Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (19): « Pierwsza < Poprzednia 13 14 15 16 [17] 18 19 Następna > Ostatnia »
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
Fazik
Kierowca TYRa

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: Zmiany na forum

Panie Włodarz, pańskie posty na forum, forum górskim na którym piszemy i wymieniamy się serdecznym i mocno osobistym doznaniem tyczącym gór i obcowaniem z nimi najlepiej wspólnie z przyjaciółmi są absolutnie niczym innym jak wyłącznie wstawki linków do własnych stron na których piszesz pan o własnym postrzeganiu świata, forum nie należy do tego typu publikacji, już od dawna wkurzało mnie takie podejście do NASZEGO FORUM kogoś kto bardziej promuje siebie niż dzieli się z forumowiczami i bardzo ale to BARDZO pana proszę o nie obrażanie najbardziej zasłużonego człowieka udzielającego się od dawna na forum jak i integrującego naszą małą społeczność poza nim w realu, mam oczywiście na myśli szanownego Stanisława Stasiem zwanym.
Nikt Cię o zdanie nie pyta więc, z całym szacunkiem:

SPADAJ NA DZEWO cIULU!!!

Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
06-12-2018 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
włodarz

Panie Fazik jeszcze nigdy, na żadnym forum, nie spotkałem się z takim chamstwem jakie Pan tu zaprezentował.
Mam nadzieję, że jest Pan wyjątkiem w tej społeczności.
Edit
I oczekuję przeprosin.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2018 09:01 PM przez włodarz.

06-12-2018 08:48 PM
włodarz

Panie Stasiu, gdzie Pan widzi te moje rzekome korzyści? Dzielę się z forumowiczami moim widzeniem gór i tyle. Woli Pan pustki w dziale Sudety?
A dlaczego akurat Pana przywołałem w moim wcześniejszym poście? No cóż, ma Pan spory wpływ na innych forumowiczów. Post niejakiego Fazika dobitnie o tym świadczy. A administrator wyraźnie napisał: " Jeśli będzie taka wola... " (forumowiczów w domyśle).

06-12-2018 08:58 PM
TomaszRT

Po co zaczynasz zadymę? Nudzi Ci się?

06-12-2018 09:23 PM
szewczyczek

Ale tu chodzi przecież o jeden wątek - obecne "codzienne", które są niemal nie związane z górami. Z rzadka ktoś wrzuci tzw. "świeżą bułeczkę" z wycieczki i tyle. Reszta forum pozostaje z dostępem dla wszystkich bez zmian.

Hej ho, zwariowana przygodo!
06-12-2018 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator

Grupa: Administratorzy

włodarz napisał(a):

Pedro napisał(a):
...Jeśli będzie taka wola, będziemy mogli również otworzyć wątek na styl codziennych jednak z ograniczonym dostępem. Dostęp ten byłby możliwy dla stałych forumowiczów, jednak nie byłby to automat jak w codziennych że każdy zalogowany może być ich uczestnikiem...

To znakomity pomysł, ale jeszcze lepszym jest zrobić forum zamknięte, z dostępem tylko dla stasia i przyjaciół. Po co Wam nowi forumowicze.
Jeszcze jedna korzyść będzie taka, że nie będą się tu pojawiać tacy, "którzy strony GŚ wykorzystują tylko do profanacji swoich osobistych stron".

Witam Panie Włodarz. To ja może zapytam tak. A cóż w tym dziwnego, że osoby które się poznały osobiście, wielokrotnie bywały wspólnie w górach - że oni chcą czasem napisać coś pomiędzy sobą prywatnie? Mieć jeden taki wątek? Móc napisać w taki sposób aby wujek google tego nie indeksował? W taki sposób aby każdy kto zakłada konto po to tylko aby coś zareklamować tego nie widział? Nawet nie było napisanych zasad a już krytyka. A może dla każdego kto chciałby być częścią społeczności dając coś również od siebie byłoby to dostępne? No ale lepiej od razu wyrazić swoje żale tak po prostu, z prywatnymi wycieczkami do innych.

No ale jak się tutaj jest tylko po to żeby linki wstawiać do swojej strony... Żeby winić ludzi za to że poznali się wcześniej niż "ja" tutaj dotarłem... A czasem wystarczy wejść, przywitać się, popatrzeć jakie są zasady i starać się do nich dostosować... I było by świetnie. Wszyscy co tutaj obecnie regularnie pisują przez to przeszli. Forum naprawdę nie jest zamknięte dla nikogo. No ale teraz to faktycznie już Ci raczej będzie ciężko o to.

Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
06-12-2018 09:35 PM
Fazik
Kierowca TYRa

TomaszRT napisał(a):
Po co zaczynasz zadymę? Nudzi Ci się?

Masz rację, nie warto. przepraszam.
Jednak wkurzony o atak na Stasia niezmiennie pozostaję pokey

Btw.: fotki masz waszmość fajne.

Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
06-12-2018 09:37 PM
yoter

włodarz napisał(a):
ma Pan spory wpływ na innych forumowiczów.

Pan też może mieć wpływ. Tylko trzeba się postarać. Ale jak pisał Pedro - teraz będzie ciężko.

góry to początek nieba
06-12-2018 09:56 PM
Stasiu

włodarz napisał(a):
Panie Stasiu, gdzie Pan widzi te moje rzekome korzyści? Dzielę się z forumowiczami moim widzeniem gór i tyle. Woli Pan pustki w dziale Sudety?
A dlaczego akurat Pana przywołałem w moim wcześniejszym poście? No cóż, ma Pan spory wpływ na innych forumowiczów. Post niejakiego Fazika dobitnie o tym świadczy. A administrator wyraźnie napisał: " Jeśli będzie taka wola... " (forumowiczów w domyśle).

