Odpowiedz  Napisz temat 
Z cyklu GÓRA JAKA JEST KAŻDY WIDZI czyli 15 IX 2020 Szyndzielnia-Klimczok.
Autor Wiadomość
mirek

*****


Postów: 6,610
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #1
Z cyklu GÓRA JAKA JEST KAŻDY WIDZI czyli 15 IX 2020 Szyndzielnia-Klimczok.

Na Szyndzielni i Klimczoku dawno nie byłem,Oprócz wieży widokowej na Szyndzielni prawie nic się nie zmieniło,Klimczok to już troche inna sprawa .Z pod dolnej stacji kolejki wyruszam bezszlakowo, trasą rowerową by w końcu trafić na czerwony szlak.Tam spotykam drugi raz w tym roku chłopaków z Bielskiej Brygady Powietrzno-Desantowej.W tym wypadku chłopaki uzbrojeni po zęby i mniej skorzy do rozmów niż ich koledzy na Błatniej.Dowiedziałem się tylko że uzbrojenie to karabin typu A-R (cokolwiek to znaczy) produkcji krajowej.Krótki odpoczynek pod schroniskiem i ruszam na szczyt Klimczoka,na trasie i szczycie tlumów nie ma ,tu jest trochę zmian od ostatniej mojej bytności.Widoczność nie najlepsza, widać Babią i Baranią.Ktoś uparcie twierdzi że widzi Tatry,hmmmm mozliwe.Pod schroniskiem tłumy co będzie widać na fotce.Ok 14,00 czerwonym szlakiem ruszam do Bystrej.Ludzi na szlaku mało,tubylec szuka zaginionych owieczek i kieruje mnie małym skrótem do przystanku.Pogoda dopisała, z przygodnymi turystami pogadało się i tyle.                                                                                                                    




Załączone pliki Miniatury
               

..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata

Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2020 11:38 AM przez mirek.

18-09-2020 11:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Łukasz

*****


Postów: 6,466
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Mar 2007
Status: Offline
Post: #2
RE: Z cyklu GÓRA JAKA JEST KAŻDY WIDZI czyli 15 IX 2020 Szyndzielnia-Klimczok.

Szyndzielnia ? łza w oku - jedno z pierwszych schronisk w jakich spałem.

A i lubię tam się przejść żeby posiedzieć w jadalni Smile

Widzę, że zaczyna się Wielki Powrót Mirka na Trasy.



"I będziesz źle spał dopóki nie zapłacisz podatku"

Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2020 09:28 AM przez Łukasz.

01-10-2020 09:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,610
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #3
RE: Z cyklu GÓRA JAKA JEST KAŻDY WIDZI czyli 15 IX 2020 Szyndzielnia-Klimczok.

Czy wielka? No bez przesady,po prostu nadrabiam zaległości przed następną przerwą która mnie chyba czeka w przyszłym roku.giggle



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
01-10-2020 10:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: