Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat
Co sądzicie o "bibie"? - Wersja do druku

+- Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat (http://www.gorskiswiat.pl/forum)
+-- Forum: Off-topic (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Tematy nie tylko górskie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Temat: Co sądzicie o "bibie"? (/showthread.php?tid=137)

Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 08-11-2006 10:35 AM

A co sądzicie droga forumowa braci o ew. forumowej bibie, pogadamjmy o jakimś spotkaniu, mój najbliższy tatrzański termin to styczeń, ale za to karkonosko i w okolicach jestem zwarto-gotowy praktycznie ciągle ...

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 08-11-2006 11:32 AM

teżwłaśnie miałem zarzucić taki temat Smile
forum jeszcze młode, ale bardzo żwawe i nie ma co czekać. myślę, że w Karkonoszach to fajny byłby zlot Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 08-11-2006 11:39 AM

Karkonosze mają to do siebie, że są daleko dla niedolnoslązaków... gdyby tak się złożyło, to oczywiście zapraszam i jako ew. organizator-aborygen jestem w stanie zakręcić się w sprawie górskiego zakwaterowania i rozplanować górsko pobyt, pogadajmy o miejscu i czasie - może dogadamy sie w tej sprawie ...

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 08-11-2006 11:44 AM

jak komuś za daleko w Karkonosze to Bieszczady też by się nadały Big Grin
naturalnie jak padnie na bieszczady to podobnie jak Sylwester zajmę się organizacją.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - KaRoLiNa :) - 08-11-2006 08:37 PM

Sądzenie sądzeniem ale znając życie to ciężko będzie zrbić tak aby każdemu było dobrzeSmileNie powiem-pomysł super ale co do realizacji...hmm...raczej to bYdzie troŚku kłopocików....takO jE tylko mOjO opiniO hihi

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 08-11-2006 09:08 PM

jakich kopocików Karolina, po prostu trzeba ustalić miejsce i czas i po sprawie, nie pisze samolubnie o tym, że najlepiej było by w Karkonoszach, ale jak padnie propozycja np na połowę stycznia, to przecież zdążę z Tatr wrócić i zjechać w miejsce umówione. Prawdę powiedziawszy to można by zrobić coś gdzieś w połowie szerokości Polski np bliżej Spoka, co Ty na to Spoko?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - spoko - 09-11-2006 07:22 AM

Co do sugestii Sylwestra to:
Sucha nie góra-ale w górach leży
więc taki zaszczyt-jej się należy
Piękna karczma Rzym tu stoi-Więc zapraszam drodzy moi.Smile
A ja na to -jak na lato
(W sensie dosłownym sugerowałbym lato)

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 09-11-2006 08:06 AM

no to zaczynam po swojemu -

Kto sie pisze na piwsko w Tatrach w I połowie stycznia?

teraz widać?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 09-11-2006 06:51 PM

a może taka biba wogóle poza Polska? co sądzicie o Niskich Tatrach? byłem tam raz na nartach i było przefajnie. Jest to stosunkowo niedaleko, a warto tam pojechać. chcecie zobaczyć zdjęcia żeby się przekonac? mam kilka rewelacyjnych Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pedro - 09-11-2006 08:43 PM

Jak dla mnie bomba Wink Te Tatry w I połowie stycznia, choć i II połową bym nie pogardził.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 09-11-2006 08:46 PM

Dobra, 1 + 1 to już 2, kto z nami jeszcze dodaje ?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Lorelei - 09-11-2006 09:47 PM

u mnei wsystko zależeć bedzie od szarlatanów - ale jeśli zdrowie pozwoli, to jestem zdecydowanie na tak Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - KaRoLiNa :) - 09-11-2006 09:57 PM

Co do mojej skromnej, małej osóbkiBig Grin to pomimo szczerej chęci spotkania się z Wami w tak zacnym forumowym gronie Wink nie pojawię się.Mowa tu o styczniu-może jeszcze kiedyś jakieś inne terminy się pojawią to z przyjemnością ale w I nie Sad SadZłoży się na to wiele powodów ale cóż...takie życie. Jednk będe trzymać kciuki aby Wam się udałoSmile Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Lelko - 09-11-2006 10:24 PM

Pomysł niezły, a moja obecność na takim spotkaniu bardzo prawdopodobna Big Grin
Jak dla mnie najlepiej w Tatrach.
Na lato wybrał bym schronisko pod Wagą na Rysach - wniesienie zaprawki od strony Morskiego Oka i „lajtowe” zejście następnego dnia na Słowację ;P

A na spotkanie zimowe jakieś niżej położone schronisko po stronie Polskiej (np. w dolinie Roztoki)
Teraz czekam na konkrety Cool

Ps. Jeżeli ktoś z tego forum będzie w najbliższy weekend w Tatrach to chętnie się spotkam i wypiję z Nim browarka w schronisku na Polanie Chochołowskiej (sobota wieczór - 11 listopada 2006)
Jak pogoda pozwoli cały dzień zamierzam spędzić na szlaku kierując się przez Ornak w stronę Starobociańskiego Wierchu

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Danusia - 10-11-2006 01:05 AM

Sylwester napisał(a):
Kto sie pisze na piwsko w Tatrach w I połowie stycznia?[/b][/color]

Jeśli na jakiś weekend planujecie to może i mnie sie uda przyjechać, ale na razie obiecać na pewno nie mogę.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 13-11-2006 07:37 PM

Co jest wiara, doliczyliśmy prawie do czterech, co dalej ...

RE: Co sądzicie o "bibie"? - madp - 13-11-2006 08:31 PM

Ja przez najbliższy rok pauzuję i prawdopodobnie nigdzie nie pojadę. Ale trzymam kciuki za to żeby "biba" się odbyła!

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 13-11-2006 08:57 PM

hmmm, no nie wiem kurczę. czyli jednak Tatry tak?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - rob - 20-11-2006 12:21 AM

Ja z Olką jestem do dyspozycji, ale tylko do 6 stycznia . Jak coś to prosze o znak , sygnał.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 20-11-2006 12:26 AM

powinienem jeszcze przed 6-tym styczniem zawitać w Tatry, a jak tak się stanie to ... się stanie

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Olka - 20-11-2006 01:45 AM

Mam nadzieje do zobaczenia Big Grin

RE: Co sądzicie o "bibie"? - fasmac - 20-11-2006 11:45 AM

Kurcze ja bym chętnie.
Ale chyba niestety nie uda mi się wyposażyć w zimowy sprzęt.
Myślę, że góry zimą to grudzień przyszłego roku jest w zasięgu.
Chyba, że gdzieś nisko się spotakmy to bardzo chętnie.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - fasmac - 20-11-2006 11:47 AM

Kurcze ja bym chętnie.

RE:  Co sądzicie o "bibie"? - Olka - 20-11-2006 11:50 AM

fasmac napisał(a):
Kurcze ja bym chętnie.

Ja myślę, że na żadne łojenie się nie umawiamy.
Myślę, że osiągniemy jakieś schronisko (w najlepszym wypadku)
Ot jakieś miłe spotkanko, może na dole? Znacie Cafe Piano?

Co Wy o ym myślicie?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 20-11-2006 12:00 PM

znam cafe-murowaniec np.

RE:  Co sądzicie o "bibie"? - Olka - 20-11-2006 12:10 PM

Sylwester napisał(a):
znam cafe-murowaniec np.

No to targniemy się Boczaniem (oby na Karczmisku nie pobłądzić )
Ty torujesz Toungue

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 20-11-2006 12:36 PM

Nie zasłużyłem na takie wyróżnienie - hehe - bo nawet nie wiesz jak tęsknie za kopnym śniegiem, zlodzonym szlakiem i wichrem poprzetykanym kryształkami lodu, ... a kreskę w śniegu Ci zrobie jak talala, serdeczności Wyspiarze

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Olka - 20-11-2006 12:50 PM

Dieki za kreskę Wink
U mnie z kondycją słabiuchno, nie podołałabym...