Nawet mnie cieszy, że mam krytyka na swoją osobę. Chociaż nie będę miał nos do góry, nie narosną mi skrzydła i będę stąpał po ziemi. Szkoda, że jestem widziany jako człowiek, który ma wpływ. To nie jest moim celem na tutejszym forum. Chcę się tylko podzielić swoimi doświadczeniami, sporo piszę ponieważ tak to czuję, że mam tak robić. Jestem za tym, co powiedział Pedro we swym poście wyżej. Sporo tutejszych forumowiczów zna się osobiście i nie jest wskazane, żeby niektóre rzeczy były publicznie prezentowane. Jak znam internetowe życie, nie wszyscy internauci są ludźmi sprzyjającymi. Przejście do drugiej i całkiem otwartej platformy, to jest decyzji na wspólne dreptanie po górach, kosztuje nowicjusza sporo odwagi i większość nie czuje takiego zapotrzebowania.
Panie Włodarz, wcale nie mam nic przeciwko zajęciu luki w dziale Sudetów (ładne góry). Krytykuję tylko złe wykonanie, może i zbyt twardo, ale tak to mam na sercu. Jak by tak wszyscy się odkazywali na swoje strony Internetowe, to by forum szybko zanikło i potem by z tego i tak nic nie było.
A tak na marginesie. Też mam na koncie pełno tematów, gdzie się staram wypełnić pustą lukę i czuję, że nie jest ze strony ostatnich forumowiczów zbytnie zainteresowanie. Jednak to mnie nie odradza od pisania.

Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
06-12-2018 11:02 PM
grabarz
Adrian

I w takich sytuacjach zawsze był Łukasz, a teraz jak go potrzeba ... gdzie jesteś Lukaszu ? Potrzebujemy twoich mądrych i wysublimowanych słów na rozluźnienie dość napiętej atmosfery Boxing

Początki bywają trudne, coś o tym wiem Big Grin Ale tutaj ewidentnie pan włodarz nie ma na celu troski o innych forumowiczów gdyż Ci go zupełnie nie interesują, interesuje pana tylko wstawienie kolejnego linka ... Przykro mi, ale tak to widzę niestety.
Według mnie (po jakimś czasie obserwacji) każde forum to jest towarzystwo wzajemnej adoracji, ale inaczej się nie da, tak to samo postępuje innocent

''(...) nigdy nie umiałem pogodzić się z tym, żeby wracać z niczym. Zawsze próbowałem jeszcze raz. Czasem nawet wbrew logice, ale zgodnie z jakimś wewnętrznym przekonaniem.'' (J.Kukuczka)
07-12-2018 05:47 AM
szewczyczek

Warto dodać, że użytkownicy tego forum, którzy się na nim poznali, dość często w różnych okolicznościach się spotykają. To nie jest tylko internetowe forum.

Hej ho, zwariowana przygodo!
07-12-2018 04:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
hemlighet
Hemli

A co właściwie w tym złego, że się lubimy i widać, że jesteśmy zżyci? GŚ nie jest zamknięty na nowych, wręcz przeciwnie, ja też kiedyś byłam nowa i zostałam bardzo ciepło przyjęta. Wystarczy wyrazić chęć poznania reszty forumowiczów. Jeśli się oczywiście ma na to ochotę. A jeśli się nie ma, to o co pretensje?

Jak Włodarz potrzebuje forum, gdzie krytyka i burzliwe dyskusje grają pierwsze skrzypce - to raczej nie jest GŚ. Owszem, takie tematy też się tu zdarzają (jak widać Toungue), nie zawsze wszyscy mają jednakowe zdanie. Ale ogólnie to to forum słynie właśnie z przyjaznej atmosfery, co osobiście uważam za jego zaletę, a nie wadę. Od opierniczania to mam ewentualnie szefa w pracy Wink

http://hemli-w-gorach.blogspot.com/
07-12-2018 06:50 PM
Bruno Ochocki

**

Ja bardzo nie lubię dramy na forach. Zgadzam się z Hemli i totalnie podzielam wyrażone przez Nią poglądy. To forum jest jedynym, na którym się zarejestrowałem i coś popisałem - właśnie dzięki przyjaznej atmosferze, chociaż faktycznie, Wasze silne więzi mogą być dla wielu nowych barierą.

07-12-2018 08:55 PM
Stasiu

Wiesz Bruno i tutaj jest problem. Chcemy być otwarci dla nowych i nie dajemy rady pomóc, żeby do nas nie bali się dołączyć. Nawet byśmy potrzebowali nowe twarze. Wink Jednak sporo forumowiczów nie chce się integrować i wystarczy im napisać relację lub zapytać się o radę.

Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2018 09:10 PM przez Stasiu.

07-12-2018 09:07 PM
Bruno Ochocki

**

Tak, rozumiem. Łatwiej tym, co mają dystans do siebie i faktycznie mają coś ciekawego do powiedzeniaSmile

Plusem sytuacji, o której piszesz, jest klimat forum. Trochę taki schroniskowo - domowy. Chyba znalazłem tylko jedno o podobnej atmosferze. Co kto lubi.

07-12-2018 09:30 PM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: