Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (6): « Pierwsza < Poprzednia 1 2 [3] 4 5 6 Następna > Ostatnia »
Pochodzenie naszych nicków
Autor Wiadomość
margit
Putinowa

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: Pochodzenie naszych nicków

mój nick wynika z mojej próżności . W liceum byłam wielbicielką Sagi o Ludziach Lodu i jak dorwałam się już jako studentka do internetu , konkretnie szalałam na ircu to postanowiłam zostać bohaterką sagi. Okazało się, że Sol, Ingrid i inne piękności z Sagi zostały już dawno wykorzystane.... zerknęłam na okładkę. A co się się będę rozdrabniać! Kto ich stworzył wszystkich? Margit Sandemo Wink I tak blisko od 10 lat jestem margit

09-01-2008 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Fazik
Kierowca TYRa

Dobra, dobra nie poznaje Kolegi, historia wymyślona tak... a łeb przez tydzień bolał, i ten ślad na czole to niby po zdeżeniu z Żubrem beeez kasku co Toungue

Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
10-01-2008 04:13 PM
dzienciol313
okrzyknięty stukaczem

Fazik, dokładnie tak było, bo ja wole beeeeeeezzzzBig GrinToungue

"Góry są wyzwaniem, prowokują istotę ludzką do wysiłku, do przezwyciężania samych siebie." J.P.II
10-01-2008 04:44 PM
Niedzielan

**

he he, bardzo fajne są historie niektórych nicków, a najlepsza jak na razie jest chyba dzienciola Wink
moja ksywka została wymyślona na potrzeby internetu, dokładniej jednego z forów fotograficznych. tak to wywnioskowałem: nie jestem fotografem profesjonalistą, a amatorem też się nie czuję, nie przykładam jednak do fotografii zbyt wielkiej wagi, a więc jestem... niedzielnym fotografem -> czyli takim, co to robi zdjęcia od okazji lub dzięki zachciance.
a niedzielny ktośtam (fotograf, czy turysta) to niedzielan... Smile

"Być jak płynąca rzeka albo przynajmniej nie stać w miejscu."
14-01-2008 07:48 PM
grazbird
Zabójca Demonów

Grazbird...
kłania sie w pas warhammer fantasy role play, a konkretnie moja druga postać...krasnolud oczywiście..
i tak od z górą..nastu lat jestem grazbirdem..

14-02-2008 09:08 PM
tatrzański_miś

*

Mój nick wymyśliłem na potrzeby forum.turystykagorska.pl i tu również takim się posługuję. "Tatarzański" - bo właściwie to bywam wyłącznie w Tatrach, a "miś" bo jest bardziej sympatyczny od niedźwiedzia ;-)

04-05-2008 01:03 PM
Stasiu

Wszyscy jakoś oryginalie. Ja normalnie. Jestem Stanisław i tak do mnie mówiła moja mama. Z powodu tego, że jej już nie mam, postanowiłem z nonstalgii tak się wszędzie na necie prezentować.

Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
04-05-2008 01:45 PM
Soviecik
tańczący z rysiami
**

maciek napisał(a):
Zapraszam Cię tu: http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthre...378&page=1 Twój nick zaintrygował mnie.Smile

W odpowiedzi na post Maćka już wyjasniam Wink Post do czytania tylko dla userów powyżej 18 lat kwasny Otóż mój nick powstał w czasach licealnych, podczas spożywania, że tak powiem pewnego % smakołyku. Tak wyszło, że spożywałem go z gwinta przez dłuższą chwilę, na co mój kumpel krzyknął "on pije jak ruski, on pije jako soviet". No i tak mi juz zostało innocent Do tego doszło też dosyć rosyjskie nazwisko no i nick gotowy Toungue Historia nie codzienna raczej Toungue

(...)stałyście się marzeniem, tęsknotą ludzi spragnionych modlitwy bezsłownej i słońca (...)
Tatry wy boże, niczyje...
Mariusz Zaruski, Na Bezdrożach Tatrzaskich
20-07-2008 08:48 PM
Karo

mój jest bardzo prosty nick (nik) od mojego imienia Karolina. a nie wpisałam całego imienia bo już jest na forum karolina. I nie chciałam nic kombinować żebym nie zapomniała swojego nicka do logowania hi hi. Bo jakoś tak kiepsko pamiętam te hasła i te numery...cywilizacja wymaga niestety.

21-07-2008 08:18 PM
jacko
belferos

Ja niczym ciekawym nie zaskoczę. Nick pochodzi od imienia - Jacek.
Ale historie niektórych nicków są doprawdy ciekawe ok

26-07-2008 10:37 PM
Edyta85

margit napisał(a):
W liceum byłam wielbicielką Sagi o Ludziach Lodu i jak dorwałam się już jako studentka do internetu , konkretnie szalałam na ircu to postanowiłam zostać bohaterką sagi. Okazało się, że Sol, Ingrid i inne piękności z Sagi zostały już dawno wykorzystane.... zerknęłam na okładkę. A co się się będę rozdrabniać! Kto ich stworzył wszystkich? Margit Sandemo Wink I tak blisko od 10 lat jestem margit

No proszę, proszę akurat tą część pisartstwa tej Pani znam. Moja mama kupowała jej książki, a ja czasami z nudów w zimowe wieczory czytałam je. Niektóre nawet mnie zainteresowały Smile
a mój nick, no cóż nie trudno się domyślić. Część to jest to co mi nadali rodzicie na chrzcie a końcówka jak łatwo zgadnąć mój rocznik.

"Jeżeli kobieta chce się realizować, wszystko jedno w jakiej dziedzinie, wcześniej czy później stanie przed wyborem między swoimi dążeniami a związkiem uczuciowym. Bo jeśli nawet partnerzy patrzą w tą samą stronę najczęściej widzą coś innego." E. Matuszewska
08-08-2008 07:55 AM
dzienciol313
okrzyknięty stukaczem

Edyto, 1985 to piękny rocznik Big Grin hehe

"Góry są wyzwaniem, prowokują istotę ludzką do wysiłku, do przezwyciężania samych siebie." J.P.II
08-08-2008 08:04 AM
Edyta85

co prawda to prawda Big Grin
najbardziej cieszę się z tego że uniknełam tej porażki jaką są gimnazja

"Jeżeli kobieta chce się realizować, wszystko jedno w jakiej dziedzinie, wcześniej czy później stanie przed wyborem między swoimi dążeniami a związkiem uczuciowym. Bo jeśli nawet partnerzy patrzą w tą samą stronę najczęściej widzą coś innego." E. Matuszewska
08-08-2008 08:05 AM
Zoe

Ja jestem 86 i ta porażka mnie niestety dopadła pokey Cry Królik doświadczalny od urodzenia. Wszystko przez Czarnobyl!

08-08-2008 02:55 PM
Edyta85

Zoe napisał(a):
Ja jestem 86 i ta porażka mnie niestety dopadła pokey Cry

powiem szczerze nie zazdroszczę, dla mnie pomysł z tymi gimnazjami to była totalna porażka. Co poniektórzy pamiętają pewnie odwrotną sytuację: jak likwidowali gimnazja i wprowadzali dłuższe licea i podstawówki Cool

08-08-2008 03:01 PM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: