Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat
Maszyna budzi prawdziwy respekt... - Wersja do druku

+- Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl/forum)
+-- Forum: Górskie tematy (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Dyskusje na górskie tematy (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Forum: Bieszczadzkie (/forumdisplay.php?fid=45)
+---- Temat: Maszyna budzi prawdziwy respekt... (/showthread.php?tid=428)


Maszyna budzi prawdziwy respekt... - pasjonat - 16-04-2007 11:46 AM

widzieliscie realcje stronga z Bieszczad? wpadlam na nia przypadkiem szukając fajnych fotek. dla chetnych: http://www.strong.pl/strong/home/. ciekawa jestem waszych opinii nt reportazu


RE: Maszyna budzi prawdziwy respekt... - Pedro - 17-04-2007 09:27 AM

Witaj. Jaka jest moja opinia na ten temat? Ano maszyna sama w sobie z pewnością budzi respekt. Mnie natomiast bardzo uderza fakt, że oni używają tych quadów w miejscach gdzie bardzo cierpi na tym przyroda. Niestety "sport" ten jest coraz to bardziej popularny ale ja jestem jego zdecydowanym przeciwnikiem.


RE: Maszyna budzi prawdziwy respekt... - dr.Etker - 17-04-2007 02:42 PM

Podobnie jak Pedro.Nie chciał bym zostać rozjechany na szlaku przez np.wielbiciela natury pędzącego crossowym Kawasaki.A tego typu turystów spotykam coraz częściej w górach(również w parkach narodowych-choćby TPN-w rejonie Bukowiny Tatrzańskiej)


RE: Maszyna budzi prawdziwy respekt... - Pablo - 17-04-2007 03:14 PM

Ja jeździłem takim czymś ALE W żWIROWNI!! polecam, fajna zabawa i paint-ball jeszcze fajniejsza, a Beszczady bym zostawił w spokoju, ale nie ... trzeba tam bywać i robic takie rzeczy bo są trendy itp.

W Gdyni/Sopocie mamy super tor crosowy jak ktoś chce, jest klub.
Swego czasu mieliśmy eliminację motocrossowych mistrzostw świata, z najwyzszymi górkami/skoczniami. Na jednej z takich, tzw "skok do morza" zawodnicy w górze, w powietrzu mogli podziwiać morze ponad drzewami pare kilometrów dalej Wink


RE:  Maszyna budzi prawdziwy respekt... - spoko - 17-04-2007 03:26 PM

Pablo napisał(a):
i paint-ball jeszcze fajniejsza, a Beszczady bym zostawił w spokoju,

Pablo .Mieszka u nas student Turystyki wielki wielbiciel Paint ball'a Ale nie może nikogo znaleźć do zabawy .Jak będziesz w Naszych (w moich )stronach To wpadnij .Bardz się ucieszyToungue


RE: Maszyna budzi prawdziwy respekt... - Pablo - 17-04-2007 03:30 PM

A pomyślimy, czemu nie , dziekuję za zaproszenie Smile

ps. chociaz w pierwszej kolejnosci wole sie umówic na Dolomity Big Grin


RE: Maszyna budzi prawdziwy respekt... - Ustrik - 21-04-2007 06:51 AM

quady ... wiecie skąd się wzięły w Bieszczadach? "warszawiaki" przywiozły! lokalny góral zaden by na to nie wpadł. quadami jeżdżą nowobogaccy, co się osiedlili w bieszczadach i myślą, że świecą. prawda jest jednak taka, że lokalni górale patrzą na to raczej jak na hałaśliwe dziwactwo niż rozrywkę. oni się w ciszy nie chowali to skąd mają mieć o niej pojęcie....


RE: Maszyna budzi prawdziwy respekt... - lucyna - 29-07-2012 06:02 PM

Bzdury, quady są nadal na wyposażeniu wielu pensjonatów, gospodarstw nazwijmy to agroturystycznych, miejscowi oferują przejażdżki. Był nawet taki okres, że dzieciaki na komunię dostawały takie zabawki. To na szczęście powoli mija, raz wypadki, a dwa zmieniła się moda. Quady są już dla wielu passe.