Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat
Jesiennie na Gibasach - Wersja do druku

+- Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl/forum)
+-- Forum: Wyprawy, relacje, opisy (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Forum: Beskidy, Bieszczady, Góry Świętokrzyskie (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Temat: Jesiennie na Gibasach (/showthread.php?tid=5449)


Jesiennie na Gibasach - PiotrekDz - 01-10-2013 07:52 AM

Pomysłów na spożytkowanie słonecznej, choć zimnej niedzieli było kilka. W efekcie padło na miejsce w którym, prócz mnie, nikt z bohaterów wycieczki wcześniej nie był. A i dla mnie to w dużej mierze była nowość, bo zrobiliśmy pozaszalakową pętlę z Kocierza więc trochę nowych dróżek poznałem. W wycieczce udział wzięła moja rodzinka ze wsi i dwójka miastowych, czyli kumpel z synem z Bielska-skład sprawdzony z kilku wcześniejszych wspólnych wypadów.
Jesień już powoli wchodzi w górki co widać było po pięknych kolorach lasów, które bajecznie mieniły się w słonecznej pogodzie. I grzybów sporo, co prawda nie zbieraliśmy ale na dole kręciło się trochę ludzi z często pełnymi koszami.
I tak zeszło na tym przyjemnym błąkaniu parę godzin- pochodziliśmy trochę pod górkę, posiedzieli w chatce, poszaleli na łąkach, było miło :-). Józek to gość który przeróżne rzeczy nosi w plecaku-ostatnio miał dmuchaną piłkę, teraz paletki do badminktona, boje sie pomyśleć co wyciągnie następnym razem albo zimą Big Grin

Pogoda była naprawdę przyjemna choć chłodna, szczególnie z rana, ale kto spędził ten dzionek w górach na pewno poczuł to samo. Mam nadzieję, że zanim jesień minie będzie jeszcze kilka takich słonecznych dni.

Zdjęcia-> http://www.zuziawdrodze-galeria.cba.pl/gibasy092013












RE: Jesiennie na Gibasach - Stasiu - 01-10-2013 07:59 PM

Widzę, że ktoś się przygotowuje na pokaźną zimę. Rolleyes


RE: Jesiennie na Gibasach - PiotrekDz - 01-10-2013 09:28 PM

Małe niedźwiadki tej zimy nie będą spały Smile

Tak się zdaje, ale wcale nie było zbyt ciepło, a w cieniu to już porządny chłód. Te czapki sprawdziły się idealnie.


RE: Jesiennie na Gibasach - PiotrekDz - 02-04-2015 07:04 PM

Ale co konkretnie ? uhm