Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (2): « Pierwsza < Poprzednia 1 [2] Ostatnia »
Jaki kupić plecak oddychający, koszulkę oraz bluzę ?
Autor Wiadomość
Em.
Em.

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
Shy  RE: Jaki kupić plecak oddychający, koszulkę oraz bluzę ?

Jakoś mi nie leżał.. Może powinnam mieć męska wersje z uwagi na wzrost.. Przeprosilam się ze starym plecakiem i póki co jest dobrze jak jest... Smile

25-02-2015 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
hemlighet
Hemli

RE: Jaki kupić plecak oddychający, koszulkę oraz bluzę ?

Ja mam damską wersję plecaka Lowe Alpine 35:45 i czasami mi się wydaje, że męski by na mnie z moim 170cm+ lepiej leżał. Szczególnie, jak plecak jest mocno wypakowany. Więc jak już Gabi będziesz kupować w sklepie to poproś, żeby Ci do niego naładowali jakieś obciążenie, bo tak naprawdę to wtedy widać, jak plecak leży Wink

Wojtek używa plecaka Jacka Wolfskina 45l i też się bardzo fajnie spisuje, dobrze leży, ma dużo zakamarków i kieszonek, jest dwukomorowy, po paru latach nie widać na nim zniszczeń. Był kupowany dobre parę lat temu, więc teraz się modele pozmieniały, z takiej wielkości widzę z JW tylko coś takiego http://www.globtrek.com/damskie,plecak-h...gn=2015-02 , też wygląda ok, tylko cena już niestety dość wysoka.

http://hemli-w-gorach.blogspot.com/
26-02-2015 09:29 AM
gabi82

Dzięki Hemli...
szukam szukam i puki co jednak widzę ceny to tak lekko od 4 do 6 setek niestety, tak aby to miało dobre mocowania na sprzęt, jakieś zewnętrzne/boczne kieszenie...no i było w miarę lekkie Rolleyes

a i "problemu" takiego nie mam jak Wy długonogie Wink ale swoją drogą to sama się zastanawiam jaka to różnica w profilowaniu...teraz to wszystko wymyślą Rolleyes kiedyś to plecak był plecak, a teraz jeszcze ma płeć Big Grin

26-02-2015 09:42 AM
Pablo
pablo

Dobre systemy nośne oferuje Osprey, bardziej znana firma na zachodzie, ale u nas już tez powoli zyskuje uznanie, nosidełko używałem w Tatrach i byłem zadowolony, a wiadomo to gorzej dopasować niż plecak. Do tego niska waga samego plecaka,
model np 33 albo 44 litry
No i cena konkurencyjna, np. w Taterniku
http://taternik-sklep.pl/plecak-osprey-talon-33.html
prezentacja https://www.youtube.com/watch?v=0BPj86ZDxcM

Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
28-02-2015 11:39 AM
watażka

MILO zdecydowało się oddać forsę i właśnie tak jak gabi82 poszukuję plecaka
podoba mi się propozycja Pablaok

Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2015 06:55 PM przez watażka.

02-03-2015 06:54 PM
Madzior07

**

gregkrak napisał(a):
Witam,
poszukuje jakiegoś plecaka o pojemności około 20 litrów z systemem wentylacyjnym na plecach. Zależy mi na bardzo dobrym produkcie w którym niezawodnie będzie działał system wentylacyjny na plecach ? najlepiej aby w komplecie był bukłak ( ewentualnie z możliwością jego montażu ).
Będę również wdzięczny za polecenie jakiej firmy kupić koszulkę oraz bluzę.
Reasumując szukam kompletu ( koszulki, bluzy oraz plecaka ) które będą w bardzo dobry sposób odprowadzały wilgoć z moich pleców. Powyższy zestaw będę wykorzystywał do jednodniowych ( 12 godzinnych ) wypraw w góry.
Z góry dziękuję za pomoc w wyborze i wskazanie konkretnych firm oraz modelów dotyczących plecaka, koszulki oraz bluzy.
Pozdrawiam Grzegorz

Jeśli chodzi o plecak to jesli dobrze poszukasz np na Allegro lub innych portalach to bardzo dobre jakościowo plecaki robi marka Karimor. Jest to firma brytyjska troche odpowiednik takiego naszego Alpinusa lub Campusa.
Bielizna termoaktywna? Pisałam i będę w dalszym ciągu pisać... Wink merino+bawełna jest jednym z lepszych materiałow jakie kiedykolwiek przyszło mi testować. Czy to na nartach czy w upalne dni jazdy na rowerze merino sprawdza sie zarówno w upalne dni jak i mroźne poranki.
Bardzo dobre polary robi i chyba dalej robi Alpinus lub Regatta

Pozdrawiam :-)

08-07-2016 10:21 AM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: