Temat zamknięty  Napisz temat 
Ankieta dotycząca schronisk górskich.
Autor Wiadomość
Ewcia

****


Postów: 130
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Apr 2007
Status: Offline
Post: #1
Ankieta dotycząca schronisk górskich.

Hej! Mam ogromną prośbę do wszystkich Forumowiczów. Prośba jest związana z moją pracą magisterską. Jest to praca ze statystyki, a ponieważ chciałam połączyć przyjemne z pożytecznym, pomyślałam że przeprowadze ankietę na temat schronisk górskich Smile A gdzie można znaleźć lepsze miejsce na przeprowadzenie takiej ankiety jak nie to forum
Smile
W związku z tym prosiła bym Was o ocenienie w skali od 1 do 10 kolejno wymienionych schronisk. 1 oznacza że w schronisku wam się nie podoba, 10 że schronisko jest niemal idealne Wink Jeśli w którymś schronisku nie byliście to po prostu nic przy nim nie piszcie.

Lista schronisk:
1. Schronisko w Doloinie Chochołowskiej:
2. Schronisko "Ornak" w Dolinie Kościeliskiej:
3. Hotel górski na polanie Kalatówki:
4. Schronisko na Hali Kondratowej:
5. Schronisko "Murowaniec" na Hali Gąsienicowej:
6. Schronisko na polance Roztoka:
7. Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich:
8. Schronisko nad Morskim Okiem:

Jeśli ktoś byłby tak miły i odpowiedział na moją ankietę to tak sobie myśle, że najłatwiej było by skopiować powyższą listę schronisk i wpisać oceny przy odpowiednich schroniskach. Ale oczywiście róbcie tak jak Wam najwygodniej.
Ze swojej strony obiecuję, że wyniki moich obliczeń i wypływające z nich wnioski zamieszcze na forum Wink
Z góry wszystkim serdecznie dziękuje za odpowiedzi.
Pedro mam nadzieję, że moja ankieta w żaden sposób nie narusza regulaminu tego forum.



I znów dopada mnie tęsknota ...
22-01-2008 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Temat zamknięty  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
Ankieta dotycząca schronisk górskich. - Ewcia - 22-01-2008 05:22 PM



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: