Odpowiedz  Napisz temat 
Strony (146): « Pierwsza [1] 2 3 4 5 Następna > Ostatnia »
PLANOWANE WYPRAWY - SPOTKAJMY SIĘ NA SZLAKU
Autor Wiadomość
rob
Rob
****


Postów: 207
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #1
Cool  PLANOWANE WYPRAWY - SPOTKAJMY SIĘ NA SZLAKU

W tym temacie napiszmy o swoich planach,celach do zrealizowania,a zatem do dziela Smile

Ja wyjezdzam razem z zona 1.08 do 18.08

Tatry Wysokie- Slowacja
-Gerlach
-Wysoka/duzy znak ???/
-Koprowy
-Mala Wysoka
-Rohatka
-Krywan

Tatry Zachodnie-Slowacja
-Rohacze

Tatry Wysokie -Polska
-MSW
-Mnich
-Rysy
-Orla/zelazny punkt kazdego wypadu/

Karkonosze
-Sniezka

Zywiec
-zlot forum gorskiego/bez chodzenia z powodu przyczyn technicznychSmile/


Co z tego wyjdzie na pewno napisze i zamieszcze foty.


Zapraszam wszystkich do umieszczenia swoich planow.
PozdrawiamSmile



W górach jest wszystko co kocham...

Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2006 12:28 PM przez Pedro.

20-07-2006 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,509
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #2
RE: Planowane wyprawy

Witajcie Smile

Ja na dzień dzisiejszy planów szerokich nie mam, ale:

najbliższe to wypad za około tydzień (jak pogoda będzie dalej sprzyjała) na dwa dni w Tatry z wejściem na Szpiglasowy Wierch, być może Wrota Chałubińskiego, zejście do MOka i dalej przez Rysy i Przełęcz Waga dojście nad Popradzki Staw.

Mam też taki dość ambitny plan na później, ale nie wiem czy wypali więc podziele się informacjami jak już będę wiedział Smile

Ponadto myślę że pochodzę trochę po Beskidzie Niskim, a poza tym bliżej jesieni planuję wyjazd w Tatry Niżnie.

pozdrowienia dla Wszystkich,
Bartek (Pedro)



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
20-07-2006 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
KaRoLiNa :)
:)
*****


Postów: 561
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #3
RE: Planowane wyprawy

Dzień doberekSmile

Wiecie….ja to tak dopiero można powiedzieć….khem …na pewno w porównaniu z moimi wcześniejszymi przedmówcami rozpoczynam poznawanie tego całego górskiego świataSmile Bo zapewne czymże jest to moje trzyletnie zauroczenie i zafascynowanie górami w stosunku do wieloletnich wędrówek Bartka, Rob’a i zapewne wielu wielu innych.Jak prozmawiamy za kilka lat to może i moja kronika będzie bogatsza o kolejne wierchy ale jak na dzisiejszy moment jestem na etapie poznawania Tatr Polskich.
Pomimo moich niezliczonych pomysłów-do gór zachowuję a przynajmniej staram się zachować zdrowy rozsądek.Są tacy, dla których Orla Perć to „żelazny punktu każdego wypadu”(pozdrowienia dla Rob'aSmile Dla mnie jednak pozostanie ona jak na dzień dzisiejszy celem do zdobycia a raczej do przebyciaSmilePo prostu brak mi nie tyle odwagi co obycia w poruszaniu się po takich szlakach.Nio i nie wyobrażam sobie abym akurat na taką wyprawę bez doświadczenia, obycia i czegokolwiek innego poszła sama.Co innego iść pod okiem kogoś doświadczonego a jak jest się zielonym to lepiej się tam nie pakować.Tak więc narazie sobie odpuszczę hehe...

W związku z tym, że przecież nie od razu Amerykę zbudowano tak też i ja wolnymi krokami poznaję Tatarki.Nio i w ciągu najbliższego wyjazdu-dopiero we wrześniu-chciałabym przejść:
1) na zaklimatyzowanie Gęsia Szyja, Polana Waksmundzka, Murowaniec, Dolina Jaworzynki
2) MOko,Wrota Chałubińskiego, Szpiglasowy
3) Kasprowy Wierch i Czerwone Wierchy
4) Dolina Tomanowa, Tomanowa Przełęcz
5/6) Grześ, Rakoń, Wołowiec, Trzydniowiański, Starobociański,Ornak

Jest to taki krótki zarys.Do wyjazdu mam jeszcze trochę czasu więc szczegóły ustalę sobie później.Nie powiem-chciałabym szczęśliwie zrealizować ten plan a czy zrealizuję-zobaczymy…..czas pokażeSmileW każdym bądź razie dam znać.Niedługo podejmę się też kolejnego-dla mnie mEga-wyzwania.Nie jest to związane z górami ale mają one też w tym swój udział-jak dobrze pójdzie.Jak dałabym radę go zrealizować to byłabym super szczęśliwaSmileJednak nie wiem czy będę miała na tyle siły aby cel osiągnąć.Mimo to trzymajcie za mnie mocno kciukiSmile

Bardzo serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i każdemu z osobna życzę abyście zrealizowali swoje mniejsze jak i te większe marzenia górskie oraz nie tylko te...

Pa i do miłego kolejnego....
KaRoLuChA Smile


21-07-2006 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
rob
Rob
****


Postów: 207
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #4
RE: Planowane wyprawy

Karolino na pewno Ci ci sie uda,a ten dzien MOko, Chalubinskie i Szpiglas wspaniala wycieczka.Dolinka za Mnichem jest extra.Uwazaj na kozice jak bedziesz szla na Wrota bo gryza w pupe hahahaSmile Pozdrawiam



W górach jest wszystko co kocham...
22-07-2006 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
pascalius

****


Postów: 137
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #5
RE: Planowane wyprawy

Smile to i ja sie pochwale swoimi planamiSmile

obecnie najbliższy to masyw snieznika (znow)
pozniej tatry wysokie (polskie)
i gdzies w miedzyczasie worek raczanski w zywieckimSmile
to takie nablizsze planySmile



http://www.pttk.sltzn.katowice.pl
beskidy, góry, turystyka
23-07-2006 01:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #6
RE: Planowane wyprawy

wyjeżdżam 25 sierpnia, w Zakopanem 26 z samego rana, a plany mam takie:
26 aklimatyzacja w Murowańcu z wejściem na Kościelca, lub inny rozruch
27 wspin na Zamarłą Turnię
28 OP lub po wcześniejszym przejściu do MOKa - Mięgusz. Przeł P. Chłopkiem
29 powrót do Zakopanego i k/południa wyjazd do domu


Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2006 05:22 PM przez Sylwester.

12-08-2006 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pedro
Administrator
*******


Postów: 5,509
Grupa: Administratorzy
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #7
RE: Planowane wyprawy

Z chęcią się pochwalę że szykuje mi się kolejny, tym razem dłuższy troszkę wyjazd w Tatry Słowackie Smile

Wyjechać planuję około 1-5 września, a na ile dokładnie to zobaczymy ale w przybliżeniu 6-9 dni. Będą to Tatry Słowackie tak jak wspomniałem. Ostateczny przebieg wyprawy pewnie powstanie dopiero na miejscu, jednak z pewnością będę chciał zacząć od Doliny Rohackiej i całej grani Rohaczy.
Mam tylko pewien problem z sensownym dostaniem się komunikacją publiczną do Schroniska na Zwierówce, ogólnie będę jechał z Krakowa chociaż jeśli będzie łatwiej z Zakopanego to mogę i stamtąd. Może miał ktoś jakieś doświadczenia w zakresie dojazdu (w jak najkrótszym czasie) do miejscowości Zuberzec bądź do samej Zwierówki komunikacją publiczną/busami?

pozdrawiam,
Bartek



Górskie Forum Internetowe - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl)
18-08-2006 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Lorelei
~~Avionetka~~
*****


Postów: 1,145
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #8
RE: Planowane wyprawy

Wprawdzie lekarze sie krzywią na te moje plany, ale jeden wypad w Tatry musze w tym roku zaliczyć. Będzie raczej spokojnie - od Chochołowskiej - Grześ, Rakoń, Wołowiec, Starobociański i Ornak, a potem Czerwone Wierchy.



~~And I think to myself - what a WONDERFUL world!~~
20-08-2006 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
boniek

*


Postów: 9
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #9
RE: Planowane wyprawy

a ja jadę w Tatry 31VII wracam 3 IX a gdzie będe to jeszcze nie wiem, może Kasprowy, moze Rysy, pojęcia nie mam... ustali się na miejscu Toungue Chce poprostu iść gdzie będzie najładniej Smile


23-08-2006 07:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Lorelei
~~Avionetka~~
*****


Postów: 1,145
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #10
RE: Planowane wyprawy

a ja tak sobie siedzę w pracy troche wkurzona - i właśnie doszłam do wniosku, ze jade dzis wieczorem. Tatry nie sa teraz w moim zasięgu po poniedziałkowym spotkaniu trzeciego stopnia z maską Renaulta Laguny, ale przez pasmo Radziejowej jakoś przekustykam chyba Smile



~~And I think to myself - what a WONDERFUL world!~~
01-09-2006 07:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Ustrik

*****


Postów: 1,182
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2006
Status: Offline
Post: #11
RE:  Planowane wyprawy

Pedro napisał(a):
Ponadto myślę że pochodzę trochę po Beskidzie Niskim, a poza tym bliżej jesieni planuję wyjazd w Tatry Niżnie.


Tatry Niżne - byłem zimą. coś niebywałego. Widok z Chopoka fascynujący.



-No, ale po co ty tam leziesz?
-No bo tak i już.
07-09-2006 09:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #12
RE: Planowane wyprawy

Zmieniły się moje tatrzańskie plany, ale na lepsze bo jade z własna prywatna żoną, wyjazd 8-9 października, pobyt z 6 dni, w planach Gąsiennicowa /trochę graniówek na OP/, przejście fragmentem OP do 5-ki - kontynuacja do MOKa /Mięgusz, prawdopod. Rysy/ co więcej zobaczymy ... /może zrobię jakąś ścianę nieplanowanie i gwałtownie/, tymczasem tyle - więcej niebawem pzdr.


25-09-2006 09:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
fasmac
(crazy dancer) i Oleńka
*****


Postów: 738
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Sep 2006
Status: Offline
Post: #13
RE: Planowane wyprawy

Już niecałe trzy tygodnie.
Udało mi się zaszczepić odrobinę fascynacji górami u moich kolegów z pracy (na razie tylko w oparciu o moje zdjęcia i opowiadania, ale w szczególności dzięki Górskiemu Światu – dzięki za tą stonkę) no i 14 października małą grupką wybieramy się w Tatry.
Planując wyprawę pozwoliłem sobie w większej części skopiować ostatnią trasę Pedra, tzn. Palenica Białczańska – Dolina Pięciu Stawów – Szpiglasowa Przełęcz – Szpiglasowy Wierch – Morskie Oko.
Drugi dzień: Morskie Oko – Czarny Staw pod Rysami – Rysy – Morskie Oko – Palenica Białczańska.
Oczywiście na Rysy zamierzam się wspiąć z moim bardziej doświadczonym kolegą, a reszta po podziwianiu widoków z Czarnego Stawu będzie nas wyczekiwać popijając piwko w schronisku nad Morskim Okiem.

Z tego, co widzę czytając plany Sylwestra to jest szansa, że się spotkamy. Tak, więc będę wypatrywał na szlaku bądź w schronisku.

Pozdrowienia


26-09-2006 01:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Olka

****


Postów: 333
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Jul 2006
Status: Offline
Post: #14
RE: Planowane wyprawy

Planuję kurs w Betlejemce w grudniu-czy ktoś moze wie coś na temat terminów kursów bo na stronie PZA nic niemogę znaleźć


01-10-2006 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Sylwester

*****


Postów: 5,035
Grupa: Zarejestrowani
Dołączył: Aug 2006
Status: Offline
Post: #15
RE: Planowane wyprawy

Żegnam wszystkich ruszam w Tatry sprawdzić, czy faktycznie granie są zasypane śniegiem, wrócę w piątek/sobotę, a więc piszcie bym po powrocie miał co czytać - pzdr. i do następnego razu ...

ps. acha, odpowiedź na moją zagadkę to Smile"Gerlach" z Batyżowieckiej Próby
      http://www.tatry.info/galeria/batyzowiecka.html


08-10-2006 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Strony (146): « Pierwsza [1] 2 3 4 5 Następna > Ostatnia »
Odpowiedz  Napisz temat 



Pokaż wersję do druku
Wyślij ten temat znajomemu
Subskrybuj ten temat | Dodaj ten temat do ulubionych

Skocz do: