Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (7): « Pierwsza < Poprzednia 3 4 5 6 [7] Ostatnia »
GPS
Autor Wiadomość
fashion
takatam
*


Postów: 4
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #91
RE: GPS

A warto kupić lokalizator GPS?



hakanakumo mijikai jinsei...
17-06-2013 11:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,610
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #92
RE: GPS

fashion napisał(a):
A warto kupić lokalizator GPS?


Kwestia gustu i kasy,obywałem się bez tego kilkadziesiąt lat i tylko z mapą w ręku.



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
17-06-2013 11:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
TomaszRT

*****


Postów: 1,711
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #93
RE: GPS

To wszystko zależy gdzie.. Na Elbrusie we mgle czy śnieżycy to mapa może co najwyżej za papier toaletowy posłużyć..
Big Grin


Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2013 08:12 PM przez TomaszRT.

17-06-2013 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,610
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #94
RE: GPS

TomaszRT napisał(a):
To wszystko zależy gdzie.. Na Elbrusie we mgle czy śnieżycy to mapa może co najwyżej za papier toaletowy posłużyć..
Big Grin

Nie kazdy tam wędruje, i ja tam się nie wybieram,mnie w Beskidach mapa i koniec języka za przewodnika starcza.W tym wypadku to dla mnie zbyteczny wydatek,wolałbym w obuwie tę kasę zainwestować.



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata

Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2013 08:23 PM przez mirek.

17-06-2013 08:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
fashion
takatam
*


Postów: 4
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #95
RE: GPS

Ja się tak zastanawiam, bo często na grzyby chodze. A zjawisko szukania auta dość często występuje Big Grin



hakanakumo mijikai jinsei...
17-06-2013 09:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,610
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #96
RE: GPS

fashion napisał(a):
Ja się tak zastanawiam, bo często na grzyby chodze. A zjawisko szukania auta dość często występuje Big Grin

I tu się zgodzę,potrzebny jest.ok



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
17-06-2013 09:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
fashion
takatam
*


Postów: 4
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #97
RE: GPS

Jak ktoś posiada taki wynalazek to chętnie posłucham opinii. Bo narazie tak patrze po sklepach, czytam opinie i niby już coś na oku mam, ale zawsze to lepiej poznać zdanie od użytkownika.



hakanakumo mijikai jinsei...
18-06-2013 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
grizzly

*****


Postów: 1,147
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2013
Status: Offline
Post: #98
RE: GPS

Nigdy nie posiadalem GPS i nie mysle zeby go zakupic. Przed kazdem wyjscie w gory zapoznaje sie z mapa. I wrzystko wklejam sobie do glowy. Jedna rzecz ktora posiadam to jest SPOT. Dlaczego?. Kiedys sie zdenerwowalem sie na moj komorkowy bo tylko odbiera kolo glownej drogi a poza bym musial miec sateliterny komorkowy. Chodze w 90% sam po gorach i SPOT dla mnie jest ostania deska raturnku wczasie jakiegos zawiklania w terenie albo attaku przez Misia. Zabralem ten SPOT do Nowej Zelandi i Peru szczerze powiem ze wydaje sygnal i okresla moj pobyt na Google map co 15 min. Spomnieli ze w nepalu nie pracuje wiec nie zabieralem SPOT ze soba. Oprocz tego zabieram czerwone 4 rakiety do wysztrzelania 30-40 metrow w gore. Sa to one usytulowane jakoby na malym wyglada to jak pioro to pisania. Nie mialem nigdy zadnych klopotow powrocic do miejsca skad wyszedlem. To drzewa to slonce, to potok wskazuje mi ten kierunek skad wyszedlem. Moi rodzice zawsze mi mowili jak sie zagobisz w gorach to idz rzeczka w dol do splywu, a wtedy odnajdziemy ciebie nad baltykiemSmile Mialem jedna tylko przygode wracalem z polowania pozno noca a wtedy wrzystko wyglada tak samo. wiec potoczek mnie uratowal, powrocilem do drogi niedalego samochodu.. Ale sa miejsca na polnocy gdzie wrzystko jest plasko, a wtedy GPS jest potrzebny bo caly teren ten sam. I mozna sie wpasc jakies bagno bez wyjscia. W gorach jest wieksza przyjemnosc chodzic bez Tego GPS, ja tak uwazamSmile


07-08-2013 02:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
julian

*


Postów: 1
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2013
Status: Offline
Post: #99
RE: GPS

A ja mam nieco inne pytanie. Dyskutowaliście tutaj o GPS?ie w góry, ale w góry trzeba też jakoś dojechać. Smile Niektórzy dojeżdżają autobusami czy pociągami, inni autostopem. Ja akurat należę do tych, którzy jeżdżą w góry własnym samochodem. Smile O ile łatwo mi dojechać w Tatry, bo znam dobrze drogę o tyle trudniej już mi się poruszać poza granicami Polski ? np. na Ukrainie. Przydałby mi się GPS. Moglibyście coś polecić? Najchętniej kupiłbym coś takiego: http/www.monitoring-gps.netvaria/pioneer-przesciga-konkurencje.aspx , ale przypuszczam, że byłby za drogi dla mnie.



Zapraszam na bloga http://krakownieznany.blogspot.com
03-11-2013 11:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
tomtur

*****


Postów: 7,587
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2006
Status: Offline
Post: #100
RE: GPS

Ja mam gps z biedronki za 160 zeta Big Grin i wgraną porządną mapę oki nie błądzęBig Grin



"Bo właśnie tam wiem po co żyję."
03-11-2013 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
jacko
belferos
*****


Postów: 571
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2008
Status: Offline
Post: #101
RE: GPS

Ja mam w komórce i styka



"Tam na dole zostało wszystko to, co Cię męczy
Patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy..."
KSU "Za mgłą"
03-11-2013 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: