Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (19): « Pierwsza < Poprzednia 14 15 16 17 [18] 19 Następna > Ostatnia »
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
włodarz

****


Postów: 361
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2018
Status: Offline
Post: #256
RE: Zmiany na forum

Miła atmosfera na forum, powiadacie.
Napiszę Wam jak ja to widzę. Przyszedłem na forum, przywitałem się, odpowiedziało mi dwóch forumowiczów i w porządku.
Zamieściłem pierwszą relację i pierwszą reakcją było: "Nie będę czytał, bo tu jest link do strony." Wymieniliśmy kilka zdań i sądziłem, że się dogadaliśmy.
Potem umieszczałem następne relacje i nic, cisza jak w kościele po śmierci organisty. Też w porządku, żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo napisać komentarz lub tego komentarza nie pisać. Swoją dezaprobatę dla tej formy relacji wyraził jeden użytkownik a zastosowali się właściwie wszyscy. Przyznacie, że to nie buduje miłej atmosfery, ale ja takie postępowanie rozumiem.
(Tak na marginesie. Przy rejestracji wyraziłem zgodę na przestrzeganie pewnych reguł i tego się trzymam. Gdyby tam była jakaś wzmianka, że na tym forum nie wolno zamieszczać relacji z linkiem do własnej strony albo, że forumowicze lubią takich relacji to ja bym się tu nie rejestrował i wszyscy byliby zadowoleni).
Wracając do tematu.
Odezwałem się w tym wątku podając propozycję rozwoju forum sugerując przy tym, że będzie tak jak zadecyduje Stasiu. No i otrzymałem odpowiedzi o krytykowaniu, obrażaniu, pasożytnictwie, promowaniu własnej osoby, wykorzystywaniu forum. Tak, to było bardzo budujące.
A mistrzostwem dobrych manier i jakże wysokiej kultury osobistej wykazał się niejaki Fazik.

Tu zwracam się do administratora o usunięcie obrażającego mnie postu Fazika.

Było też kilka odpowiedzi utrzymanych w normalnym tonie, tyle, że dotyczyły one kwestii osobistego poznawania się forumowiczów, spotykania się w świecie rzeczywistym. Ja wcale nie poruszałem tego tematu i nie wiem dlaczego ktoś mógłby pomyśleć, że ja taką formę kontaktów krytykuję czy też uznaję za niewłaściwą. Jestem jak najbardziej za.
Pytanie, czy ja bym chciał z kimś z tego forum wspólnie powędrować po górach, nie wiem. Nie było jakoś okazji nawiązania z kimś z forum jakiejś nici sympatii.
Wiem natomiast, że z kilkoma użytkownikami na pewno w góry bym nie poszedł po takim "przyjęciu".


08-12-2018 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TomaszRT

*****


Postów: 1,711
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #257
RE: Zmiany na forum

Ja.. Ja.. Ja..

Wbrew temu co Ci się wydaje, świat a w szczególności to forum nie kręci się wokół Ciebie..

Gospodarz tego forum zapowiedział jego modernizację i poddał pod rozwagę nową opcję.. i nagle ni z tego ni z owego wpadasz Ty z pretensjami.. i wielce zdziwiony reakcją jaką wywołałeś..


08-12-2018 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #258
RE: Zmiany na forum

włodarz napisał(a):
(?)
Wracając do tematu.
Odezwałem się w tym wątku podając propozycję rozwoju forum sugerując przy tym, że będzie tak jak zadecyduje Stasiu. No i otrzymałem odpowiedzi o krytykowaniu, obrażaniu, pasożytnictwie, promowaniu własnej osoby, wykorzystywaniu forum. Tak, to było bardzo budujące. (...)

Chciałbym przeprosić pana Włodarza za to, że kiedy sugerował, że zawsze jest po mojemu, ja nieodpowiednio się zachowałem i otworzyłem buzię. Sob
Co do innych zdań tego posta - bez komentarza. shut up



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2018 07:23 PM przez Stasiu.

08-12-2018 07:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Fazik
Kierowca TYRa
*****


Postów: 6,677
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #259
RE: Zmiany na forum

Prosił pan o przeprosiny, były. Amen.



Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
08-12-2018 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
tomtur

*****


Postów: 7,587
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2006
Status: Online
Post: #260
RE: Zmiany na forum

Czy twoje posty panie włodarzu nie sa czytane wydaje mi się ze na pewno są to skąd takie jak mi sie wydaje nie docenienie na około 5000 zarejestrowanych jedna opinia Cię tak ubodła uhm



"Bo właśnie tam wiem po co żyję."
08-12-2018 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
szewczyczek

*****


Postów: 4,480
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2011
Status: Offline
Post: #261
RE: Zmiany na forum

włodarz napisał(a):
...
Zamieściłem pierwszą relację i pierwszą reakcją było...


Zamieściłeś jakąś relację? Kiedy?Smile
Panie Włodarz, prowadzę bloga o górach. Relacje na forum wstawiam w formie tekstu i zdjęć, linku u mnie nie znajdziesz. Też możesz tak zamieścić relację. Zależy tylko po co to robisz.



Hej ho, zwariowana przygodo!

Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2018 08:43 PM przez szewczyczek.

08-12-2018 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Bruno Ochocki

**


Postów: 41
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2017
Status: Offline
Post: #262
RE: Zmiany na forum

włodarz napisał(a):
Tu zwracam się do administratora o usunięcie obrażającego mnie postu Fazika.


To już nie Pana Fazika?Wink

Tak na poważnie, jeżeli tworzy się teksty - od notki na bloga, przez eseje, na postach kończąc, trzeba być gotowym na różne reakcje. Kogoś to może wzruszy, może się rozpęta ostra dyskusja, a może nikogo to nie zainteresuje. Cóż, takie życie. Nie zadowolimy wszystkich, po co dręczyć tym siebie? Więcej dystansu życzę!

Co do zmian, bardzo podoba mi się pomysł dotyczący uaktualnienia oprawy graficznej - trochę ciekawej grafiki mogłoby się przydać.


08-12-2018 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
włodarz

****


Postów: 361
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2018
Status: Offline
Post: #263
RE: Zmiany na forum

szewczyczek napisał(a):
...Panie Włodarz, prowadzę bloga o górach. Relacje na forum wstawiam w formie tekstu i zdjęć, linku u mnie nie znajdziesz. Też możesz tak zamieścić relację...


To wyobraź sobie, że wstajesz w środku nocy, pokonujesz autem kilkadziesiąt kilometrów, pracujesz osiem godzin i wracasz do domu. Jesz obiad i jest około 17:00. Około 20:00 warto położyć się spać, bo musisz wstać o 4:00. Zostaje Ci trzy godziny na dom, rodzinę. Chwilę chcesz poświęcić własnej stronie w necie a ciekawi Cię też co nowego na forach górskich. Czyż nie jest dla ciebie cenną każda minuta z tak krótkiego czasu?
Właśnie dlatego zamieszczam zdjęcie i link do swojej strony.


09-12-2018 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
szewczyczek

*****


Postów: 4,480
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2011
Status: Offline
Post: #264
RE: Zmiany na forum

Myślisz że tylko Ty pracujesz? Że inni użytkownicy nie mają rodziny?
TomaszRT już zauważył, że Ty tylko "ja" i "ja".

Zależy Ci tylko na wyświetleniach swojej strony więc się tutaj reklamujesz.



Hej ho, zwariowana przygodo!

Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2018 02:19 PM przez szewczyczek.

09-12-2018 02:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grizzly

*****


Postów: 1,147
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #265
RE: Zmiany na forum

Wlodarz masz chorobe (sickness) computerowa. Ja osobiscie uzywam computer dla zabawy. Czy mi ktos odpisze czy nie to tym sie nie przejmuje. Wiem ze moje wiadomosci w przyszlosci okaza sie dobre dla niektorych podroznych i przegladajac moje relacje moga sobie planowac wyskok. Ja ogladam takze wielu innych zdjecia z ich wyskokow i nie wpisuje opinie. A ty sie tak naciales na innych uzytkownikow ze kazdy musi wpisywac jakies cos pod twoim zdjeciem. Wielu jest na tym forum przez wiele lat i oni maja wielkie personalne znajomosci. Dlatego wiekszosci rozmow dochodzi na forum przez z nich. A takze maja wielkie gorskie experience gdzie spominaja swoje wyskoki a mlodzi jak ty powinni siedziec z podkulonymi uszami i sluchac i uczyc sie od nich. Jezeli ci przeszkadza ze ciebie nie witaja z otwartymi rekami to zakmij gorskie forum i nie zagladaj tam. Jezeli nie mozesz tego zrobic to masz chorobe , porozmawiaj sobie z psychiatra.


09-12-2018 03:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
wiolcia97

*


Postów: 3
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Feb 2018
Status: Offline
Post: #266
RE: Zmiany na forum

Bruno Ochocki napisał(a):


To już nie Pana Fazika?Wink


Po tak grubiańskim wpisie z jego strony , to teraz będzie Pan Burak. Big Grin
Kierowcy tirów nigdy nie słynęli z elokwencji Shy


09-12-2018 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
włodarz

****


Postów: 361
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2018
Status: Offline
Post: #267
RE: Zmiany na forum

szewczyczek napisał(a):
Myślisz że tylko Ty pracujesz? Że inni użytkownicy nie mają rodziny?
TomaszRT już zauważył, że Ty tylko "ja" i "ja".
Zależy Ci tylko na wyświetleniach swojej strony więc się tutaj reklamujesz.


No to zdemaskowałeś mnie. Klikasz link do mojej strony a tam ja, ja, ja.
Na co piątym zdjęciu ja. Ja na podejściu, ja na szczycie, ja na skałce. Tu podskoczyłem, tu zrobiłem jaskółkę, tu zjadłem, tu wypiłem a tu słuchałem śpiewu ptaków. No i jeszcze ja w plenerze, ja na rowerze, wszystko o mnie. A góry? No są, gdzieś tam w tle.

grizzly napisał(a):
... A takze maja wielkie gorskie experience gdzie spominaja swoje wyskoki a mlodzi jak ty powinni siedziec z podkulonymi uszami i sluchac i uczyc sie od nich....
Jezeli ci przeszkadza ze ciebie nie witaja z otwartymi rekami to zakmij gorskie forum i nie zagladaj tam.


Tak właśnie podejrzewałem. Tu działa jakieś bractwo wtajemniczonych i nowi użytkownicy muszą przejść nowicjat, termin czy jak to zwał.
Tylko, że ja za stary jestem na takie zabawy, więc chyba posłucham twojej dobrej rady i dam sobie spokój z tym dziwnym forum.


09-12-2018 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,672
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #268
RE: Zmiany na forum

Wracając do tego co istotne w tym temacie...

Fajnie by było móc wrzucić zdjęcie z telefonu bez wcześniejszej edycji/zmniejszania, gdyby robiło to za nas "forum", do swego wymaganego maksymalnego możliwego rozmiaru uhm



Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
09-12-2018 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,509
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #269
RE: Zmiany na forum

Pablo napisał(a):
Wracając do tego co istotne w tym temacie...

Fajnie by było móc wrzucić zdjęcie z telefonu bez wcześniejszej edycji/zmniejszania, gdyby robiło to za nas "forum", do swego wymaganego maksymalnego możliwego rozmiaru uhm

To będzie jeden z priorytetów podczas zmian. Mnie również to denerwuje że obecnie tak nie można innocent



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
09-12-2018 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Reinhold

****


Postów: 351
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2015
Status: Offline
Post: #270
RE: Zmiany na forum

Kilka postów z tego wątku można by przenieść do działu 'wycieczek osobistych'Big Grin

Jeżeli chodzi o linki do blogów na forum, to osobiście nie mam nic przeciwko, tak długo jak na tych stronach znajdują się same relacje (górskie) i nie ma tam reklam lub wpisów sponsorowanych. Inna sprawa, że do fragmentów takiej relacji trudniej jest się odnieść w wątku z zamieszczonym linkiem, ponieważ cały tekst znajduje się na innej stronie.

Skoro już o relacjach z wypadów mowa, czy jest możliwe zmodyfikowanie przeglądania zamieszczanych zdjęć? Np. tak, żeby kliknięciu jednego można było scrollować (lub przesuwać strzałkami) do następnych.


09-12-2018 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: