Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat
Nóż - Wersja do druku

+- Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl/forum)
+-- Forum: Górskie tematy (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Sprzęt/odzież górska (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Temat: Nóż (/showthread.php?tid=1584)


Nóż - Stasiu - 19-11-2008 06:31 PM

Nie wytrzymałem i muszę się Wam pochwalić. Zrobiłem sobie dzisiaj radość i kupiłem sobie nóż Victorinox, Forester. Fajne cacko w00t
Ma 12 funkcji. Idealny do moich wypraw. Ma wszystko co potrzebuję.


RE: Nóż - mirek - 19-11-2008 06:59 PM

Stasiu, ile kosztuje i gdzie kupiłeś?


RE: Nóż - mar.an - 19-11-2008 07:04 PM

Ładny przybytek z piłą w komplecieWink


Stasiu napisał(a):
(...) Forester.

Mam słabość do jednego automobilu, który ma taki właśnie "przydomek" Rolleyes


RE: Nóż - Pablo - 19-11-2008 07:56 PM

Stasiu mam cuś podobnego, też Victorinox, przydaje się często Wink


RE: Nóż - tomtur - 19-11-2008 08:07 PM

No to juz wiemy kto bedzie otwierał napój górołazaShyBig Grin


RE: Nóż - Zoe - 19-11-2008 08:24 PM

12 funkcji? uhm


RE: Nóż - Stasiu - 19-11-2008 08:56 PM

Zoe, wiem, że niektóre funkcje mogą być dyskutabilne, ale tak są prezentowane: 1. nóż, 2. piłka, 3. otwieracz butelek z 4. dużym śrubokrętem i ze 5. zciągaczem izolacji z drutów, 6. otwieracz konserw z 7. małym śrubokrętem, 8. korkociąg, 9. pichlak, 10. pinseta, 11. wykałaczka, 12. ogniwko do kluczy Toungue


RE: Nóż - Zoe - 19-11-2008 09:21 PM

Wspaniały Big Grin


RE: Nóż - mieciur - 19-11-2008 10:06 PM

A ja swój nóż który używam na wyprawach górskich wyobraźcie sobie, że znalazłem na szlaku w Beskidzie Sądceckim. Bardzo fajny jest, niby żadne cuda zwykły rozkładany scyzoryk ale za to jak smaruje pasztetem kanapki na szlaku...Smile


RE: Nóż - gosia3ek - 19-11-2008 10:22 PM

mieciur napisał(a):
ale za to jak smaruje pasztetem kanapki na szlaku...Smile


tia... a Ty o tym wiesz najlepiej jak ten nóż smaruje... Big Grin
przypomnij mi, czy było choć raz takie święto żebyś to Ty kanapki robił ??Toungue


RE: Nóż - mieciur - 19-11-2008 10:24 PM

i sie zaczyna grrr jak zwykle czepiasz sie szczegółów ! ja tam jestem do innej roboty - ostatnio niosłem naszą lodówkę wiec siedz cicho Smile


RE: Nóż - Mallaidh - 19-11-2008 11:07 PM

Ja jako starszyzna plemienna tej naszej pokręconej sądeckiej gromadki Was chyba prześwięcę i następnym razem zamienicie się po prostu! vampire

gosiur będzie niósł lodówkę, a miecia3ek smarował wszystko pasztetem!pokey

I do tego 3 kilo kamieni dla lepszej równowagi! Devil


A nóż Stasiowy fajny, ja swojego scyzoraka zawsze zapominam wyjąć z szuflady..i leży sobie...takie biedny...rdzawy...Wink

PZDR


RE: Nóż - gosia3ek - 20-11-2008 12:25 AM

Mallaidh napisał(a):
Ja jako starszyzna plemienna tej naszej pokręconej sądeckiej gromadki Was chyba prześwięcę i następnym razem zamienicie się po prostu! vampire
gosiur będzie niósł lodówkę, a miecia3ek smarował wszystko pasztetem!pokey

Mallaidh napisał(a):
I do tego 3 kilo kamieni dla lepszej równowagi! Devil

tachana w ramach dobrego przykładu przez tego w naszym gronie co się sam starszyzną plemienną obwołałToungue (czyżby to ze względu na wiek?? Big Grin)

a Stasia nóż ciekawy, nie powiem.... chociaż w sumie nie wiem ilu z tych wymyślanych dodatków będziesz tak na prawdę stale używał (no oprócz otwieracza - o to jakoś jestem spokojnaBig Grin)
niech się dobrze użytkujeSmile i nie zamortyzuje się zbyt szybko ... (o kurcze, ja już się więcej nie uczę rachunkowościSmile )