Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat
tanie noclegi w Zakopanem - Wersja do druku

+- Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl/forum)
+-- Forum: Górskie tematy (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Dyskusje na górskie tematy (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Forum: Tatrzańskie (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Temat: tanie noclegi w Zakopanem (/showthread.php?tid=6470)

tanie noclegi w Zakopanem - conti - 09-03-2015 10:56 PM

Szukam miejscówki na niedrogie noclegi w Zakopcu. Niedrogie dla mnie to takie do około 25 - 35 zł za osobodobę. Najlepiej pokój dwuosobowy koniecznie z łazienką i toaletą. W zasadzie z wygód to tyle mi wystarczy. No jeszcze dobrze byłoby gdyby było to niedaleko centrum miasteczka. Aha, ważna informacja to planowany termin - od 07.04.2015 do 10.04.2015. Jeśli znacie coś godnego polecenia to bardzo proszę o podpowiedzi.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - szewczyczek - 10-03-2015 07:23 AM

Do 35 zł w tej cenie coś znajdziesz i z łazienką trzeba będzie tylko poszukać. Termin spokojny, będzie łatwiej.
Ja mogę Ci polecić dwie chatki, niestety daleko od centrum Zakopanego - 6-7 km.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - Łukasz - 10-03-2015 08:30 AM

conti napisał(a):
Niedrogie dla mnie to takie do około 25 - 35 zł za osobodobę. Najlepiej pokój dwuosobowy koniecznie z łazienką i toaletą. W zasadzie z wygód to tyle mi wystarczy. No jeszcze dobrze byłoby gdyby było to niedaleko centrum miasteczka.

Big Grin Big Grin Big Grin

Jak znajdziesz to wręczymy Ci Medal za Zasługi w Walce z Wyzyskiem Turystycznym.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - conti - 10-03-2015 09:00 AM

Szewczyczku to ja poproszę adresy tych chatek. Może przekonam moją kobietkę. Ja osobiście, szczerze mówiąc wolę dalej od centrum. Ale nie jadę sam, więc muszę się troszkę dostosować.

Łukasz, roztapiaj sztabki, szykuj matryce. Mam nadzieję, że znajdę coś w tej cenie. W Bieszczadach w Ustrzykach Dolnych i to w sezonie ferii zimowych mieszkałem za 25 zł za osobodobę i to w bardzo fajnych warunkach Smile Darmowa herbatka i kawka ile dusza zapragnęła. W pokoju telewizor, łazienka z toaletą. Do dyspozycji piłkarzyki, stół do pingla i bilard. Zatem mam nadzieję, że znajdę coś w tej cenie rownież w Zakopcu.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - Pablo - 10-03-2015 09:41 AM

Dobrze że był telewizor Toungue

RE: tanie noclegi w Zakopanem - mirek - 10-03-2015 10:04 AM

Pablo napisał(a):
Dobrze że był telewizor Toungue

Telewizor to podstawa,bo cóż by tam robić w długie wieczory.giggle

RE: tanie noclegi w Zakopanem - creamcheese - 10-03-2015 10:27 AM

conti napisał(a):
bilard

Mirku !! Jak się jedzie z kobietką to bilard jest podstawą a nie tvWink

RE: tanie noclegi w Zakopanem - conti - 10-03-2015 10:56 AM

A wiedziałem, że jak troszkę rozwinę temat, to będziecie się nabijać Hahaha...

RE: tanie noclegi w Zakopanem - Łukasz - 10-03-2015 12:08 PM

Ależ skąd. Ja od lat jestem podróznikiem ceniącym wygodę.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - Pablo - 10-03-2015 12:11 PM

A nie lepiej np w Chochołowskiej w schronisku pokój z łóżkiem małżeńskim i łazienką, w góry bliżej.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - Łukasz - 10-03-2015 12:33 PM

W tym pokoju leżakuje się minimum w 7 osób.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - Pablo - 10-03-2015 12:54 PM

To sobie kogoś dobiorą .

RE: tanie noclegi w Zakopanem - conti - 10-03-2015 01:34 PM

No właśnie problem w tym, że jest tak, że muszę chcieć blisko centrum. Tego nie przeskoczę chyba. Jedyne rozwiązanie jest takie, że jak nie znajdziemy nic blisko centrum, i tu jest nadzeja, to poszukamy dalej Smile

RE: tanie noclegi w Zakopanem - mirek - 10-03-2015 04:58 PM

creamcheese napisał(a):

conti napisał(a):
bilard

Mirku !! Jak się jedzie z kobietką to bilard jest podstawą a nie tvWink

A z kobitką? To nie jest wygodniej w łóżku a nie na stole bilardowym?giggle

RE: tanie noclegi w Zakopanem - conti - 10-03-2015 06:48 PM

To zależy co kto lubi giggle

RE: tanie noclegi w Zakopanem - mirek - 10-03-2015 07:28 PM

conti napisał(a):
To zależy co kto lubi giggle

Fakt,ale ja jestem starej daty i wolałbym do tego wygodne leże.giggle

Polecane noclegi w Zakopanem. - conti - 28-04-2015 06:55 PM

Znacie jakieś miejsca na noclegi w Zakopanem? Tym razem są wymagania. Pokój z łazienką i toaletą dla dwóch dorosłych osób z dzieckiem. Dlatego bardzo dobrze gdyby w pokoju był TV. Cena do 50 zł. za osobę. No i na dodatek nocleg musi być blisko Krupówek. Chodzi o to, żeby nie trzeba było daleko zasuwać z dzieckiem. Dziecko jest w wieku żłobkowym, niecałe 3 latka. Kumpel poprosił mnie o pomoc w wyborze miejscówki. Acha, Ci znajomi planują wyjazd do Zakopanego dopiero w wakacje. Ale chcą wcześniej wszystko dograć.

RE: Polecane noclegi w Zakopanem. - mirek - 28-04-2015 07:14 PM

Pensjonat Palace spełnia te wszystkie warunki,byłem tam kilka lat temu i byłem zadowolony,obecnych cen nie znam.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - Pablo - 28-04-2015 08:47 PM

Czekaj, był Dom Turysty, nie ma już... pomyślę... nie znam... ale może ktoś z forum był na jakiejś zakładowej wycieczce z noclegiem w centrum Zakopanego uhm
Ale Krupówki i telewizor dla tego, że z małym dzieckiem tak?
Może na gruponie niech poszukają, tu raczej noclegi zaproponują bliżej gór.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - conti - 28-04-2015 10:05 PM

No właśnie chodzi o to, żeby dziecku włączyć w TV jakieś bajki. Blisko Krupówek, bo oni z maluszkiem w góry nie wybiorą się, a jak będą w Zakopanem chyba pierwszy raz, to Krupówki ciągnął ich najbardziej.

Mirek dzięki za podpowiedź. Poszukam informacji na temat tego pensjonatu.

Adminowi również dziękuję Smile

RE: tanie noclegi w Zakopanem - Łukasz - 29-04-2015 08:02 AM

conti napisał(a):

Bardzo przyjemne miejsce. Katownia Podhala.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - mirek - 29-04-2015 08:20 AM

Łukasz napisał(a):

conti napisał(a):

Bardzo przyjemne miejsce. Katownia Podhala.

Była katownia,w piwnicy jest małe muzeum.A jakby tak patrzeć to w Zakopanem i w okolicy znalazłoby też inne takie przyjemne miejsca.Sam pensjonat jest świetnie wyposazony,dla dzieci znajdzie się cos ciekawego.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - Dapper - 29-05-2015 09:34 AM

Witam, szukam jakiegoś taniego i przytulnego noclegu w Zakopanem. Możecie mi coś polecić? Smile Najlepiej jak najdalej od centrum Smile

RE: tanie noclegi w Zakopanem - szewczyczek - 29-05-2015 03:47 PM

Jak taniego i w którą stronę od centrum Zakopanego?

RE: tanie noclegi w Zakopanem - inanord - 29-05-2015 04:13 PM

Jak bliżej gór to może http://podnosalem.strefa.pl/
I ceny niezbyt wysokie.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - iLuminary - 19-12-2015 12:18 AM

Wiem, że jest to straszne odkopywanie tematu, ale możliwe ze komuś się przyda ta wiedza na potem :-) W Zębie swego czasu na mojej pierwszej wyprawie, znajomy polecił bardzo fajny nocleg. Nie pamiętam dokładnie ceny ale było to chyba 25 zł we wrześniu. W sezonie chyba są inne ceny. Gdyby ktoś chciał, mogę wysłać numer. Smile

RE: tanie noclegi w Zakopanem - conti - 19-12-2015 04:54 PM

A tam straszne. Jak jest coś rozsądnego do dopisania to można odgrzewać te kotlety Smile
To ja poproszę o ten numer. Jeśli jest to coś wartego polecenia, to wrzuć numer i ewentualnie napisz coś na temat warunków. Czy toaleta jest dla każdego pokoju oddzielna, czy jest aneks kuchenny, czy właściciele nie są upierdliwi, czy zimą nie zamarza tam w pokoju w nocy nos? Wiesz, tak ogólnie napisz to co Ci się tam podobało i to co Tobie się nie podobało. Wiele osób może z tego skorzystać.

RE: tanie noclegi w Zakopanem - iLuminary - 19-12-2015 08:57 PM

A więc.
Położenie bardzo fajne, blisko PKS i Lewiatana. No i najważniejsze to blisko bardzo fajnej Karczmy gdzie można po ciężkim dniu usiąść na piwku, zjeść coś i się ogrzać. Do Lewiatana jest jakieś 4 minuty spacerem, do Karczmy i PKS z 8. Spokojnie można się z nudów też przejść na Gubałówkę pieszo.
Ceny to około 30 zł, ale w sezonie może być drożej, może coś koło 40?
Pokoje są bardzo ładne, dość nowe. Nam się trafił z balkonem i z widokiem na Giewont. Było tam łóżko dwuosobowe i jedno jednoosobowe coś ala wersalka.
Łazienka dla każdego pokoju, z prysznicem, toaletą. Kuchnia jest wspólna na samym parterze. Marznąć tam na pewno się nie marznie, kaloryfery nowe więc będzie ok. Ciężko mi w tym temacie więcej napisać, ponieważ byłem tam we wrześniu.
Można wychodzić o dowolnej porze i nie zastanie nas zamknięta furtka.
Właściciele są bardzo mili, jeśli ma się jakiś problem spokojnie można pogadać. Nie narzucają się, ani nic w ten deseń. Poza spontanicznymi przechodnimi spotkaniami, widzieliśmy się raz przy dostawaniu i zdaniu kluczy. Można rownież wykupić sobie obiady.
Ciężko mi się doczepić czegokolwiek, naprawde miejsce godne polecenia.
Jedyne co to warto się zaopatrzyć w ręczniki i rolkę papieru. Ręczniki akurat mieliśmy przywiezione, więc nie prosiliśmy o nie. Podejrzewam jednak, że są dla gości ręczniki no ale skoro byliśmy wyposażeni to nie pytaliśmy.
W pokoju jest telewizor oraz wifi.

Numer: 790 600 468

Suma sumarum, bardzo dobre miejsce w mojej ocenie i na pewno nie raz tam jeszcze sie zamelduje Smile

O! Znalazłem nawet stronę.
http://ufirka.pl/