Odpowiedz  Napisz temat 
Z cyklu GÓRA JAKA JEST KAŻDY WIDZI czyli 26 XI 2020 Równica, Beskid Śląski.
Autor Wiadomość
mirek

Grupa: Zarejestrowani
Status: Offline
Z cyklu GÓRA JAKA JEST KAŻDY WIDZI czyli 26 XI 2020 Równica, Beskid Śląski.

W zamyśle miała to być sobotnia po urodzinowa wycieczka ale jeden post z innego forum zmienił wszystko,jadę jednak w czwartek z czego się cieszę teraz widząc obecnie pogodę za oknem.. Big GrinD Dojazd Do Ustronia nie jest zły ale mógłby być lepszy.Via Bielsko ląduję w Ustroniu i czerwonym szlakiem na Równicę.W końcowej części szlak zmienił trasę z powodu Soukromý pozemek Vstup zakázán ! i biegnie do celu asfaltem.Pogoda nie jest zła ,lecz widoczność d*** nie urywa,wyrażnie to widać Czantorię i Stożek.Otwarty jest tzn, okienka Gościniec pod Równicą oraz mały bufet ze sklepem z pamiatkami.Luda skromnie jak i na miejscu tak i na szlaku,rozmawiam chwilkę z turystami zza miedzy .Gorąca kawa w cenie 6 zł rozgrzewa i po pół godziny ruszam dalej.dochodzę do zielonego szlaku do Brennej i schodzę na dół. Przez chwilę zastanawiałem się czy nie ruszyć na Orłową i do Wisły ale rezygnuję czego żałowałem w Brennej na przystanku czekając ponad godzinę na autobus.

Załączone pliki Miniatury

..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
28-11-2020 04:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Stasiu

RE: Z cyklu GÓRA JAKA JEST KAŻDY WIDZI czyli 26 XI 2020 Równica, Beskid Śląski.

Muszę ten początek GSB wypróbować na nieczysto. Zwłaszcza trasę Ustroń-Równica-Czantoria-Soszów, żeby 1 dzień dojść do Schroniska na Przysłopie (37 km). Stożek mi się wydaje trochę mało. Rolleyes

Góry się nie zdobywa, góry nas wpuszczają.
28-11-2020 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pablo
pablo

Dobry pomysł, będziesz wiedział, tylko trochę bambetli zabierz ze sobą, nie zupełnie na lekko Wink

Mirek, ale miałeś pogodę prima sort ok

Zaprzyjaźnij się z człowiekiem, który chodzi po górach
28-11-2020 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

Pablo napisał(a):
Dobry pomysł, będziesz wiedział, tylko trochę bambetli zabierz ze sobą, nie zupełnie na lekko Wink

Mirek, ale miałeś pogodę prima sort ok

Mam farta z pogodą, 95% wypadów w kopczyki trafia na dobrą pogodę.Komunikacja zbiorowa chyba też mnie lubi.giggle

..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
28-11-2020 10:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 

Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: