Odpowiedz  Napisz temat 
Skarpety wisportu
Autor Wiadomość
lucyna

*****


Postów: 935
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2010
Status: Offline
Post: #1
Skarpety wisportu

Na forach nieraz bardzo dobrze pisałam o skarpetach wisportu. To zmieniło się.
Przeżyłam dziś niezłe rozczarowanie. Zakupiłam skarpety zimowe wisportu, hmm jakość poleciała na łeb na szyję. Moje poprzednie były idealnie wyprofilowane, dostosowane do anatomii stopy. Takie też widnieją na stronie http://www.wisport.com.pl/Skarpeta%20zim...,shop.html Mam zaś skarpety jednakowe, bez podziału na prawą i lewą, szew nad palcami nieciekawy, końcówka pomiędzy końcem palców, a miejscem, gdzie zaczynają się przedziwna, wygląda jakby do kwadratowej części, gdzie jest stopa doszyto tę część na palce tworząc takie wystające trójkąciki. Wgląda to fatalnie. Mam założone na stopie, te wystające trójkąciki mogą być miejscem stwarzającym w czasie noszenia niezłe kłopoty, szew może obcierać stopę.



Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php?...Itemid=242
26-10-2011 06:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Marnypopis

**


Postów: 32
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2010
Status: Offline
Post: #2
RE: Skarpety wisportu

Tak w temacie skaprpetkowym, to ostatnio zakupiłem skarpety firmy Mund, model Himalaya. To juz moje drugie skarpetki Munda. Musze przyznać ze relacja ceny do jakości jest calkiem fajna


27-10-2011 09:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
gitban

**


Postów: 36
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2013
Status: Offline
Post: #3
RE: Skarpety wisportu

Ja swoje pierwsze skarpety kupiłem przy okazji kupowania butów firmy Hanzel. Wisport najwyraźniej na jakiejś płaszczyźnie z nimi współpracuje. Moje skarpety nie są zimowe, maja podział na lewa i prawą, pasują dobrze do nogi, ale (zawsze musi być) po mniej więcej 15 km marszu zaczynam czuć że moja pięta woła o odpoczynek. Zastanawiam się czy to wina butów czy skarpet...

Za to faktem jest że noga mniej się poci w specjalnyc skarpetach.


04-11-2013 02:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
tomekcybula
Brak aktywacji konta


Post: #4
RE: Skarpety wisportu

a jakie skarpety polecacie na narty? Bo rozglądam się ale nie wiem na co zwrócić uwagę, a szczególnie na jaką firmę. AAA jeszcze na szybko zapytam jaki skład powinna mieć bielizna termoaktywna 100% poliester jest ok?


27-11-2013 11:53 AM
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Marek1000

*


Postów: 7
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2013
Status: Offline
Post: #5
RE: Skarpety wisportu

dobrze że ktoś napisał o skarpetach. Wiadomo na zimę zwykłe ciepłe skarpety. Jednak szukam takich odpowiednich i specjalnych skarpet do chodzenia po górach.
Chodzi do butów trekingowych. Żeby były cieple, wytrzymałe, żeby stopa się nie pociła etc.
Cena nie gra roli ?


06-12-2013 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Abbysam007

*


Postów: 1
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2013
Status: Offline
Post: #6
RE: Skarpety wisportu

To juz moje drugie skarpetki Munda. Musze przyznać ze relacja ceny do jakości jest calkiem fajna



Sign up with Pass4sure ccna for getting incredible online testking courses exam and SAP.
07-12-2013 08:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grizzly

*****


Postów: 1,147
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #7
RE: Skarpety wisportu

Moje najlepsze skarpety to Lorpen.


07-12-2013 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Marek1000

*


Postów: 7
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2013
Status: Offline
Post: #8
RE: Skarpety wisportu

te skarpety lorpen w jakie cenie ? gdzie można je kupić ?


08-12-2013 08:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
marekw

****


Postów: 124
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2010
Status: Offline
Post: #9
RE: Skarpety wisportu

te skarpety lorpen w jakie cenie ? gdzie można je kupić ?
w Zakopanem na KrzeptówkachSmile


08-12-2013 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grizzly

*****


Postów: 1,147
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #10
RE: Skarpety wisportu

Nie znam gdzie w polsce. Znam tylko ze w Canadzie ceny szkaltuja sie od 17 dollarow do 50 $ canadyjskich. Na wyprawe na Mont everest to napewno musisz wylozyc 50$. Ja mam ciensze i grubsze. Placilem od 17 $ do 22 $ .


08-12-2013 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
slawek-gorski

**


Postów: 19
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: May 2014
Status: Offline
Post: #11
RE: Skarpety wisportu

Uzywam od kilku lat skarpet Wisportu (zimowych i wielosezonowych) i jestem zadowolony. Sa dobrze dopasowane do mojej stopy, czuje w nich komfort. Cena nie jest wysoka.
Nie polecam skarpet letnich (Wisport) sa dosc grupe i przy wiekszym wysilku noga sie w nich poci, zwlaszcza gdy temperatura skoczy powyzej 20st.


04-06-2014 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: