Odpowiedz  Napisz temat 
Hobby
Autor Wiadomość
damian24
Zbanowani

Grupa: Zbanowani
Status: Offline
Hobby

Jakie jest Wasze hobby oprócz chodzenia po górach?

08-02-2024 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
madness
Zbanowani

Grupa: Zbanowani
RE: Hobby

Ja się parę lat temu wkręciłam w malowanie i rysowanie! Mega polecam, super odstresowanie i bardzo przyjazne hobby Najpierw zapisałam się na kurs, gdzie miałam zajęcia 1 do 4 razy w tygodniu (można było sobie wybierać) i nielimitowane korekty online w tygodniu - to mi sie mega pozwoliło rozwinąć! Super hobby bo można wyjść do ludzi, ale też działać po swojemu w domu! No i oczywiście książki.

09-02-2024 12:35 PM
magda11m

*

Grupa: Zarejestrowani

Już dawno temu odkryłam że moją pasją jest fotografia, Jednak to pasja mocno powiązana z wypadami w góry. W górach też odkryłam zamiłowanie do robienia pięknych ujęć przyrodzie. Zatem jedna pasja pozwoliła odkryć drugą.
Od niedawna też jeżdzę rowerem, np. na wycieczki po Beskidzie Niskim.[/align]

Podkarpacie https://rzeszowpodkarpackie.com/
23-02-2024 12:14 PM
kateanderson

*

Grupa: Zarejestrowani

Rysowanie jako hobby może być niezwykle relaksujące i satysfakcjonujące, pozwalając na wyrażenie swojej kreatywności.
Nawet jeśli nie potrafisz rysować, nie zniechęcaj się ? w internecie znajdziesz mnóstwo darmowych wideolekcji i samouczków, które pomogą ci zacząć.
Regularne ćwiczenie rysowania może poprawić twoje umiejętności artystyczne i dać ci poczucie osiągnięcia.
Rysowanie może również służyć jako forma terapii, pomagając w redukcji stresu i poprawie samopoczucia.
Dzięki dostępności internetowych zasobów każdy może rozwijać swoje umiejętności rysunkowe w swoim własnym tempie i zgodnie z własnymi zainteresowaniami.

27-05-2024 10:26 AM
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: