Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat
Wschód słońca na Pilsku - Wersja do druku

+- Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl/forum)
+-- Forum: Wyprawy, relacje, opisy (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Forum: Beskidy, Bieszczady, Góry Świętokrzyskie (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Temat: Wschód słońca na Pilsku (/showthread.php?tid=4904)


Wschód słońca na Pilsku - Issay - 03-01-2013 03:47 PM

Kiedy znaczna część obywateli spała lub dopiero kładła się spać, My oglądaliśmy z Pilska pierwszy wschód słońca w 2013 r. Mimo potwornego wietrzyska, warto było przespać sylwestra i wstać o 4 rano.
Kilka zdjęć (niestety jakość nie powala, bo z komórczaka) prezentuje, jak wstawał pierwszy dzień Nowego Roku.
[attachment=49952][attachment=49953][attachment=49954][attachment=49955][attachment=49956][attachment=49957][attachment=49958]

Korzystając z okazji, życzę forumowiczom wszelkiej pomyślności w nowym sezonie, wielu udanych wypraw, sprzyjającej pogody, samych życzliwych ludzi na szlaku, realizacji wszystkich planów oraz odkryciu nowych, ciekawych miejsc w górach Smile


RE: Wschód słońca na Pilsku - dr.Etker - 03-01-2013 03:53 PM

Issay napisał(a):
Kiedy znaczna część obywateli spała lub dopiero kładła się spać, My oglądaliśmy z Pilska pierwszy wschód słońca w 2013 r.

Pięknie wschodziło. ok


RE: Wschód słońca na Pilsku - kasat - 03-01-2013 04:08 PM

No ładnie , ładnie,to zawsze będzie piękny widok.
Zrobiłaś jeden malućki błąd , nie przygotowałaś się do sesji zdjęciowej a szkoda bo miałabyś zdjęcia które mogły by zwalić z nóg i do konkursu by byłySad.
Ale co serce czuło w takiej chwili to fotka nie odda.
Gratuluję.


RE: Wschód słońca na Pilsku - Issay - 03-01-2013 05:01 PM

kasat napisał(a):
Zrobiłaś jeden malućki błąd , nie przygotowałaś się do sesji zdjęciowej a szkoda bo miałabyś zdjęcia które mogły by zwalić z nóg i do konkursu by byłySad


I tak się dziwie, że zdołałam pstryknąć kilka razy z telefonu, bo wiatr był tak przenikliwy, że nie chciało sie wyściubić ani jednej kończyny spoza ciepłego śpiworu, w który trzeba się było opatulić na te 45 minut spędzone na szczycie :] Ale co pozostanie w głowie, to moje Smile


RE: Wschód słońca na Pilsku - Stasiu - 03-01-2013 05:50 PM

Można tylko pozazdrościć udanej porannej przechadzki. Musiał być wyśmienicie, sam poznałem jaka była pogoda na Nowy Rok. ok


RE: Wschód słońca na Pilsku - kasat - 03-01-2013 06:19 PM

Issay napisał(a):

kasat napisał(a):
Zrobiłaś jeden malućki błąd , nie przygotowałaś się do sesji zdjęciowej a szkoda bo miałabyś zdjęcia które mogły by zwalić z nóg i do konkursu by byłySad


I tak się dziwie, że zdołałam pstryknąć kilka razy z telefonu, bo wiatr był tak przenikliwy, że nie chciało sie wyściubić ani jednej kończyny spoza ciepłego śpiworu, w który trzeba się było opatulić na te 45 minut spędzone na szczycie :] Ale co pozostanie w głowie, to moje Smile

Wierzę Ci , jak w 2011 r. byłem na Babiej o wschodzie słońca ,to chciało mnie wywiać z tej góry a trzeba było kręcić kamerą i fotki robić (choć sprzętu nie miałem i tego żałuję)kwasny i nie było zlituj się , bo by mi żona nie uwierzyła Smileże tam byłem. Ale teraz to powtórzę ze statywem i lustrem.


RE: Wschód słońca na Pilsku - Issay - 03-01-2013 11:00 PM

kasat napisał(a):

Issay napisał(a):

kasat napisał(a):
Zrobiłaś jeden malućki błąd , nie przygotowałaś się do sesji zdjęciowej a szkoda bo miałabyś zdjęcia które mogły by zwalić z nóg i do konkursu by byłySad


I tak się dziwie, że zdołałam pstryknąć kilka razy z telefonu, bo wiatr był tak przenikliwy, że nie chciało sie wyściubić ani jednej kończyny spoza ciepłego śpiworu, w który trzeba się było opatulić na te 45 minut spędzone na szczycie :] Ale co pozostanie w głowie, to moje Smile

Wierzę Ci , jak w 2011 r. byłem na Babiej o wschodzie słońca ,to chciało mnie wywiać z tej góry a trzeba było kręcić kamerą i fotki robić (choć sprzętu nie miałem i tego żałuję)kwasny i nie było zlituj się , bo by mi żona nie uwierzyła Smileże tam byłem. Ale teraz to powtórzę ze statywem i lustrem.


Właśnie sobie tak pomyślałam zerkając na Diablak, że skoro na Pilsku takie wietrzysko, to jak musiało wiać tam... Big Grin Ale Babia to Babia, chyba jeszcze mi się nie zdarzyło na niej być, kiedy nie wiało Smile


RE: Wschód słońca na Pilsku - Issay - 03-01-2013 11:04 PM

Stasiu napisał(a):
Można tylko pozazdrościć udanej porannej przechadzki. Musiał być wyśmienicie, sam poznałem jaka była pogoda na Nowy Rok. ok


O tak, dodatkowo taka przechadzka zaowocowała tym, że przez całą resztę dnia zamiast odczuwanego niewyspania, było się naprawdę rześkim, a Nowy Rok spędziło się z fasonem, bez bólu głowy Big Grin Mam nadzieję, że jaki pierwszy dzień Nowego Roku, taki cały rok, spędzony przez jak największą ilość dni wśród kopczyków Smile


RE: Wschód słońca na Pilsku - Łukasz - 04-01-2013 07:39 AM

Ładne to. Aż zimno się robi na sam widok Wink


RE: Wschód słońca na Pilsku - Issay - 04-01-2013 10:51 AM

Dziękuję Smile Wystarczyło opatulić się w śpiwór "na babuleńkę" i dało się wytrzymać. Gorzej z urwaniem głowy... Smile Czego to człowiek nie zniesie z miłości do gór Toungue