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Evolon

**


Postów: 18
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2012
Status: Offline
Post: #25
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

owszem ręczniki papierowe robione są z makulatury ale najczęściej tylko w części,
a drzewa były i są ścinane tylko czy muszą być ścinane aż w takiej ilości? niechybnie odbije się to na życiu nas wszystkich.
widok ręcznika papierowego "wracającego" do natury to nie jest to po co jeżdżę w góry.
Jeżeli chodzi o użycie wody przy produkcji materiału Evolon to tak jak już pisałem działa ona w obiegu zamkniętym, czyli po użyciu jest filtrowana i używana kolejny raz i tak dalej...


14-09-2012 10:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #26
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Nic nie jest wieczne,tą wodę w końcu trzeba będzie wymienić.A wycinka drzew jest planowana i są nowe nasadzenia drzewostanu.



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata

Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2012 10:10 AM przez mirek.

14-09-2012 10:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TomaszRT

*****


Postów: 1,711
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #27
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Ilość ścinanych drzew? Woda zużywana bezpowrotnie? Certyfikat ISO pińcet?

Litości.. Człowieku Ty masz produkt swój zachwalać, porównywać parametry (to akurat robisz), wykazywać zalety z punktu widzenia użytkownika, a największym malkontentom na złość wysłać po jednym ręczniku - a nuż się przekonają..

Na tym marketing polega.. A nie na publicznym udowadnianiu, że Twój potencjalny klient jest leszcz, bo ma inne zdanie w kwestii dyskutowanej..


14-09-2012 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
skylark4

*


Postów: 5
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2012
Status: Offline
Post: #28
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

Tomasz a nie wydaje Ci się, że gość, który zostawia w górach papierowe ręczniki jest leszczem i przydałoby się takich ludzi w jakikolwiek sposób napiętnować tym mianem. (proponuje poprzez wypalenie na czole)
Jako ciekawostkę przytoczę: "Odpady papierowe, pozostawione wzdłuż dróg lub zakopane w ziemi, rozkładają się bardzo powoli. Niekiedy proces ten trwa nawet kilkadziesiąt lat, a jego długość zależy od rodzaju zanieczyszczeń atmosferycznych, które działają na odpady. Np. chusteczki higieniczne rozkładają się po 3 miesiącach, bilety autobusowe ? po 3-4 miesiącach, gazety ? po 3-12 miesiącach."
Jego ręczniki papierowe można zaliczyć do grupy "chusteczek higienicznych" czyli dzięki burakom takim jak Mirek przez 1/4 roku las wygląda jak śmietnik! ponieważ jest ich więcej to tylko zimą nie widać całego tego syfu, chociaż to zależy tylko od kaprysu pogody i opadów śniegu, które mogą go przykryć.
Osobiście wolę nosić ze sobą ciężki klasyczny ręcznik niż mieć świadomość bycia głupkiem, który zostawia wysypisko śmieci w miejscu każdego postoju!
NIE DLA ŚMIECĄCYCH WIEŚNIAKÓW!!!!!


17-09-2012 07:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #29
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

skylark4 napisał(a):
Tomasz a nie wydaje Ci się, że gość, który zostawia w górach papierowe ręczniki jest leszczem i przydałoby się takich ludzi w jakikolwiek sposób napiętnować tym mianem. (proponuje poprzez wypalenie na czole)
Jako ciekawostkę przytoczę: "Odpady papierowe, pozostawione wzdłuż dróg lub zakopane w ziemi, rozkładają się bardzo powoli. Niekiedy proces ten trwa nawet kilkadziesiąt lat, a jego długość zależy od rodzaju zanieczyszczeń atmosferycznych, które działają na odpady. Np. chusteczki higieniczne rozkładają się po 3 miesiącach, bilety autobusowe ? po 3-4 miesiącach, gazety ? po 3-12 miesiącach."
Jego ręczniki papierowe można zaliczyć do grupy "chusteczek higienicznych" czyli dzięki burakom takim jak Mirek przez 1/4 roku las wygląda jak śmietnik! ponieważ jest ich więcej to tylko zimą nie widać całego tego syfu, chociaż to zależy tylko od kaprysu pogody i opadów śniegu, które mogą go przykryć.
Osobiście wolę nosić ze sobą ciężki klasyczny ręcznik niż mieć świadomość bycia głupkiem, który zostawia wysypisko śmieci w miejscu każdego postoju!
NIE DLA ŚMIECĄCYCH WIEŚNIAKÓW!!!!!


Widzę że już w drugim poście zaczynamy od obrazania,aj nie ładnie nie ładnie starszych obrażać.I gęby proszę mną sobie nie wycierać,za smarkaty-ta jesteś.



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
17-09-2012 08:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TomaszRT

*****


Postów: 1,711
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #30
RE: Testy Ręczników Szybkoschnących EvoQuickDry

skylark4 napisał(a):
Tomasz a nie wydaje Ci się, że gość, który zostawia w górach papierowe ręczniki jest leszczem i przydałoby się takich ludzi w jakikolwiek sposób napiętnować tym mianem.


Wydaje mi się, że obrażając na wstępie forumowiczów długo tu nie zabawisz...


17-09-2012 09:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: