Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (58): « Pierwsza [1] 2 3 4 5 Następna > Ostatnia »
Jakie buty?
Autor Wiadomość
Rysiek_k2

**


Postów: 17
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #1
Jakie buty?

Witam wszystkich :-)
Potrzebuję kupić nowe buty do chodzenia po górach, stare były z firmy Asolo i bardzo je sobie chwaliłem, może ktoś mi doradzi jakie wybrać bo ostatnio nie siedzę w temacie.
Pozdrawiam Rysiek :-)


22-08-2006 07:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #2
RE: Jakie buty?

Witaj - poprzednio 2-krotnie miałem właśnie Asolo i bardzo je sobie chwaliłem, obecnie mam Trezety - sa cięższe i bardziej sztywne, zamierzam /po zużyciu/ wrócić do tamtej firmy, o ile znajdę taki model jak poprzednio.  


Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2006 10:43 AM przez Sylwester.

22-08-2006 09:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
rob
Rob
****


Postów: 207
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #3
RE: Jakie buty?

Ja juz kilka par przetestowalem.teraz jestem na etapie TREZETEK,do tej pory spisuja sie dobrze i cena moze byc ok 550(z gore i na vibramie).Nie polecam Beckow,Alpinusow i Chiruc.Te ostatnie moj kolega mi polecil, ale u mnie wytrzymaly rok.Warte polecenia butki Meindla ale cena juz wyzsza ok 800zl. pozdrawiam



W górach jest wszystko co kocham...
01-09-2006 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Ustrik

*****


Postów: 1,182
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2006
Status: Offline
Post: #4
RE: Jakie buty?

Co powiecie o firmie HI-Tec? u mnie we wsi jest ostatnio promocja na te buty. Wyglądają całkiem przyzwoicie i się nad nimi zastanawiam.



-No, ale po co ty tam leziesz?
-No bo tak i już.
25-09-2006 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #5
RE: Jakie buty?

w promocji to możesz ogórki sobie kupić, a nie sprzęt turystyczny, buty tym bardziej nie


25-09-2006 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Hans

*


Postów: 8
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #6
RE: Jakie buty?

Bierz. Bardzo dobre. Pyknąłem w nich kilka ciekawych tras. Ładnie się trzymają skały, taniutkie, więc nie szkoda. no i trochę wytrzymajaą.



Nie ma po krzakach.
25-09-2006 07:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #7
RE: Jakie buty?

no to teraz wybierz kup-nie kup, ale koniecznie napisz co i jak...


25-09-2006 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Ustrik

*****


Postów: 1,182
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2006
Status: Offline
Post: #8
RE: Jakie buty?

co tu dożo gadać,
http://www.hi-tec.com/pl/category.php?styleId=1992
co mi siępodoba - są niezwykle leciutkie i przyjemne w chodzeniu. Pasują na mojąstopę niemalże jak robione na miarę. Nie mają żadnych szwów na czubie. Kosztują 250 złych (!!!!). Jest cały z nubuku.


Myślę że ta cena jednak do mnie przemawia zwłaszcza, ze trudno mi będzie uzbierac więcej w obecnych czasach. Najwyżej nie wytrzymają tego roku, ale cóż.



-No, ale po co ty tam leziesz?
-No bo tak i już.
26-09-2006 06:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #9
RE:  Jakie buty?

"Najwyżej nie wytrzymają tego roku, ale cóż."
- hej to po co kupujesz coś co nie spełni Twoich oczekiwań, śpieszysz się gdzieś, poczekaj, dozbieraj i kup takie które dadzą Ci komfort i bzpieczeństwo, no chyba, że marzysz o tym by np. gdzieś w Wysokich na graniówkach podeszwa Ci odpadła - no jeśli tak to jesteś na najlepszej drodze ... wybór jest twój, ale napisz co postanowiłeś


28-09-2006 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,509
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #10
RE: Jakie buty?

No i tu jest odwieczny problem w znalezieniu czegoś co spełnia nasze oczekiwania, a jednocześnie nie jest dla nas za drogie. Myślę Sylwestrze, że Ustrik dobrze robi, że pyta o buty również z takiego przedziału cenowego. Mimo że dobre buty trekkingowe kosztują z reguły sporo więcej, to znam przypadki że i za taką cenę można znaleźć coś przyzwoitego, a czasem nawet lepiej sprawdzającego się niż buty znanej firmy.
Oczywiście lepiej jest dozbierać pieniądze i kupić coś bardziej pewnego, jednak czasem nie ma na to czasu albo możliwości. W takiej sytuacji można spróbować znaleźć coś tańszego, a jeśli faktycznie inni znają dany produkt i go polecają to może warto się zastanowić nad nim?



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
30-09-2006 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Hans

*


Postów: 8
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #11
RE: Jakie buty?

Jeśli kupisz te buty, to może być mały problem......Możesz być nieakceptowany w niektórych środowiskach. Będziesz uważany za paupera jeśli przy każdym podniesieniu nogi nie będzie Twoja stopa informować milionów na OP : "Ludzie!!!Patrzta!!!!!JA mam wibram!!!!!" Do tego metalowa blaszka gore coś tam będzie mówić: " Miliony!!!!!Jestem lepszy od Was". Ewentualnie jak Ci przyjdzie do głowy być prowadzonym jak pies na smyczy przez przewodnika możesz się za bardzo wyróżniać i będzie na Ciebie krzywo patrzył. Nie cykaj się tylko bierz. Na cenę mają wpływ różne czynniki, więc jeśli masz o tym jakąś wiedzę, to wiesz już co powinieneś zrobić Wink



Nie ma po krzakach.
30-09-2006 04:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #12
RE: Jakie buty?

a powiedz Hans dlaczego nie masz gore cos tam i wibramu, to wybór, czy brak kasy? bo wiesz mnie akurat stać - więc nie widzę powodu by sobie odmawiać, a polecam Ustrikowi to co wiem że jest bardzo dobre - bo to sprawdziłem


30-09-2006 05:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Hans

*


Postów: 8
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #13
RE: Jakie buty?

Wybór.



Nie ma po krzakach.
01-10-2006 03:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Ustrik

*****


Postów: 1,182
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2006
Status: Offline
Post: #14
RE: Jakie buty?

z tą akceptacją Hans to masz sporo racji. Jak śyszę coś coś podobnego to sięodwracam i idę jak najdalej. Całe wakacje przełaziłem Bieszczady w sandałach i było super. Mnie nie stać na buty za 6 stów i nie mam zamiaru nawet na takie zbierać. Prawda jest jedna - wszystko kiedyś przemoknie, pęknie i się wybrudzi. Dla tego kupię sobie te buciory o których mówiłem, bo są wygodne, tanie i lekkie.



-No, ale po co ty tam leziesz?
-No bo tak i już.
01-10-2006 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #15
RE: Jakie buty?

"wszystko kiedyś przemoknie, pęknie i się wybrudzi" - to może zostań w sandałach


01-10-2006 01:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: