Z wielkim bólem serca zawiadamiamy, że w dniu 23.12.2021 zmarł nasz Przyjaciel i wspaniały górski towarzysz - Stasiu. Był serdecznym, pełnym pasji człowiekiem, duszą tego forum. Pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Do zobaczenia na niebiańskim szlaku!

Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (147): « Pierwsza < Poprzednia 1 2 [3] 4 5 6 7 Następna > Ostatnia »
PLANOWANE WYPRAWY - SPOTKAJMY SIĘ NA SZLAKU
Autor Wiadomość
Ataman
Zbanowani

Grupa: Zbanowani
Status: Offline
RE: Planowane wyprawy

Tak BR tylko z Bogumiłem Smile W tym roku już miały być ale akurat sypnęło sniegiem potwornie Sad

14-10-2006 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
rob
Rob

Grupa: Zarejestrowani

No to się bedzie działo

W górach jest wszystko co kocham...
14-10-2006 08:11 PM
Ustrik

ot szykuje się kolejny wypad po biesczadzie. Planowane są 3 dni z czego 1 ma dokładne wytyczne. Otóż nasze główne założenie to penetracja bieszczadzkiego buszu gdzie nie ma turystów, szlaków itp.
Wyjątkiem jest 1 dzień gdzie pochodzimy trochę utartymi ścieżkami, ale nie zupełnie Smile

Dzień 1.
Ja i mój kolega Woju (i ktos kto jeszcze nie wie, że z nami idzie Smile ) dnia 10 listopada, wczesnie rano zamierzamy przetransportowac nasze szacowne tyłki do wsi Wołosate pod Tarnicą, gdzie zaczniemy wyprawe. Następnie skierujemy się na Tarnicę (1). Stamtąd szybciutko na przeł. Goprowców (2) skąd wspinac się będziemy na Krzemień (3) i słynną trasą gdzie "niby nie wolno" wzdłóż Krzemienia na Halicz (4). Jak ktos czytał opis mojej ostatniej wyprawy to na pewno pamięta jak tam jest i jakim sposobem będziemy tamtędy szli Smile Ominiemy Kopę Bukowską (5) i ruszymy od razu na Halicz (6). Tam planowane jest piwko. Następnie ruszymy się nieco w dół na Wołowy Garb (7) zwany też kijowcem (1248 m), na którym żaden z nas nie był wcześniej. I tam zacznie się cyrk, bo wejdziemy w las. Co prawda przez chwilę będzie dośc płasko i będziemy iść niby ściezką która na mapie jest, ale nie wiadomo czy w rzeczywistości też. Zaliczamy łąkę Koniarkę (8), która jest doś duża i znajduje się na szczycie. Stamtąd już w dół lasem do potoku Roztockiego i nim do starej wsi Borsuczyny (9), po której nie ma już śladu, ale wypada tam zajrzeć Wink
potem ruszamy na łąke Worane Pole na wysokości 916 m. (10) z której ponoć jest bardzo fajny widok. następnie ruszymy znów trochę w dół do potoku (11), na przeł. Prysłopec (948 m.) (12) by następnie ruszyć na Obnogę (1081m), gdzie znajduje się bardzo fajna koliba, w której zamierzamy przenocować i wypic sobie piwko, no może 2 piwka Wink
załączam mapkę z numerkami Smile

Załączone pliki Miniatury

-No, ale po co ty tam leziesz?
-No bo tak i już.
18-10-2006 01:24 PM
Ustrik

2 i 3 dzieńto jest penetracja całego tego regionu na wschód od Halicza azpo granicę z Ukrainą. Nie ma tam za specjalnych widoków, czy szczytów. Będzie to miało charakter srvivalu. Bycmoże odwiedzimhy źr, Sanu, czy Opołonek, ale konkretnych planów to nie ma. Busz, to busz Smile
Zgodnie z zasada "wszystko się może zdarzyc" podchodze do tej wyprawy z dystansem, gdyz jest dopiero za praie miesiąc, ale mam nadzieję że nic sie nie popsuje do tej pory Smile

-No bo tak i już.
18-10-2006 01:40 PM
Sylwester

Tak obiecująco zabrzmiało, a tu dopiero ... za miesiąc, hmm gratulacje Ustrik za ambitne plany i siłę oczekiwania, ja w weekend ruszam na Mały Szyszak w Karkonoszach, albo i trochę gdzieś dalej po okolicy, mamy mieć gościa w osobie znajomej z Gliwic, a nie chcę za wiele zakładać co do jej możliwości turystycznych, więc zaczniemy delikatniutko, a co dalej i czy dalej - to wyjdzie w trakcie ...

18-10-2006 04:59 PM
tomtur

wybieram się jutro na Baranią Górę może spotkam kogoś z forumowiczów?

21-10-2006 09:07 PM
Sylwester

Coś nam się wątek zakurzył ... jutro ruszam w Karkonosze z Karpacza przez kocioł Białego Jaru /tam gdzie zeszła najtragiczniejszasza lawina w Karkonoszach*/ Kopa, a dalej to nie wiem ... ale powalczę w śniegu i wietrze, bo ma wiać po białych stokach - relacja popołudniem

* http://gopr.karkonosze.net.pl/index.php?s=gopr_nt_zfsl

Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2006 09:38 PM przez Sylwester.

03-11-2006 09:38 PM
Sylwester

W sprawie planów, to dziś dowiedziałem się, że pracodawca przychylił się /cholera/ do mojego wniosku i urlop otrzymam w okresie 8-22 stycznia a, że 8-my to poniedziałek, więc zacznę go od 6-go a ,że nie ze mną te numery Bruner to załatwię sobie 5-ty wolny, więc 4-go ruszam nocą, a 5-go rańcem jestem w Zakopanem i niech się spełni ...

22-11-2006 05:10 PM
Ustrik

ot mam plan bez planu. parę postów wyżej jest szeroko opisany wypad, który nie wypalił. w zadośćuczynienie kolega który zawalił wział urlop na 2 dni by pójśc gdzieś ze mną póki nie spadnie śnieg. ma ząłatwić jakieś noclegi itp. ale gdzie to będzie to nie wiem. czy Opołonek, czy utarte szlaki, czy to Jasło straszne czy co innego nie wiem. okaże się 5 minut przed wyjazdem Smile ale mimo wszystko będzie relacja Smile
może ktoś bedzie w Bieszczadzie w przyszłym tygodniu ... nikt?

-No bo tak i już.
25-11-2006 10:12 PM
Sylwester

Nie widze powodu dla którego zamknięto mój temat "Spotkajmy się na szlaku" ja tam zapraszam na wspólne wędrówki i nie podoba mi się, że decydujesz o tym co i gdzie mam pisać, powiem grzecznie - zdejmij tą kłódkę

27-11-2006 10:50 AM
Pedro
Administrator

Grupa: Administratorzy

Sylwek - Ustrikowi chodziło o to że te tematy w zasadzie się pokrywają, wydaje mi się że jest to trochę uzasadnione, aby się przenieść do jednego z nich. Pamiętaj że przecież nikt tutaj nie robi nic po to, aby komuś zrobić na złość, a jedynie jest chęć dążenia do optymalizacji i jak największego porządku na forum. Jeśli uważacie że to była zła decyzja to się zdejmie tę kłódę.

Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
27-11-2006 11:48 AM
Sylwester

Ten temat żyje już jakis czas, skąd więc takie radykalne cięcia. Co uważam w sprawie kłódki to wynika z mojej poprzedniej informacji, mam świadomość, że decyzja Ustrika była jak najbardziej pozbawiona złych intencji, ale czyż nie po to jest rozmowa by osiągać porozumienie, a tak nawiasem mówiąc temat /moj/ swoją nazwą jest czytelnie zapraszający, pod rozwagę daję możliwość zmiany tytułu tematu roba poprzez dopisanie po myślniku mojego tamatu.

27-11-2006 12:02 PM
Pedro
Administrator

RE: Planowane wyprawy - spotkajmy się na szlaku

No więc wziąłem pod rozwagę to co napisałeś, teraz uważasz że jest ok ? Smile

27-11-2006 12:30 PM
Sylwester

uważam nieskromnie, że to forum jak najbardziej zasługuje na to bym nadal tu istniał

27-11-2006 12:34 PM
Pedro
Administrator

cieszę się bardzo Smile

27-11-2006 12:39 PM

Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: