Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (6): « Pierwsza < Poprzednia 2 3 4 5 [6] Ostatnia »
Przydatne-rozkłady jazdy
Autor Wiadomość
inanord

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: Przydatne-rozkłady jazdy

Polska, Słowacja
"W sobotę rusza transgraniczna linia autobusowa.
Po kilku latach starań, mimo sprzeciwu Zakopanego i powiatu tatrzańskiego, w sobotę ma ruszyć transgraniczna linia autobusowa z Bukowiny Tatrzańskiej do Dolnego Kubina na Słowacji." - Tygodnik Podhalański
http://24tp.pl/n/62532?fbclid=IwAR0rtbLC...9T-30Ko6nw

Baza Górołaza
07-11-2019 11:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

Szukam rozkładu jazdy autobusów z Goleszowa lub Skoczowa do Godziszowa.Ponoć kursuje tam jakaś komunikacja lokalna,kiedyś Wispol tam kursował.

..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
10-07-2020 07:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

Pociągiem do Goleszowa i potem 2 km po drodze lub autobusem też do Goleszowa, ale to jest już 3,5 km piechotą.

Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
10-07-2020 07:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

No tyle to i ja znalazłem,a do Goleszowa czy Skoczowa przez Bielsko lub Katowice nie mam zamiaru się tłuc.Mam busa z Żor do Skoczowa, chodzi o to dalej .Potrzebuję się dostać na mały cmentarz w Godziszowie.Wiem że tam jest jakaś lokalna komunikacja, bo tyle kilometrów asfalt nie mam zamiaru oglądać.

..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
10-07-2020 11:04 AM
mirek

Piotr jak obecnie jest z rozkładem jazdy z Żywca do Korbielowa? Tylko Szerp jeździ?

21-08-2020 07:24 PM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: