Odpowiedz  Napisz temat 
Jak dbamy o kondycję między kolejnymi wyjazdami w góry:)
Autor Wiadomość
Bruno Ochocki

**

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
RE: Jak dbamy o kondycję między kolejnymi wyjazdami w góry:)

Łukaszu, "samoświadomość" to podstawa. Najgorzej to być nieświadomym chamemSmile

Łukasz napisał(a):
Tak, to ona.
Dodaje mi werwy turystycznej i uwrażliwia mnie na piękno okolicy. Ponoć nawet zaczynam tworzyć wiersze.

Ja tu widzę świetny materiał na bloga! O ile pełno jest w necie tekstów o zdrowym trybie życia i górskim śmiganiu, to wyżej opisanej mieszanki ze świecą szukać. Tatratea blog okraszony poezją, chętnie bym poczytałSmile

Wracając do tematu, zawsze lubiłem sport. Kilka lat temu tak się poukładało, że tyrałem w pracy bardzo dużo i sport, który brałem za pewnik, nagle uleciał. Nie miałem czasu, może i chęci. Szybko zorientowałem się, że jest dla mnie składnikiem szczęścia. Trzy lata temu postanowiłem powrócić do dawnych zwyczajów. Zmieniłem miejsce pracy. Nie trenuję dla portali społecznoścowych czy ścigania się w górach. Cisnę, bo mi lepiej ze sobą. Nie zawsze możemy być w górach tak często, jakbyśmy chcieli. Sport chyba pomaga mi jakoś zniwelować głód szlaku.

15-10-2017 08:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Jak dbamy o kondycję między kolejnymi wyjazdami w góry:) - Bruno Ochocki - 15-10-2017 08:41 AM

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: