Temat zamknięty  Napisz temat 
Strony (2): « Pierwsza [1] 2 Następna > Ostatnia »
O co chodzi ??
Autor Wiadomość
michalll_86

**


Postów: 49
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #1
O co chodzi ??

Witam mam pytanie od pewnego czasu pojawia mi sie komunikat że ktoś przysłał mi prywatną wiadomość ale gdy otwieram poczte nic tam nie ma :/ Może ja nie umiem jakoś tego odczytac. Może cos doradzicie.
Pozdrawiam i tak na marginesie Świetna pogoda dzisiaj Smile:)


31-03-2007 08:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spoko
rock spires hunter


Postów: 2,699
Grupa: Zbanowani
Dołączył: Oct 2006
Status: Niedostępny
Post: #2
RE: O co chodzi ??

Michalll może otwierasz pocztę email nie wiem tam nie bedzie. ale spróbuj tam gdzie u góry jest panel użytkownika kliknąć na prywatne wiadomości.Jeżeli nie zadziała to może trzeba cos w ustawieniach



Aby wędrować po górach nie wystarczy mieć tylko dobre nogi ale także dobre oczy aby ich piękno podziwiać oraz dobre serce aby je pokochać.... .
31-03-2007 08:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #3
RE: O co chodzi ??

Parys, raz kupiłeś bilet a ten jest tylko jednokierunkowy. Powrotnej drogi nie ma. Toungue Z Forum GŚ się tylko wynosi nogami do przodu. giggle
Pozdrawia Leśny Dziadek II kategorii. fiuuuu
A na marginesie, nikt się nie posługuje Twoim wizerunkiem ani obecnością. Każdy ma swój wizerunek i wpada kiedy mu się zechce. Nie wiedziałem, że Ci u nas tak źle. Przcież my takie grzeczne Dziadki Leśne. Big Grin
Na zbanowanie też trzeba zasłużyć.



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2011 10:36 PM przez Stasiu.

01-10-2011 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #4
RE: O co chodzi ??

Wiesz Parys, ja nie jestem moderatorem i nie wiem jakie trzeba spełnić kryteria na zbanowanie, ale z pozycji normalnego usera to sobie myślę: "Sam wlazłeś, to i sam wyłaź". innocent
Obłudnik to jesteś Ty. Myślisz, że ja jestem zapisany na Forum GŚ pod dalszymi 100 postaciami? Jest jasne, że się tutaj większość ludzi rejestruje pod różnymi powodami i nie musi wcale aktywnie występować.



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
02-10-2011 06:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maciek
Moderator
******


Postów: 3,494
Grupa: Moderatorzy Forum
Dołączył: Jan 2008
Status: Offline
Post: #5
RE: O co chodzi ??

Parys napisał(a):
A ja mam pytanie?/ O co tu chodzi????? Dlaczego ja jeszcze tutaj jestem????Dlaczego nie zostalo zlikwidowane moje konto?????Nie zycze sobie aby nadal tu figurowac i abyscie sie poslugiwali moim wizerunkiem i obecnoscia!!!!!!!Pwodzenia Lesne Dziadki..!!!

Przyznam, że nie rozumiem Ciebie.

Po pierwsze: rejestrując się na Forum i niegdyś aktywnie uczestnicząc w jego życiu, powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że wpisujesz się w historię tego miejsca i w jakiś sposób sam, dobrowolnie rezygnujesz ze swojej anonimowości.

Po drugie: nie przypominam sobie, by po Twoim zamilknięciu ktokolwiek powracał do Twoich wypowiedzi, czy posługiwał się Twoim wizerunkiem, a jeśli miało to miejsce, to z pewnością bez naruszenia Twojej godności osobistej.

Po trzecie: nie ma na tym Forum takiego zwyczaju (i z tego co wiem, na innych forach również), by konto użytkownika, który z własnej woli zaprzestaje aktywnego uczestnictwa, zostało zlikwidowane. Twoje posty pozostały, tworząć integralną część dyskusji, w których brałeś udział.

Jeśli jednak z Tobie znanych powodów obecność Twoich postów drażni Cię, możesz to sam zmienić. Jako ciągle pełnoprawny Użytkownik dysponujesz takim narzędziem jak "edycja postu", który pozwoli Ci edytować wszystkie posty, czyli zmienić ich treść, co w Twoim wypadku znaczy wykasować całą ich zawartość, pozostawiając jednak po nich ślad w postaci pustej tabeli.

Proszę Cię jednak, żebyś dobrze się nad tym zastanowił. Brak Twoich wypowiedzi sprawi, że tematy, w których zabierałeś głos staną się niezrozumiałe i chaotyczne, bowiem wielu Użytkowników, w swoich postach odnosiło się do Twoich słów. Tak rodziły się dyskusje, w których brałeś udział i których przebieg możesz zaburzyć.

Jeśli jednak nie życzysz sobie, by pozostał tu po Tobie jakiś ślad, powiem więcej: jeśli kierujesz się chęcią destrukcyjnego działania, to masz pełne prawo tak właśnie uczynić.

Pozdrawiam.


02-10-2011 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
chief

****


Postów: 276
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: May 2009
Status: Offline
Post: #6
RE: O co chodzi ??

Moim zdaniem, nie powinno być możliwości edytowania swoich postów po jakimś tam dłuższym czasie z powodów, o których pisze Maciek, czyli chaosu, jaki powstanie w danym wątku.
Dzięki temu, też użytkownicy będą bardziej odpowiedzialni za swe słowa, szczególnie te wulgarne, gdyż nie będzie można ich po czasie zmienić, gdy użytkownik ochłonie.
Jednak powinna być możliwość skasowania swojego konta, gdzie w swych starych postach będzie widoczny jako "usunięty" lub coś tam inszego.

Zaskoczyła mnie też reakcja Parysa i te leśne cos tam...o ile pamiętam, to wielu userów z dużym zainteresowaniem czytało jego opowieści i miało do Niego spory szacunek.


02-10-2011 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #7
RE: O co chodzi ??

Wiesz Chief, ciężko mi z zainteresowaniem czytać relacje od człowieka, który na nas patrzy nijako z piętra i z pogardą mówił, że gdyby wiedział o jakich tutaj "amatorów" na forum chodzi, to by przy logowaniu uciekł gdzie pieprz rośnie. Ciekawe, że tam nie został i znowu mu ciekawość nie dała zaglądnąć tutaj. Przecież może mu być obojętne, co się tutaj dzieje. Nawet był takim userem, że nikt od jego pamiętnej ucieczki o nim nie wspomniał. Toungue



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
02-10-2011 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pablo
pablo
*****


Postów: 10,672
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Dec 2006
Status: Offline
Post: #8
RE: O co chodzi ??

Jest tutaj tylko jedna opcja moderatora, by te posty Parysa zostały do przeczytania dla innych -BAN clap Devil fiuuuu

BTW jak chce... i dla dobra forum... to czemu nie?


02-10-2011 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lucyna

*****


Postów: 935
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2010
Status: Offline
Post: #9
RE: O co chodzi ??

Parys napisał(a):
A ja mam pytanie?/ O co tu chodzi????? Dlaczego ja jeszcze tutaj jestem????Dlaczego nie zostalo zlikwidowane moje konto?????Nie zycze sobie aby nadal tu figurowac i abyscie sie poslugiwali moim wizerunkiem i obecnoscia!!!!!!!Pwodzenia Lesne Dziadki..!!!


Witam, dziękuję za komplement.
Szkoda, że odchodzisz. Fajnie się z Tobą gadało. Smile



Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php?...Itemid=242
03-10-2011 04:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chariot

****


Postów: 107
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2011
Status: Offline
Post: #10
RE: O co chodzi ??

Parys napisał(a):
A ja mam pytanie?/ O co tu chodzi????? Dlaczego ja jeszcze tutaj jestem????Dlaczego nie zostalo zlikwidowane moje konto?????Nie zycze sobie aby nadal tu figurowac i abyscie sie poslugiwali moim wizerunkiem i obecnoscia!!!!!!!Pwodzenia Lesne Dziadki..!!!

zacytuje tylko towarzysza Millera Leszka
''Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy.'' Smile

Parys napisał(a):
Acha,wiec to tak!!!! to dlatego macie tylu uzytkownikow!!faktycznie to Was bedzie kilkunastu,a reszta to figuranci i w ten sposob oszukujecie nowych!!!!Obluda i tyle!!!!!!

ten post spokojnie miesci sie w TOP 10 najglupszych postow od poczatku istnienia forow gorskich w Polsce


04-10-2011 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Łukasz

*****


Postów: 6,466
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #11
RE: O co chodzi ??

Ten gościu to typowy góroliczek. Znaczy się matoł.



"I będziesz źle spał dopóki nie zapłacisz podatku"
04-10-2011 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotrekDz
...
*****


Postów: 3,603
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jan 2010
Status: Offline
Post: #12
RE: O co chodzi ??

Ech, a można było po prostu napisać PW do admina lub moderatorów o usunięcie postów.



Teroz w kazdym domu tranzystory grajom
Lejom wode lejom, ludzi ogłupiajom
04-10-2011 06:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
TomaszRT

*****


Postów: 1,711
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #13
RE: O co chodzi ??

o co chodzi? chodzi o to, iż przydałby się chyba alkomat przed logowaniem na forum.. przynajmniej niektórym..


04-10-2011 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stasiu

*****


Postów: 17,631
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2008
Status: Offline
Post: #14
RE: O co chodzi ??

PiotrekDz napisał(a):
Ech, a można było po prostu napisać PW do admina lub moderatorów o usunięcie postów.

Wiesz Piotrek, Parys nie mógł. On jest narcystycznie nastawiony i pisanie na PW o bana, by nie miało takiego efektu. On to musi wygłosić do świata, żeby wszyscy o tym wiedzieli. giggle



Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
04-10-2011 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lucyna

*****


Postów: 935
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2010
Status: Offline
Post: #15
RE: O co chodzi ??

Aj tam, aj tam, bany, nie bany. Odejście każdego wyrazistego usera to strata dla forum O co się Górale pobili?



Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php?...Itemid=242
04-10-2011 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Temat zamknięty  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: