Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat
Mnich - Wersja do druku

+- Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl/forum)
+-- Forum: Górskie tematy (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Dyskusje na górskie tematy (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Forum: Tatrzańskie (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Temat: Mnich (/showthread.php?tid=2866)

Mnich - Rafał.L - 31-05-2010 04:27 PM

ktoś z was łoił mnicha solo jak tak niech opisze to zajście z chęcią poczytamy

RE: Mnich - Sokół - 31-05-2010 05:26 PM

Zrobilem to w zeszłym roku. Solo, bo Magda nie miała ochoty. Pogoda była idealna. Ciepło, parno.... Mnich padł błyskawicznie. Potem zaraz drugi.

Niesamowite przeżycie, polecam.

[attachment=31405]

RE: Mnich - Stasiu - 31-05-2010 05:37 PM

Faktycznie Rafałe, ja bym polecał styl Sokoła. Twoim celem jest Mnich na solo uhm A czy masz jakie doświadczenie z kamyczkami co się skałami zowią Huh

RE: Mnich - Mallaidh - 31-05-2010 07:50 PM

Jest tu parę osób, co załoiło, może się podzielą?
Ja bardziej w stylu Sokoła gustuję.

p.s. masz intrygujący styl pisaniauhm

RE: Mnich - bober37 - 31-05-2010 09:47 PM

Mallaidh napisał(a):
Jest tu parę osób, co załoiło, może się podzielą?
Ja bardziej w stylu Sokoła gustuję.

Ostro facet wyjechał, po to jest forum żeby gadać ale może niech wypowiedzą się kompetentni w temacieSmile)

Poczekajmy na opis po wspinaczceSmile)

RE: Mnich - Łukasz - 01-06-2010 06:17 AM

Załoiłem w tercecie. A potem solo z gwinta vodkę czystą. Zresztą przed też.

P.s. A czy Ci co mieli zejście a nie zajście też mogą opisać ?

RE: Mnich - Rafał.L - 01-06-2010 07:46 PM

zejście tak owszem też są wskazane niechaj piszą

RE: Mnich - Sokół - 01-06-2010 08:03 PM

Rafał.L napisał(a):
niechaj piszą

Łukaszu, miałeś rację. Droga objawiona.

RE: Mnich - PiotrekDz - 01-06-2010 09:15 PM

Mallaidh napisał(a):

W stylu "cze skond klikasz".

RE: Mnich - Łukasz - 02-06-2010 06:15 AM

Gość ma ponoć 30 lat. Będzie Idolem.

RE: Mnich - zyraf - 02-06-2010 08:36 AM

Panowie szlachta...nie nakręcajcie się nawzajem i nie róbcie z siebie bóg wie jakich pawi.
Mnicha nikt "solo nie łoił" więc nie rozumiem roztrząsania tematu.

Nie zniżajmy się do forum "łojantów"...wystarczy że tam rzucają mięsem i jeden przed drugim się puszy oraz udaje większego kozaka niż w rzeczywistości jest.

RE: Mnich - Łukasz - 02-06-2010 08:50 AM

zyraf napisał(a):
Panowie szlachta...nie nakręcajcie się nawzajem i nie róbcie z siebie bóg wie jakich pawi.
W którym momencie i kto ? Proszę o szczegóły.
Mnicha nikt "solo nie łoił" więc nie rozumiem roztrząsania tematu.
To zrozum, że sprowadzamy gościa na słuszną drogę życia i myślenia.

Nie zniżajmy się do forum "łojantów"...wystarczy że tam rzucają mięsem i jeden przed drugim się puszy oraz udaje większego kozaka niż w rzeczywistości jest.
Wystarczy. Tu się udaje tylko pawie i Sokoły. Wędrowne. jak też bytują tu futboliści ręczno - nożni i ludzie z poczuciem humoru i ironi.

RE: Mnich - bober37 - 02-06-2010 10:50 AM

Panie Rafał.L ,od czego jest google lub znaczenie słowa kluczowego w sieci , tu masz piękny temat o Mnichu,jest ich wogóle razem z Twoim na tym forum aż 5!!! Poczytaj to sobie i znajdz resztę tematów o interesującej Cię wspinaczce http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthread.php?tid=40

PowodzeniaSmile))

RE: Mnich - Rafał.L - 02-06-2010 08:42 PM

ja tak czytam to co piszecie i się zastanawiam (Dlaczego ) Ja jestem gościu który był na dnie . mój przyjaciel Marek B Zginą właśnie z nim miałem wspinać po tatrach się, no ale kolega odszedł więc będę robił to sam i właśnie tego roku zaczynam . a zacznę od Mnicha niech przekaże ten oto mnich wiadomość Markowi ode mnie A wspinać się będę sam zrobię nową drogę coś pomiędzy SADUŚ -------- WARIANT R i szepnę Mnichowi do ucha (Dlaczego)

RE: Mnich - Rafał.L - 02-06-2010 08:47 PM

A jeżeli ZYRAF twierdzi że Mnicha nikt solo w co wątpię to fajnie być pierwszą osobą która solo mnich

RE: Mnich - Sokół - 02-06-2010 08:59 PM

Idź się leczyć na nogi. Bo na głowę za późno.

Z pozdrowieniem.
Sokół

RE: Mnich - Stasiu - 02-06-2010 09:36 PM

No Rafale, w takim przypadku to my Ci chyba nie poradzimy. Sad Na kopczyki można wyłazić i trochę inaczej i nie tak masochistycznie.

RE: Mnich - Rafał.L - 02-06-2010 10:23 PM

dzięki Stasiu ok

RE: Mnich - Rafał.L - 02-06-2010 10:30 PM

Sokół za takie rady typu (lecz się ) przykro mi z twojego powodu że jesteś takim ludkiem góry ciebie nie pokarały ?

RE: Mnich - bober37 - 03-06-2010 12:39 AM

Sokół napisał(a):
Idź się leczyć na nogi. Bo na głowę za późno.

Z pozdrowieniem.
Sokół

Tego już trochę za dużo a MODERATORZY wraz z Adminem jak zwykle śpia...

Jest kolejny przybysz na forum i znów go taki kudłaty opier...na czym świat stoi...

PEDRO na Ciebie czas....strzel po kudłatym łbie komu trzeba...Ludzie nie śpijcie....a za chwile będziemy mieli wszyscy do wielu pretensję że się klnie i opier...na forum publicum......Zamknijcie nie wyparzoną gębę Sokołowi....

Natomisat Pana Rafała.L zapraszam do tematu ,,Przedstaw się,, do napisania kilku słow o sobie.

DziękujęSmile)

RE: Mnich - PiotrekDz - 03-06-2010 06:43 AM

Rafale, tak formułujesz swoje wypowiedzi, że sprawiają wrażenie jakbyś sobie żarty robił albo założył temat dla zabawy, żeby się pośmiać.
I nie chodzi mi o treść pytania ale sposób rozmowy, wypowiedzi.

I dlatego nie dziw się, że niektórzy traktują ten temat z przymróżeniem okaWink

RE: Mnich - Santo - 03-06-2010 07:25 AM

Ludzie zachowujecie się jak dzieci ,wpada taki "nowy " ewidentnie prowokuje a tu zaraz będą kłótnie pytam się po co ? .Za chwile na innym forum ktoś będzie miał beke że po raz kolejny GŚ się za łby wziął .I mam też wrażenie że od pewnego czasu parę osób się tu naprawdę nie lubi i tylko czekają na okazję aby dowalić "Przeciwnikowi ".

RE: Mnich - Gandzia1 - 03-06-2010 07:31 AM

Ten temat to się raczej nadaje do : Dziwne ludzie czasem w góry łażą

RE: Mnich - Sokół - 03-06-2010 08:54 AM

Ech, wygląda na to, że dałem się sprowokować. Wybaczcie...

RE: Mnich - magda.s.77 - 03-06-2010 09:27 AM

bober37 napisał(a):
PEDRO na Ciebie czas....strzel po kudłatym łbie komu trzeba...Ludzie nie śpijcie....a za chwile będziemy mieli wszyscy do wielu pretensję że się klnie i opier...na forum publicum......

A gdzie tu jakieś przekleństwo padło? unsure

RE: Mnich - Łukasz - 04-06-2010 06:51 AM

Przekleństwo za raz może paść. Ostatnio spory wysyp debili się zrobił. kaczyks, a teraz ten powyżej. Takim to trzeba od razu rzeknąć, żeby oddalili się gwałtownie a nie słodzić im. Amen i ave.

P.s. Te, mnichozdobywco, podaj może jeszcze całe nazwisko kolegi. Rzewniej wtedy zapłaczemy.

RE: Mnich - kocur - 10-06-2010 12:35 PM

Ale niemiło się zrobiłoSad Nie rozumiem po co doprowadzać do takich sytuacji? Jeśli ktoś założył temat dla żartu( wnioskuję,ze tak,ale jeśli się mylę to przepraszam autora) a co poniektórzy zaczynają traktować go bardzo serio. Przecież wystarczy sie nie podpisywać , prawda?

RE: Mnich - Sokół - 10-06-2010 12:37 PM

te, Kocur, wszystko już ucichło, więc nie ma sensu odgrzewać starego kotleta.....

RE: Mnich - PiotrekDz - 10-06-2010 01:06 PM

Odgrzewany jest jedynie dobry bigosSmile

RE: Mnich - viking - 10-06-2010 05:31 PM

Witam

Ale faktycznie ktoś tu sobie jaja robi, zrobic drogę miedzy Sadusiem a wariantem R - to, każdy choć ciut sie wspinał ew zrobił kurs taternicki i przeszedł kilka dróg m.in na Mnichu - to wie dobrze, że Sokól ma rację - może faktycznie - ujął to mniej dyplomatycznie, jednak w naszym kraju - do tej pory nie urodził się osobnik co ma w rekach i stopach klej?. Na tym odcinku nie ma szans zrobić nic nowego a juz solo to, to popieram Sokoła. Czy jest w obecnych czasach mozliwe przebiec 100m w 5 sek ? , wg mnie NIE .
Apropo Sadus ma wycene IX/X a wariant R VIII/IX (w zalezności od wariantu).

Mam propozycję do Rafała, czy mógłbys przenieść ten swój cudowny wątek o nowej solowej drodze pomiedzy Sadusiem a Wariantem R na forum Brytana?
Tam dostaniesz odpowiedz, szybciej niż zdązysz nawet pomyśleć.
A swoją drogą, Rafał jaki masz ukryty cel, aby pisać takie bzdury na górskim forum?

Rafał, skoro jestes taki jajcarz to mam propozycję: wez drabinę (chyba wiesz jakiej długości) i zrób solówke na niej, mozliwe , ze sie wstrzelisz miedzy Sadusia i Wariant R - hiii, jednocześnie spróbuj nagłośnic w mediach swoje solowe wejście.

RE: Mnich - nika - 20-06-2010 08:12 PM

Solo na Mnicha oczywiście że można, ale pytanie którą drogą? Przez ścianę południowo zachodnią idzie zejściówka II+/III zależy jak kto się czuje w skale...
Widziałam natomiast Dziewczynę która prawie na szczyt się "wdrapała" tylko że w dół musiał ją instruktor kursu "zwozić".
PS. Każdy nieudany ŻYWIEC TRUPCEM się nazywa Wink

RE: Mnich - kocur - 30-06-2010 01:24 PM

No to i tak jest to wyczyn nie ladaSmile Generalnie mnich ma bardzo dużo zaoferowania- 40 autonomicznych dróg wspinaczkowych! , no i ten cudowny granit. Wiadomo,że z miłości można zrobić wszystko,ale samotna wspinaczka w tych rejonach jest czystą głupotą