Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (7): « Pierwsza < Poprzednia 3 4 5 6 [7] Ostatnia »
kijki nie za drogie
Autor Wiadomość
PiotrekDz
...

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: kijki nie za drogie

Stasiu napisał(a):

Łukasz napisał(a):
Mam pytanie. Czy są jeszcze turyści piesi, którzy wyjdą jeszcze na szlak bez kijków ?

PiotrekDz napisał(a):
Ja jestem.

Wiecie panowie, macie mój podziw ok Jednak górofile w waszym wieku chodzą z kijami, ponieważ to nowoczesny styl albo moda. Jednak w moim wieku to już potrzeba, żeby jeszcze gdzieś dojść Shy Kiedy ja zaczynałem z kijkami, to na szlaku się ze mnie śmiali i zapytywali, gdzie zostawiłem narty.
Panowie, Boże Młyny mielą powoli, ale nieustannie. kwasny Wszyscy raz byliśmy kozicami albo mułami i wszyscy raz skończymy jako stare niedźwiedzie Toungue

Niewątpliwie jak kiedyś zajdzie konieczność (kolana, ewentualnie wiek) to i kijki kupię, jeżeli pomogą.
Póki po prostu nie chce mi się uczyć z nimi chodzić. Mówię -uczyć- bo raz od kumpla na wycieczce wziąłem, tak na próbę, i nie najlepiej mi szło Big Grin nie mogłem jakoś w rytm wejść i w ogóle h....o było Rolleyes

Teroz w kazdym domu tranzystory grajom
Lejom wode lejom, ludzi ogłupiajom
04-07-2011 08:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Łukasz

Też pewno kiedyś zacznę uzywać. Ale bardziej mi chodzi o podejście typu ( często spotykane ) : bez kijków, bez kurtki danego typu, bez spodni takich a takich, buty takie - w góry ani rusz !!!!!!!!!

Taaaaaa ...

"I będziesz źle spał dopóki nie zapłacisz podatku"
05-07-2011 06:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
szewczyczek

Łukasz napisał(a):
Też pewno kiedyś zacznę uzywać. Ale bardziej mi chodzi o podejście typu ( często spotykane ) : bez kijków, bez kurtki danego typu, bez spodni takich a takich, buty takie - w góry ani rusz !!!!!!!!!

Taaaaaa ...

Zgadza się, często spotyka się ludzi, którzy więcej pieniędzy poświęcili na odzież i wyposażenie niż na same wyjazdy.

05-07-2011 06:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
lucyna

Łukasz napisał(a):

Taaaaaa ...

Inaczej widzę sytuację. W górach można chodzić i w papciach, można kupić plecak za 80 zł, który rozwali się już przy pakowaniu (fakty z mego życia), można mieć i koszulę flanelową (za tymi ostatnimi tęsknię), można wywalić pieniądze w błoto (to też przerabiałam) nie mając potem ani sprzętu ani kasy. Można też zadać pytanie na forach, pogadać i wybrać sobie optymalne dla siebie rozwiązanie. Polecanych rzeczy jest ograniczona ilość z prostej przyczyny: mimo różnorodności w sprzęcie, w markach sprawdziło się tylko kilka firm i rozwiązań. Chyba nie sądzisz, że będę polecać buty salomona (miałam kilka par, tanich, wygodnych które szybciutko zniszczyły się), czy kijki hi montain, które rozwaliły się kolegom tuż po zakupieniu.

Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php?...Itemid=242
05-07-2011 06:24 AM
PiotrekDz
...

W sumie z kijkiem zawsze to wygodniej zagarnąć za grzybem pod smreka, schylać się nie trzeba Rolleyes

Teroz w kazdym domu tranzystory grajom
Lejom wode lejom, ludzi ogłupiajom
05-07-2011 06:55 AM
szewczyczek

PiotrekDz napisał(a):
W sumie z kijkiem zawsze to wygodniej zagarnąć za grzybem pod smreka, schylać się nie trzeba Rolleyes

Co racja to racja - byle tylko kapelusza nie uszkodzićSmile

05-07-2011 07:12 AM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: