Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (4): « Pierwsza < Poprzednia 1 2 3 [4] Ostatnia »
Termos
Autor Wiadomość
Zygmunt

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: Termos

Dokładnie. Badania dowodzą, że spam coraz częściej wywołuje negatywną reakcję niemal z automatu, bez względu na to jaki towar jest reklamowany, choćby najlepszy z najlepszych. Jest to więc jedna z najgorszych form promocji i stąd już wkrótce może wyjść z użytku. Trzymajmy się tej nadziei Smile

16-01-2018 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Fazik
Kierowca TYRa

Status: Online

Termos zazwyczaj potrzebny jest od wyjścia z domu do momentu kiedy (zgodnie z planem) jesteś w stanie dorwać się "świeżego ciepła" wyjątkiem jest kiedy np idziesz ładnych kilka godzin i planujesz biwak w terenie, wtedy przydaje się nie tyle termos co dobra kuchenka.
Mam Esbit 1 L. Strach brać napój w usta np po 3 godzinach od zalania, zazwyczaj jak piję to mieszam ze śniegiem, zimą oczywiście Smile i nie z żółtym Big Grin, nawet po 24 godzinach napój jest ciepły w okolicy 35-40 stopni, mam też kubek termiczny Fiord Nansen 400 ml (chyba) robię w nim herbatę w ciężarówce i piję dopiero po minimum 5 godzinach i to ostrożnie.

Wyrwać się z miejskiego betonu, choć na dzień, choć na chwilkę, Żeby nie zwariować...
21-01-2018 02:39 PM
Zygmunt

Status: Offline

Fazik napisał(a):
, mam też kubek termiczny Fiord Nansen 400 ml (chyba) robię w nim herbatę w ciężarówce i piję dopiero po minimum 5 godzinach i to ostrożnie.

Potwierdzam. Też miałem, ale zgubiłem Sad

21-01-2018 04:27 PM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: