Temat zamknięty  Napisz temat 
Strony (26): « Pierwsza < Poprzednia 22 23 24 25 [26] Ostatnia »
Ostatnio przebyte wyprawy
Autor Wiadomość
Fazik
Kierowca TYRa

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: Ostatnio przebyte wyprawy

Dzięki Lelko za opis, wiesz, nie zawsze się było tam z kąd fotka, dla tego pytałem.

Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
15-07-2007 10:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pablo
pablo

Post 373 zdjęcie Klimy tz. nie Twoje ?? bo bardzo mi się podoba, zresztą pozostałe również, gratuluję udanego wypadu i bardzo ciekawej trasy Smile
pozdrawiam
Pablo

Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
15-07-2007 02:07 PM
spoko
rock spires hunter

Grupa: Zbanowani
Status: Niedostępny
RE:  Ostatnio przebyte wyprawy

Pablo napisał(a):
Post 373 zdjęcie Klimy tz. nie Twoje ?? bo bardzo mi się podoba, Pablo

Pablo Tobie też ?... Myślę ,że tą szczeliną po prawj można by wejść na galerię.Pozdrawiam

Aby wędrować po górach nie wystarczy mieć tylko dobre nogi ale także dobre oczy aby ich piękno podziwiać oraz dobre serce aby je pokochać.... .
15-07-2007 03:51 PM
Pablo
pablo

OOo kurcze, Spoko ja to za cienki jestem na takie wejście. Jakby nie patrzeć to 300 metrów trudniejszej drogi na szczyt, nad galerią 180m w porównaniu do pierwszego etapu to chyba już łatwiej. Ponoć znacznie łatwiej od południa.

Godna do polecenia jest Ciężka Turnia od Ciężkiej Dolinki przez Nizne Rysy i dalej granią na C. T.
pozdr

15-07-2007 06:52 PM
spoko
rock spires hunter

Ach tak sobie pomarzyłem .Jest jeszcze wiele szlaków wytyczonych którymi nie przeszedłem .Po co się tam zaraz pchać na niebezpieczne .Pozdrawiam

Aby wędrować po górach nie wystarczy mieć tylko dobre nogi ale także dobre oczy aby ich piękno podziwiać oraz dobre serce aby je pokochać.... .
15-07-2007 08:35 PM
dr.Etker

Cóż-powróciłem przed chwilką z krainy-bagien i rzeczy niemożliwych na szlakach kajakowych.Jak tylko zmyję z siebie resztki siarkowodoru bagiennego-zapewne będzie szerszy opis(szlak-j.Brzozolasek.k.Pisza-j.Pogubie Wielkie-j.Pogubie Małe i dalej)

15-07-2007 09:42 PM
KasiaA
KrakowiankA

Doktorze, chyba zasnąłeś podczas tego zmywania resztek bagien Wink
W oczekiwaniu na Twoją relację napomknę tylko że wczoraj zrobiłyśmy z Majką całą OP a nawet więcej: od Kuźnic do Kuźnic. Ale Majka się zadeklarowała ze wklei zdjęcia i napisze relacje.

"[Tatry]...Przeto stałyście się marzeniem, tęsknotą ludzi spragnionych modlitwy bezsłownej i słońca"
16-07-2007 07:14 AM
dr.Etker

RE:  Ostatnio przebyte wyprawy

KasiaA napisał(a):
Doktorze, chyba zasnąłeś podczas tego zmywania resztek bagien Wink
W oczekiwaniu na Twoją relację napomknę tylko że wczoraj zrobiłyśmy z Majką całą OP a nawet więcej: od Kuźnic do Kuźnic. Ale Majka się zadeklarowała ze wklei zdjęcia i napisze relacje.

Gratulacje dla Ciebie Kasiu i Majki-przejście całej OP -wspaniała przygodaSmile.Czekam na relacje.
Jak tylko przygotuję zdjęcia -postaram się zamieścić opis własnej przygody.W dniu wczorajszym-po prostu byłem zbyt zmęczony(w pewnym sensie) dwoma bardzo intensywnymi dniami w naturze-w niezwykłej naturze.Sam jeszcze nie wiem ,jak to opisać -tak,żeby choć odrobinę przekazać właściwe przesłanie tej przygody-może powiem tak-mimo-że sprawy odbyły się w pogodny,mazurski weekend,nie spotkałem ani jednego kajaka,łodzi,wędkarza,za to widziałem z bliska żurawie,kormorany,jelenie,sarny-orzeł się zdarzył.W dobrym znaczeniu tego słowa"dzicz " absolutna-spływ w całkowitym oderwaniu od cywilizacji,kiedy nie wie się co za następnym zakrętem,czasem ekstremalna przygoda,bez przewidywalnego zakończenia.
Z tym siarkowodorem-to prawda.Na trasie były takie miejsca z gnijącymi resztkami roślinności bagiennej,że stężenie w/w związku przyprawiało o zawrót głowy.Jedynym na to skutecznym sposobem-był aromat chmielowego napojuCool
PS.odcinek długości 3.3 km między j.Brzozolasek a j.Pogubie Wielkie płyneliśmy 5.5 h

Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2007 08:07 AM przez dr.Etker.

16-07-2007 07:54 AM
Fazik
Kierowca TYRa

UWAGA, UWAGA!!! W ZWIĄZKU Z DUBLOWANIEM SIĘ DWÓCH WĄTKÓW Z RELACJAMI Z WYPRAW DO KOŃCA WAKACJI NINIEJSZY WĄTEK ZOSTAJE ZAMKNIĘTY, PO WAKACJACH KOLEJNE RELACJE Z NASZYCH WYPRAW BĘDZIE MOŻNA ZAMIESZCZAĆ TUTAJ.
A TYMCZASEM ZAPRASZAM DO WĄTKU "Lipiec, Sierpień- WAKACJE!!! A My na szlaku..."

Wątek znajdziecie pod poniższym adresem:
http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthread.php?tid=589
Pozdrawiam

Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
16-07-2007 09:40 AM
Fazik
Kierowca TYRa

Jako że wakacje przeszły do historii uruchamiam ten temat ponownie, zapraszam.

07-09-2007 06:36 PM
Pablo
pablo

A co z Górską Jesienią??
Może lepiej tam zamieszczać relacje??

07-09-2007 07:17 PM
spoko
rock spires hunter

Popieram Pabla .Chyba te jesienne wędrówki będą lepiej mieściły sie w założonym wątku jesiennym a potem przejdziemy do ostatnich wypraw.Chyba ,że po jesiennych przyjdą zimoweSmile

07-09-2007 08:20 PM
Fazik
Kierowca TYRa

Mówisz i Masz, tylko czy przybysze z zewnątrz będą się orientowali gdzie czego z aktualności szlakowych szukać?

08-09-2007 12:38 PM
Temat zamknięty  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: