Odpowiedz  Napisz temat 
Wszystko dla "turystów" - czyli jak zabetonować Tatry?
Autor Wiadomość
Galleahad

****


Postów: 491
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Nov 2008
Status: Offline
Post: #1
RE: Wszystko dla "turystów" - czyli jak zabetonować Tatry?

Dokładnie Etkerze, też tak myślę. Wszelkie próby ograniczania wstępu, odpłatności za akcje ratunkowe, albo tylko akcje w przypadkach "rażącego niedbalstwa" nasz naród odbierze jako zamach na złotą wolność szlachecką.

Po Tatrach chodzę jakieś 25 lat. Jednak pierwsze kilkanaście chodziłem w adidasach, wyposażony tylko w pelerynę foliową, sweter i żarcie w plecaku. I jak tu teraz zdefiniować i określić jakiekolwiek kryteria ograniczeń? Podczas gdy kiedyś Długosz i spółka łoili w Alpach i Kaukazie wyposażeni w wełniane portki, trikunie i okulary spawalnicze, a mój wujek Zamarłą robił z asekuracją na słowo honoru i dwa kiepskie haki, to dziś byłby to szczyt nieodpowiedzialności... o tempora, o mores.

Niczego jednak nie sugeruję. Tylko może następnym razem wykupię OC turysty, jak będę planował wycieczkę na Giewont Smile


29-08-2009 12:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Wszystko dla "turystów" - czyli jak zabetonować Tatry? - Galleahad - 29-08-2009 12:52 AM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: