Z wielkim bólem serca zawiadamiamy, że w dniu 23.12.2021 zmarł nasz Przyjaciel i wspaniały górski towarzysz - Stasiu. Był serdecznym, pełnym pasji człowiekiem, duszą tego forum. Pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Do zobaczenia na niebiańskim szlaku!


Odpowiedz  Napisz temat 
Czy koniecznie spać w Zakopanem?
Autor Wiadomość
Wasylisa
na świetlistej ścieżce
****


Postów: 416
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: May 2014
Status: Offline
Post: #1
RE: Czy koniecznie spać w Zakopanem?

Jeszcze wszystko zależy od proporcji między górołażeniem a innymi atrakcjami. Bo może być tak, że spanie w Zakopanem i dojeżdżanie na początek szlaku będzie bardziej ekonomiczne, a może być też tak, że lepiej wyjdzie nocowanie w schronisku i zejście do Zakopanego wcześnie rano tego dnia, gdy chce się jechać np. na wycieczkę do jaskiń słowackich.

Taka mała dygresja osobista: w zeszłym roku cztery dni chodziłam po Tatrach (dwa po Wysokich, dwa po Zachodnich) mieszkając w Gliczarowie, czyli jeszcze za Poroninem. Więc potwierdzam, że mieszkanie poza Zakopanem i chodzenie po Tatrach owszem, jest możliwe, ale jeśli się nie musi, to lepiej tego nie robić Wink Ja akurat miałam dobry powód na ten Gliczarów, wynagradzający trudy codziennych dojazdów....kiedy przezwyciężasz udrękę strachu przed nieznanym, przed śmiercią i powierzasz siebie niedorzecznie pięknej górze...
18-06-2015 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi


Odpowiedz  Napisz temat 

Wiadomości w tym temacie
RE: Czy koniecznie spać w Zakopanem? - Wasylisa - 18-06-2015 03:21 PMPokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: