Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (5): « Pierwsza < Poprzednia 1 2 [3] 4 5 Następna > Ostatnia »
Program naprawczy Forum
Autor Wiadomość
fabrykadrwin

*****


Postów: 843
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Feb 2010
Status: Offline
Post: #31
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

Cześć, dopiszę swoje tutaj, co by ciągłość tematu zachować. Nie będzie to wypowiedź taka jak Lapikusa, ale napiszę żebyście później nie krzyczeli, że trzy osoby się wypowiadają... Smile

Idąc za większością, myślę, że codzienne powinny pozostać w niezmienionej formie. Ani pomysł z tematem codziennych nie jest dobry, ani całkowite ich usuwanie.

Amnestia banów...?
Z tego co widzę, nie są to bany na tydzień czy dwa za kilka drobnych wykroczeń, ale bany które trwają już po dwa lata, więc chyba nie byłoby mądre teraz im cofać karę...
Ewentualnie, jeśli sami się zgłoszą i wyrażą chęć powrotu na forum i obiecają poprawę..
Ale czy dwóch użytkowników tak wiele zmieni?

Co do moderatorów. Kwestia chyba czysto techniczna, do dogadania bez problemu na spokojnie.

Relacje... Może by zrobić tak, jak ze zdjęciami miesiąca.
Co miesiąc zrobić konkurs na relację, która wygra, trafia na główną stronę serwisu...
(to chyba głupi pomysł, ponieważ zdjęcia już do konkursu wystawia kilka osób, a co dopiero tekst...)

Nic nowego i ciekawego nie napisałem, ale przynajmniej znacie zdanie kolejnego użytkownika...


08-08-2010 09:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sokół
Brak aktywacji konta


Post: #32
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

A ja proponuję ten temat wydzielić i rozmawiać dalej....

Troszkę z innej beczki. Konkurs tematyczny. Fajna zabawa, ale ostatnio coraz mniej ludzi się w to bawi. Może jednak trzeba się zmobilizować i pokazać, ze tym razem będzie dwudziestu uczestników zabawy, którzy wrzucą zdjęcia a potem zagłosują?

To nieważne, że jedno z nas robi lepsze a drugie gorsze zdjęcia. Ważne, że więcej osób uczestniczy w temacie, bawi się...


http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthre...3#pid95173

Tu jest, kurde bele, link. Temat jest taki, że każde z Was na pewno jakieś zdjęcia wyszpera. Zapraszam do działania.


08-08-2010 09:37 AM
Zacytuj ten post w odpowiedzi
lapikus

*****


Postów: 2,442
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #33
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

Fabrykanice!

Bardzo dobrze, że zabrałeś głos w naszej dyskusji, bo im więcej będzie propozycji i nowinek, tym większy wachlarz wyboru. Podoba mi się pomysł z zamieszczaniem na stronie głównej "relacji miesiąca", która byłaby wyłaniania w otwartym konkursie ze wszystkich relacji zamieszczonych w poszczególnych działach. Nie trzeba by było żadnych zgłoszeń, każda zamieszczona relacja z automatu bierze udział w konkursie. Jest szansa, że taka nobilitacja podziała mobilizująco na forumowiczów i relacje będą coraz to ciekawsze. ok



Życie już dawno nauczyło mnie wielkiego szacunku, pokory i cierpliwości do gór!!!
08-08-2010 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
fabrykadrwin

*****


Postów: 843
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Feb 2010
Status: Offline
Post: #34
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

Dobre! Każda relacja bierze udział w konkursie z automatu, wtedy nie będzie problemu z uczestnikami. Obawiam się tylko, że zabraknie ludzi do głosowania...


08-08-2010 11:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sokół
Brak aktywacji konta


Post: #35
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

Za chwilę idę do pracy. Sad

Ale wracając do tematu.

Z mojej strony ---> jeśli będzie taka wola, moge zająć się jakąś częścią Forum. Mogę też przygotować temat "O nas" - ale proszę, żeby zrobić to w ten sposób, że nie ma możliwości odpowiadania w tym temacie... Bo zrobi się straszny bałagan.
Fajnie, gdyby zgłosili się także inni chętni.


08-08-2010 11:51 AM
Zacytuj ten post w odpowiedzi
mirek

*****


Postów: 6,609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Oct 2008
Status: Offline
Post: #36
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

Sokół napisał(a):
Za chwilę idę do pracy. Sad

Ale wracając do tematu.

Z mojej strony ---> jeśli będzie taka wola, moge zająć się jakąś częścią Forum. Mogę też przygotować temat "O nas" - ale proszę, żeby zrobić to w ten sposób, że nie ma możliwości odpowiadania w tym temacie... Bo zrobi się straszny bałagan.
Fajnie, gdyby zgłosili się także inni chętni.

Pomogę,tylko jak?



..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
08-08-2010 12:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Piotr A.

*****


Postów: 609
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2007
Status: Offline
Post: #37
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

Widzę że wielka dyskusja rozgorzała na GŚ.ok uhm Ale to dobrze.unsure


08-08-2010 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
lapikus

*****


Postów: 2,442
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #38
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

Tomek!

Chyba nie trzeba daleko szukać. Konkursami fotograficznymi zajmujesz się już od dłuższego czasu, więc myślę, że buława naczelnego wodza tego tematu powinna przypaść właśnie Tobie. Pedro na pewno postawi Ci nie jedno piwo, jak go od tego odciążysz. Z braku czasu, bardzo często ma opóźnienia w rozpoczynaniu i kończeniu poszczególnych konkursów, więc jeżeli szanowny ogół wyrazi poparcie dla mojej propozycji, to możesz zaczynać.
Nad tematem "o nas" trzeba by zreorganizować naradę wojenną w większym gronie, albo przynajmniej tych, którzy są taką promocją zainteresowani. To nie może być nic pochopnego, bo sprawa jest za poważna. Trzeba rozpatrzeć wszystkie możliwości prowadzenia tego tematu zanim go zaczniemy, żeby potem nie wybuchały personalne afery.



Życie już dawno nauczyło mnie wielkiego szacunku, pokory i cierpliwości do gór!!!
08-08-2010 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #39
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

większość i demokracja nie ma tu nic do rzeczy, powstrzymaj więc Lapikusie obsadzanie stanowisk, bo forum jest własnością Pedra ...


08-08-2010 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
lapikus

*****


Postów: 2,442
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #40
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

Sylwester napisał(a):
większość i demokracja nie ma tu nic do rzeczy, powstrzymaj więc Lapikusie obsadzanie stanowisk, bo forum jest własnością Pedra ...


Też nic innego nie robię! Ogół to także Pedro!



Życie już dawno nauczyło mnie wielkiego szacunku, pokory i cierpliwości do gór!!!
08-08-2010 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
magda.s.77
Brak aktywacji konta


Post: #41
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

Sokół napisał(a):
W sumie - napiszę, co myślę, a Wy sami oceńcie, czy warto spróbować....

1. WYWALIĆ CODZIENNE mdło się czasem robi, bo pisanie ogranicza się do tekstów "nie chce pracować", "deszcz pada", "ptak mnie osrał" - cytat Smoka.

Rozmowy pozagórskie przenieść do Off Topicu - to ten drugi pokój, gdzie są życzenia, czego słuchamy itp itd... Tam rozmowy podzielić tematycznie - o muzyce, piłce, pogodzie, założyć temat "pogaduchy o wszystkim i niczym" - i tam pisać o tych rzeczach, które piszemy w codziennych. Będzie zachowana ciągłość tematu...
Ewentualnie pod Forum założyć shoutboxa.
Na Shoutboxie mozna ogranizować "spotkania" - na przyklad w każdą sobotę o godzinie 20.00 (coś na zasadzie czatu)


Czyli wywalić codzienne na rzecz pogaduch "o wszystkim i o niczym"? A czy to nie to samo? Wyszło by na to, że zmieniła się tylko lokalizacja mdłych tekstów. Trochę bez sensu. Podział na tematy już przecież istnieje. Muzyka, książka, piłka, kuchnia... I jakoś wielkich dyskusji tam brak. I nie będzie ich tylko dlatego, że zlikwiduje się codzienne ploty, ponieważ wzmianka o pogodzie, ptasiej kupie, podobnie jak tradycyjny tekst: "nie cierpię poniedziałków"... Big Grin Devil , jest tylko wzmianką, a nie elementem mającym na celu wywołać zażartą dyskusję.

Sokół napisał(a):
2. PODZIELIĆ MODERATORSTWO NA POKOJE czyli na przyklad Smok dostaje wspinanie - prowadzi jakby cały pokój, rozkręca temat. Mallaidh dostaje pokój z fotografią, konkursami.... itp itd....


Pomysł może i dobry, ale o ile w dziale z konkursami można jeszcze wiele zdziałać, tak ciężko byłoby rozruszać np. taki z relacjami (ponieważ nie zmusisz ludzi do pisania, jeśli nie mają na to ochoty), albo ze sprzętem (o ile nie pojawią się jakieś "nowości" na rynku, o których ledwie parę osób byłoby w stanie podyskutować).

Sokół napisał(a):
3. SPRÓBOWAĆ PRZYWOŁAĆ STARE DUCHY czyli byli użytkownicy. Zrobić amnestię banów. Ja mogę podjąć się negocjacji o ich powrót na Forum. Nie mówię o kaczyksie, ale o Etkerze, Spoko.... W sumie - dlaczego nie?


Jestem, jak większość, za konsekwencją

Sokół napisał(a):
4. RELACJE - najlepsze relacje powinny się znaleźć także na Stronie Głównej, jakiś Informatyk powinien sie tu zgłosić i pomóc Pedrowi, który jak określił - nie ma czasu. Skoro nie ma czasu, trzeba mu pomóc.


Jakoś nie zaglądam na stronę główną, ale na potrzeby opinii...
Faktycznie, mocno zakurzona. Wybrane relacje z 2007, zdjęcia z 2008... Wierzę, że Pedro z biegiem czasu coś tam zaradzi. Z pomocą szybciej, bez pomocy zajmie to więcej czasu.

Sokół napisał(a):
5. Otworzyć pokój "o nas" - taki zamknięty pokój, gdzie jedna osoba będzie robiła nasze wizytówki, które pomogą nowym userom w pisaniu i poznaniu starych. Może to być także jako temat zamkniety, przyklejony w OFF TOPICU

na przyklad napiszemy kilka zdań o Mirku. Czym się zajmuje, co lubi, po jakich górach chadza, jakie są jego marzenia górskie i plany - do tego album ze zdjęciami - wszystko w jednym poście, bez możliwości odpowiadania w nim.


Mam pewne zastrzeżenia. Po pierwsze: kto by miał pisać nasze wizytówki? Ponieważ Ty, drogi Sokole, z Twoją niewyparzoną gębą, to chyba słaby pomysł Big Grin A nawet gdybyśmy sami mieli wrzucić o sobie parę zdań... Hmm, to wszystko już jest. Poczet forumowiczów, zdjęcia, przedstaw się, górskie marzenia... Jeśli komuś będzie zależało na tym, by nas (lub wybrane osoby) poznać, wystarczy że zada sobie odrobinę trudu i poszpera w wybranych wątkach.

Sokół napisał(a):
6. Spróbować zogranizować jakiś rajd pod banderą GŚ - jakieś nocne łażenie po Beskidach albo coś w tym stylu - reklamować to wszędzie gdzie tylko możliwe.... Pomysł do przedyskutowania oczywiście.... albo jakiś zimowy biwak, coś w tym stylu...


Tu popieram. Nie chodzi o reklamę, ale same pomysły spędzania czasu poza siecią. Kwestia odpowiedniego, możliwie atrakcyjnego przedstawienia propozycji, aby zjazd, zlot, spotkanie było w stanie przyciągnąć większą rzeszę forumowiczów, nie tylko tych ze ścisłego grona, ale także tzw. "nowych", którzy może i chcieliby, ale z jakiś powodów mają opory dołączyć. Biba kojarzy się ze spotkaniem "ramoli" GŚ, znających się od x czasu i biesiadujących wyłącznie we własnym gronie. Nie dziwi mnie, że frekwencja ogranicza się do stałych i tych samych osób. Pomysły są. Reszta to sprawa chęci, mobilizacji i dobrego, a raczej zachęcającego przedstawienia.

Sokół napisał(a):
ps. co do zmian Forum - gdyby Pedro nie miał czasu, a byłaby akceptacja do zmian, mogę nad tym posiedzieć. Przez trzy lata prowadziłem jako administrator jedno z forów górskich, więc powinienem sobie poradzić.


ps: jak znajdziesz czas, albo raczej - jak mnie wyślesz na wakacje Toungue

Sokół napisał(a):
co do rozkręcania Forum - proszę, żeby zgłaszały się w tym temacie osoby, które są chętne do współpracy....


Zgłosiłabym się, gdyby była potrzeba. Ale na sprawach informatycznych się nie znam (czyli odświeżenie strony głównej), a co do reszty, po prostu nie widzę potrzeby większych zmian. Forum zawsze żyło swoim życiem. Ludzie przychodzili i odchodzili i na to wpływu nie masz. A mimo to, forum żyje i wg mnie ma się całkiem dobrze. Podobnie rzecz ma się z pisaniem. Nikogo do czynnego uczestnictwa nie przymusisz. Ogrom ludzi loguje się za potrzebą, a nie po to, by konwersować. Zwykle nowi użytkownicy mają po prostu jakiś problem. Część z nich szuka konkretnych informacji na konkretny temat. I to jest motyw ich logowania. Niektórzy są w stanie sami sobie pogrzebać i znaleźć to, co ich interesuje; inni wolą pójść na łatwiznę i nie zadając sobie trudu szukaniem, pytają. Stąd w ciągu paru tyg x nowych tematów typu "polećcie trasę na pierwszy wyjazd w góry".
Nie każdy chce się dzielić wrażeniami, doświadczeniami. Nie każdy ma potrzebę nawiązywania wirtualnych znajomości (a w jakimś sensie też do tego służy forum). Nie każdy chce się w sieci otwierać i pisać o sobie, albo swoich prywatnych sprawach.
Inna sprawa, że jeśli już ktoś się pokusi o to, by tu z nami "pobyć" nieco dłużej, powinien wykazać nieco więcej cierpliwości, nie mówiąc o jakimś wkładzie własnym. Łatwo jest zarzucić, że nowi są inaczej traktowani, albo nawet że się ich nie przyjmuje do swego grona. Równie dobrze można przeprowadzić się do innego, obcego miasta i na dzień dobry oczekiwać, że chodniki wyłożone będą czerwonymi dywanami, a tłum obcych ludzi bić będzie brawa za samo przybycie. Nie zauważyłam, aby ktokolwiek w wątku "przedstaw się" był źle potraktowany albo niemiło przyjęty. Reszta jest w jego rękach. Bez czynnego, choć czasem długotrwałego udziału, bez jakiegoś dystansu do świata wirtualnego, bez strzelania fochów, że jego posty zostają czasem bez jakiejkolwiek odp, każdy jest w stanie się tu zadomowić. Wszyscy byliśmy kiedyś nowi. A jakoś tych "starych ramoli" Wink trochę jest. Jak dobrze pamiętam, mnie od startu Staś postraszył, a nie kto inny, jak Sokół, zrugał. Mimo to, jestem.
Kto będzie chciał się tu przyłączyć, ten się przyłączy. I nie zmieni tego ani kosmetyka strony, ani nasze rzekomo poprawniejsze podejście.

Aha, kwestia obecnej stagnacji... Moim zdaniem to jednak kwestia pory roku. Jest lato, dni długie, masa ciekawszych rzeczy do zrobienia aniżeli siedzenie przy kompie. Przyjdzie jesienna słota, potem mroźne dni i wieczory, mniej czasu będziemy spędzać na zewnątrz, a więcej w domu. Codzienna paplanina, nawet w niezmienionej, jałowej formie, przybierze na sile.
Co do jakości rozmówek... One nigdy inne nie były. Rzadko w codziennych zdarzały się wartościowe dyskusje (pomijam, że są wątki , gdzie mimo wszystko można założyć temat, na który jest potrzeba dyskusji, co też wielokrotnie już miało miejsce). Ale chyba od tego właśnie ten temat jest, żebyśmy mogli sobie najzwyczajniej popaplać. Tu się witamy, narzekamy, dzielimy jakimiś emocjami, często przekomarzamy albo żartujemy, czy też dogryzamy sobie nawzajem. Mdłe to czasem, czasem zabawne. Nie jest obowiązkiem czytanie tego, ani tym bardziej branie w tym udziału. A zamiast marudzić, że nic ciekawego się w codziennych nie dzieje, proponuję marudzącym zapodać temat, na który więcej osób znajdzie chęć rozmawiać.


08-08-2010 05:13 PM
Zacytuj ten post w odpowiedzi
lapikus

*****


Postów: 2,442
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #42
RE: 07 Sierpień Tegoż Roku.

Myślę, że mamy już na tyle dużo wypowiedzi na temat dalszego funkcjonowania naszego forum, że będzie można dokonać odpowiedniej selekcji i wydzielić z tego te zmiany, które odpowiadają większości. Poeksperymentować zawsze warto, a nuż wyjdzie z tego coś dobrego. Przecież niczym nie ryzykujemy.



Życie już dawno nauczyło mnie wielkiego szacunku, pokory i cierpliwości do gór!!!
08-08-2010 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Mallaidh

*****


Postów: 3,722
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2008
Status: Offline
Post: #43
[split] 09.08.2010

Witajcie,

No to tak:
Ad1. Sokół! Jedź na grzyby! Ruszyło się coś w interesie Smile Tylko na kleszcze uważaj, bo jeden ugryzł mnie w mięsień piwny :/

Ad.2. Kiedyś znalazłem młodą srokę, oraz wronę, który uczyłem latać, niestety bez powodzenia. Obie poleciały jak..Ikar. Podobnie z resztą jak moja świnka morska co trenowała loty z trzeciego piętra...ale to już inna historia.

Ad.3. Nie miałem czasu się odnieść do dyskusji w sprawie planu naprawczego. Z kilkoma pomysłami się zgadzam, z kilkoma nie:
- rozbijanie codziennych na wątki tematyczne nie ma sensu - w offtopie jest mnóstwo tematów gdzie można dyskutować. W ogóle nie martwiłbym się tym, że w codziennych cisza. Raczej chodzi o małą ilość aktywnych osób i odejście kilkunastu starych.
- strona główna, oczywiście musi działać, żyć i przyciągać. Zgłaszam się do pomocy w redagowaniu serwisu, ale od strony informatycznej jestem noga.
- objecie działów przez modów - to może być pomysł na rozruszanie wątków, myślę, że każdy będzie dbał o "swoje" poletko. dodatkowo - rozwinąć aktualności / znalezione w necie w kierunku - Sudety, Tatry, Beskidy, Bieszczady i aktualne informacje o wydarzeniach z tych rejonów ciekawych dla górołaza - robią to odpowiedzialne mody plus chętni społecznicy.
- konkurs na relacje miesiąca - niekoniecznie, relacje powinny być spontaniczne i pisane z potrzeby dzielenia się wrażeniami. Konkursowość może wpłynąć nawet na powstawanie fikcji literackich. Ale nie będę stawał okoniem. Można ewentualnie stworzyć wątek w stylu: "The best of" albo lista przebojów, gdzie będziemy wrzucać linki do starych, ale bardzo ciekawych relacji, tak, by one wciąż były żywe.
- pomysł z tematem przewodnim codziennych - wiadomo, że nie stricte wykonalny - ale czasami w przeszłości to fajnie wychodziło.
- ożywić konkursy, zagadki, kalambury, np. zagadkę foto "co to za miejsce" tylko nie jakiś hardocore by poznać szczyt w Tatrach po układzie porostów na skale Smile tylko taki...dla ludzi.
- nowe osoby -wiadomo, że nie będziemy ludzi naganiać na zasadzie reklamy itd, to nie NK ani inny portal społecznościowy, ewentualnie można dla jaj stworzyć etat moda - kaowca, osobę odpowiedzialną za wyhodowanie narybkuSmile A serio - to wiadomo, że to jest forum i internet i wystarczy poczytać trochę psychologii, by wiedzieć jak wiele różnych problemów dotyka takie byty jak to.
- no i na koniec - cokolwiek nie wymyślimy się nie uda jeżeli ludzie nie będą ze sobą rozmawiać ciekawie i w sposób życzliwy. NK dołożyła 1500 bajerów i większość pierwszych uzykowników odeszła. Nie chodzi o cukierkowość i pochelbstwo od początku, ale nie atakowanie bez wyraźniej przyczyny i kłotnie o głupoty i nie odpisywanie nowym z pozycji półboga. Od tego jest Onet. Tylko klimat, przez duże K może to forum odróżnić od innych. Dla mnie tne klimat tworzą ludzie, tworzą go wypowiedzi merytoryczne, komentarze pod relacjami, także troszkę ironi, absurdu, żartów - ale nie agresja.

No to tyle w temacie.


09-08-2010 11:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
lapikus

*****


Postów: 2,442
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jun 2009
Status: Offline
Post: #44
RE: Program naprawczy Forum

Podsumowania tej dyskusji, w której padło szereg propozycji, na pewno dokona Bartek. Z poszczególnych wypowiedzi wynika, że z całą pewnością trzeba uaktualnić stronę główna i na bieżąco ją prowadzić. W miarę możliwości urozmaicać. Co do reszty, tak jak można się tego było spodziewać, zdania są podzielone, więc pewnie zostanie tak, jak było. Sprawą dobrego wychowania, obyczaju i kultury osobistej każdego z nas, będzie odnoszenie się do nowych członków naszej społeczności. Oni pewnie odwdzięczą się tym samym i wedle tego będą nas postrzegać. Czynna aktywność i uczestnictwo w życiu forum powinna być wpisana w członkostwo. Niestety, wszyscy wiemy, że tak nie jest. Więcej mamy przypadkowych gości, niźli świadomie dokonujących wyboru użytkowników i obawiam się, że nic tego nie zmieni.
Więc Ci, którzy zostali - starajmy się dalej. ok



Życie już dawno nauczyło mnie wielkiego szacunku, pokory i cierpliwości do gór!!!
09-08-2010 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sokół
Brak aktywacji konta


Post: #45
RE: Program naprawczy Forum

odnośnie tego tematu "O nas" - myslę, żeby było to głownie na zasadzie tego, co już na forum jest w tematach przedstaw się i galeria forumowiczów. Chodzi o to, żeby pewne rzeczy uporządkować, (można wg. jakiegoś klucza - na przyklad nick, skąd, jakie góry obszedł, o jakich mysli, i jakieś dwa zdania określające dana osobę a właściwie jej zachowanie na Forum) niekoniecznie uzywając jakichś nowych danych, których jeszcze tutaj nie ma. I na przykład każdy daje trzy swoje zdjęcia do tego i wszystko - tylko że temat jest przyklejony i nie mozna w nim odpowiadac, zajmuje sie tym tylko jedna osoba - i gdybym mógł, wyznaczyłbym do tego Kogoś, kto jest tu od dlugiego czasu, rozwija się wraz z Forum, jest bezkonfliktowy i chyba lubiany.

Agnieszka.


09-08-2010 05:04 PM
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: