Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat
prezent - Wersja do druku

+- Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl/forum)
+-- Forum: Off-topic (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Tematy nie tylko górskie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Temat: prezent (/showthread.php?tid=8895)


prezent - matkagora11 - 23-09-2018 06:03 PM

Cześć Smile jakiś pomysł na prezent dla dziewczyny - zagorzałej tatromaniaczki?Toungue będę wdzięczna za podpowiedź Smile


RE: prezent - grabarz - 23-09-2018 06:17 PM

Zima idzie, kup jej raki i czekan Big Grin jeżeli jest taką zagorzałą Tatromaniaczką to się ucieszy ...


RE: prezent - Stasiu - 23-09-2018 06:25 PM

Podzielam myśli Grabarza. Raki i czekan. Nawet znam taką jedną, która się tym badziewiem chwaliła koleżankom w pracy, że ma takiego chłopaka, który jej kupuje prezenty widząc jej to na oczach. giggle


RE: prezent - gosia3ek - 23-09-2018 07:24 PM

Stasiu napisał(a):
Podzielam myśli Grabarza. Raki i czekan. Nawet znam taką jedną, która się tym badziewiem chwaliła koleżankom w pracy, że ma takiego chłopaka, który jej kupuje prezenty widząc jej to na oczach. giggle

Stasiu, czy to ta sama osoba o której ja myślę giggle


RE: prezent - Stasiu - 23-09-2018 07:29 PM

ok Toungue


RE: prezent - lutse - 27-09-2018 02:59 PM

Rzeczywiście, raki i czekan na zimę jak znalazł. Już widzę tę radość tatromaniaczki. Big Grin


RE: prezent - kacperbed - 05-08-2020 02:00 PM

No ja uważam czy kobieta która biega po górach czy taka która siedzi tylko w salonach kosmetycznych wymaga eleganckich dodatków. Np ja kupuje dla swojej zony tańsza ale również piękną biżuterię srebrna. Może się wydawać ze srebrna to niższa półka ale nie jest tka do końca. Warto sprawdzićSmile)


RE: prezent - Stasiu - 05-08-2020 05:58 PM

Po co mojej żonie na górach biżuteria, jedynie, żeby się na nie obiesić. uhm


RE: prezent - majajen - 09-09-2020 08:54 AM

Biżuteria to oklepany temat, ale typowym prezentem dla kobiet mogą być też perfumy. tutaj nigdy nie ma, że czegoś za dużo, choć psikanie się przed wyjściem w góry... nie bardzo.
Ale już po zejściu z Tatr, jak będziecie się relaksować, w góralskich karczmach, powinno jej podpasować!


RE: prezent - Stasiu - 09-09-2020 02:16 PM

Może taka woń przyciągnie misie na danego osobnika i mwmy problem z głowy. Big Grin


RE: prezent - majajen - 14-09-2020 08:50 AM

mirek napisał(a):
Dobry pomysł z perfumami(...)


No, w końcu ktoś człowieka w internetach doceniłinnocent
Pozostaje tylko kwestia wyboru zapachu, no ale to zawsze kwestia gustu. Tylko że przy zakupach przez internet, nie sposób przetestować poszczególnych perfumgiggle


RE: prezent - szewczyczek - 14-09-2020 01:13 PM

majajen napisał(a):
No, w końcu ktoś człowieka w internetach doceniłinnocent


Wy, tak reklamujący, jesteście żałośni.


RE: prezent - InfoMatylda - 22-09-2020 08:51 AM

a może po prostu zabierz ją na dobre jedzenie? Nie wszystkie urodziny muszą polegać na prezentach