A i gwarantuje Ci, że kopnego będziesz miał dość i mięso poleci Big Grin

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 24-11-2006 10:42 AM

Olka-Rob, no to jesteśmy umówieni co do styczniowych Tatr, dojadę prawdopodobnie 5-go z samego rańca, bliżej terminu więcej szczegółów

RE: Co sądzicie o "bibie"? - rob - 24-11-2006 10:46 AM

6 stycznia o 13:20 mamy autobus z Łodzi do Anglii.Zobaczymy jak to bedzie.Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 24-11-2006 12:09 PM

Dobra Rob - będę się rozglądał, może jeszcze kogos innego wypatrze, a parafrazując twój tekst " mamy autobus z Łodzi do Anglii " - powinno być "mamy autobus na łódź do Anglii", no chyba, że to tramwaj wodny - wtedy ok, ale tu zaczyna sie jazda z udziałem Fazika - więc nie pozostaje Ci nic innego jak zostawić Olkę w Katowicach a do Anglii zabrać ... jakiegoś Ślązaka, no chyba że Dolnoślązaka hehe - to kiedy ?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Fazik - 24-11-2006 06:30 PM

U mnie macie przejazd za free, to się opłaca Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 24-11-2006 06:33 PM

"za free" - no pewnie, jak juz wywiodłem ja z Robem przez kanał, Olka w Katowicach, toś rozdawny w bonusy - hehe

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Olka - 25-11-2006 12:05 AM

Ja tam chętnie w kraju zostane Big Grin
Tylko kto mnie przygarnie?

Przygarnąć kropka! Wink

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Lorelei - 26-11-2006 11:17 AM

żal serducho mi ściska, ale się jednak nie pojawie ze względu na leczenie Sad

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 30-11-2006 08:43 AM

No i stało sie - 5-go stycznia rankiem jestem w Zakopanem - jakieś propozycje na forumowe przelewanie piwa. Olka - Rob - kto jeszcze? Piszcie kto w tym, badź w następnych dniach będzie w Tatrach.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - fasmac - 30-11-2006 01:07 PM

Kurcze!!! Chyba będę bo 6-tego góralskie wesele. Postaram się namówić żonkę na wyjazd w czwartek wieczorem to może coś w piątek wypali, no chyba że od Sylwestra zostaniemy.
Ale jeszcze dokładnie nie wiem.

Pozdrawiam

RE: Co sądzicie o "bibie"? - fasmac - 30-11-2006 01:11 PM

Kurcze!!! Chyba będę bo 6-tego góralskie wesele. Postaram się namówić żonkę na wyjazd w czwartek wieczorem to może coś w piątek wypali, no chyba że od Sylwestra zostaniemy.
Ale jeszcze dokładnie nie wiem.

Pozdrawiam

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Fazik - 30-11-2006 04:39 PM

No też bym bardzo chciał się wyrwać na trzy dni w styczniu ale nie wiem jak będzie z kasą, sie zobaczy, ale Babią musze w LutMarcu, od 1 do 5 marca mam urlop.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 30-11-2006 05:23 PM

No to rozmawiamy dalej, kto jeszcze zainteresowany sprawą ?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - marycha - 30-11-2006 07:02 PM

Dla mnie to zbyt odlegla przyszlosc na planowanie.. ale biore pod uwage mozliwosc pojawienia sie Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 30-11-2006 07:18 PM

niczym zjawa - białe na białym ... Kunegunda?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Danusia - 01-12-2006 12:37 AM

Ja-nieśmiało rzeknę,ale boję sie znów zapeszyć.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - marycha - 01-12-2006 11:34 AM

Sylwester napisał(a):
niczym zjawa - białe na białym ... Kunegunda?

niczym zjawa - czarne w mroku... pozostane przy "Majce" Wink
Ale slusznie Danusia, tfu, tfu - zeby nie zapeszyc..

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 17-01-2007 11:40 AM

Umawiamy się na bibę na Babiej w pierwszą sobotę marca, a więc drugiego spotkanie, trzeciego Babia, czwartego rozstanie /wersja minimalistyczna/ pytanie gdzie punkt zborny i imprezownia?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - fasmac - 17-01-2007 12:19 PM

Mi pasuje. Jak się nic nie wywali to się stawię.
Jutro przekażę szefowi kartę urlopową.

Jeśli chodzi o punkt zborny to moja propozycja: schronisko na Markowych Szczawinach ale nie wiem dokładnie. Przestudiuję wieczorem mapę dokładnie to dam znać.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Danusia - 17-01-2007 02:38 PM

No i wyszło na to, że Wy bedziecie imprezować a ja na 50 km na nartach gnać w Izerskich. Nooo chyba że śnieg nie dopisze (co jak widać wcale nie jest aż tak nierealne) to również się na Markowych stawię Smile
Coś dalam plamę z tym planowaniem Sad

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 17-01-2007 03:49 PM

hmm
zobaczymy, pomyślimy

RE: Co sądzicie o "bibie"? - spoko - 17-01-2007 05:22 PM

W którymś poscie sugerowałem karczmę Rzym w Suchej B na spotkanie i nadal podtrzymuję .Przy okazji można zaliczyć 2 rzeczy na raz

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pedro - 17-01-2007 08:44 PM

I ja się wstępnie piszę i rezerwuję sobie termin na Babią - myślę że chyba Markowe będą najlepsze, no chyba że gdzieś w Zawoi.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - tomtur - 17-01-2007 10:18 PM

Czekałem i się doczekałem na 99 % się wstawię.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pedro - 17-01-2007 11:09 PM

Słuchajcie szanowni forumowicze Big Grin
Jest pewna konkretna propozycja odnośnie planowanego wyjazdu i biby.
I dzień (2 marzec, piątek) - spotkanie w Zawoi, następnie przejście żółtym szlakiem przez Mosorny Groń do Hali Śmietanowej i dalej czerwonym przez Policę do Hali Krupowej (biba nr 1 , nocleg).
II dzień (3 marzec, sobota) - Hala Krupowa i czerwonym szlakiem przez Policę na Przełęcz Krowiarki, przez Babią Górę do Markowych Szczawin (biba nr 2, nocleg)
III dzień (4 marzec, niedziela) - Markowe - Mała Babia - Markowe - Zawoja (pożegnanie, odjazd)

Naturalnie to tylko propozycja więc ani konkretnie te noclegi nie muszą być w tych miejscach a i całość może wyglądać inaczej. Piszcie jednak co o tym myślicie.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 17-01-2007 11:27 PM

Mnie odpowiada /hehe/ teraz lista obecności, rezerwacje i do dzieła ...
w Krakowie rankiem w Zawoi przedpołudniem - a dalej w/g rozkładu jazdy ...

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 18-01-2007 12:40 AM

i oto właśnie wpisałem sobie w kalendarzu wielkimi literami:
BIBA
mam nadzieję, że nie wiele się zmieni bo termin bardzo mi pasuje Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pablo - 18-01-2007 10:44 AM

Wstepnie tez się piszę Smile
Muszę tylko coś wykombinować z pracą i Bogusia z uczelnią
Się cieszę... Big Grin

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 18-01-2007 01:08 PM

no tez bym chętnie swoją kobiete zabrał, ale jej niestety nie ciągnie tak do puszczy jak mnie. szkoda trochę, ale nie można miec wszystkiego.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Lorelei - 18-01-2007 05:37 PM

nogi i serce mi się wyrywają na tą wyprawę, ale wątpię, zebym doszła do siebie tak szybko po ostatnim leczeniu.

Chociaż może, może, kto wie... Shy

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Fazik - 18-01-2007 06:07 PM

Moja gupia mapa się skończyła na Policy, guupia mapa Sad

Ale znalazłem, mozna też podejść w piątek na chwilkę na Okrąglice 1247 m. na której znajduje się Kaplica MB opiekunki turystów, czyli Nas.
No Ja oczywiście z Jadzią się zamelduję.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 18-01-2007 06:30 PM

Ustaw się Fazik tak by dojechać do Zawoi /ja będę jechał PKS-em nocnym - u Ciebie o 4.00, w Krakowie koło 5.30 / jak najwcześniej, to będzie czas na wszystko co w zasięgu hehe ...

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pedro - 18-01-2007 06:33 PM

Z Policy jest około 2 km na wschód czerwonym szlakiem na Halę Krupową. Tam jest rozgałęzienie szlaków i skręcając w prawo w 5 minut czarnym szlakiem jesteś przed budynkiem schroniska gdzie zrobimy bibe Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Fazik - 18-01-2007 06:53 PM

Z Krakowa PKS (http://www.rda.krakow.pl/odjazdy.php?id=zz) do Zawoja Markowa przez SUCHĄ BESKIDZKĄ...Smile odjeżdza o 7:35, to Pedro z Krakowską załogą mogą dołączyć.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 18-01-2007 07:24 PM

tzn, że wszyscy razem wyjeżdżamy z krakowa i wpadamy po drodze do Spoko?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pedro - 18-01-2007 07:25 PM

Jeśli autobusem bym/byśmy jechali to napewno dołączymy. No chyba że jakie autko uda się wykombinować.

Halo halo a pozostali forumowicze chętni?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Fazik - 18-01-2007 07:29 PM

Tylko czy spoko to wytrzyma!!

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 18-01-2007 07:31 PM

Spoko szykuj się! jedziemy oglądać twój ogródek Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - dr.Etker - 18-01-2007 08:02 PM

Znakomity pomysł Pedro.O ile da się zgrać z pracą-chętnie.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - spoko - 18-01-2007 08:43 PM

Cóż mogę powiedzieć ogródek duży wszyscy się zmieszczą A gdyby pogoda dopisała to mozna by jakieś ognisko?
Ogródek najładniej prezentuje się latem .Więc trzeba by pomyśleć jeszcze o letniej "Bibie". Co dośrodków transportu to z Krakowa do Zawoi jest także bardzo dużo mikrobusów .Tylko trzeba by się dopytać gdzie one maja przystanek odjazdowy .Z tego co wiem To W jakiś uliczkach koło powstającego Centrum koło dworca PKP.Również z Katowic kursują autobusy do Zawoi.Może dla Sylwestra korzystniej byłoby przesiąśc się w Katowicach.(na pewno taniej)..Ijeszcze taka moja sugestia .Jeżeli nie udałoby sięzachaczyć o SUCHĄ B w tamtą stronę To dlaczego nie spróbować pieszo w drodze powrotnej.Ze Zawoi centrum podejść do Zawoja Smyraki a stamtąd czerwonym szlakiem przez Magórkę do Suchej B skąd wiele środków lokomocji do prawie każdego zakątka Polski.Ze Zawoi centrum do Suchej przez Magurkę -4 g.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 18-01-2007 10:47 PM

ok, gospodarz nie ma nic przeciw. a reszta? przystanek w suchej, żeby gębę zamoczyć Smile ?

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pablo - 18-01-2007 11:05 PM

Sprawdziłem pociągi w Krakowie byłbym o 6.27 Smile
tylko jeszcze Bogusia musi cos wymyslec na uczelni bo ma próby przed koncertem Sad

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 19-01-2007 10:09 AM

Fazik - skąd rusza ten "wesoły autobus", czyżby z Katowic, bo jak tak to wcześniej się przesiadam i nie muszę jechać do Krakowa ...

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Fazik - 19-01-2007 10:12 AM

Nie, z Katowic do Suchej czy dalej do Zawoi odjeżdza dopiero o 10:00, raczej dosiądziemy się do Ciebie i z Krakowa dalej pojedziemy wspólnie, OJ!!! Będzie się działo!!!Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 19-01-2007 10:14 AM

Dobra - więc czekam w Krakowie, poznasz mnie po róży w butonierce i flaszce bimbru w kieszeni ...
hmm ... dobra czekam w autobusie ... będę machał machalasem

RE: Co sądzicie o "bibie"? - fasmac - 19-01-2007 01:01 PM

A mi szef właśnie podpisał urlop na 2.03.2007.
Tak więc wszystko układa się dobrze. Co prawda do wyjazdu jeszcze ponad miesiąc i wszystko może się zdarzyć, ale myślę że będzie OK.
Najważniejsze to kupić buty a z resztą się załatwi.
Wczoraj rozmawiałem z żoną i także wyraziła swoje zainteresowanie "Bibą". Mozliwe więc, że pojawimy się razem.

RE:  Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 19-01-2007 01:07 PM

fasmac napisał(a):
A mi szef właśnie podpisał urlop na 2.03.2007.
Tak więc wszystko układa się dobrze. pojawimy się razem.

ale oboje macie być "po góralsku" jak na zdjęciu, a Ty masz mieć jeszcze ciupagę i okowitkę

RE: Co sądzicie o "bibie"? - fasmac - 19-01-2007 01:20 PM

Kurcze, może być ciężko, bo z górskich ciuchów to w posiadaniu , w tej chwili mamy (a właściwie moja żona ma) tylko stringi z Koniakowa.
Po resztę musielibyśmy podjechać do Rzepisk a na razie się nie wybieramy.
Zresztą do kierpców pasują tylko automatyczne raki a nie posiadam.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pablo - 19-01-2007 02:04 PM

fasmac napisał(a):
Zresztą do kierpców pasują tylko automatyczne raki a nie posiadam.

Dobre Big Grin
A pas góralski dobry jest na przyczepienie szpeju różnorakiego.

RE:  Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 19-01-2007 02:33 PM

fasmac napisał(a):
Kurcze, może być ciężko, bo z górskich ciuchów to w posiadaniu , w tej chwili mam tylko stringi z Koniakowa.

dobra, zostałeś usprawiedliwiony, ale weź przynajmniej te stringi, a i jeszcze czapkę góralską i to co nosicie zamiast krawata

ps.niczego w Twoim tekście nie modelowałem, wyciąłem tylko kilka słów i jedną literkę i samo tak wyszło ... Toungue

RE: Co sądzicie o "bibie"? - fasmac - 19-01-2007 02:44 PM

Nie przejmuj się Sylwester moje poczucie humoru jest na dość wysokim poziomie.
Po za tym post był,jakby to określić, pisany w pełnej świadomości i całkowicie prowokacyjnie.

Co do pasa to rzeczywiście można podpiąć ląże, karabinki, itd, nawet kilka butelek wina można podwiesić, tylko ciężko się w nim schylić bo w brzuch uwiera.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 20-01-2007 09:56 PM

ja wiem, że do lipca to jeszcze kawał drogi, ale myślę że może tak bardzo wstepnie wstępnie byśmy się na kolejną bibę umówili własnie wtedy. Oczywiście proponuje krainę połonin i niedźwiedzi Smile
co państwo na to? chociaż szczerze to wolałbym koniec maja, albo jakoś w czerwcu bo wraz z lipcem to miasto w Bieszczady przybywa i wtedy to się mniej pocztówkowe miejsca odwiedza.

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pablo - 20-01-2007 10:02 PM

Więc i ja też jestem za czerwcem (może druga połowa) i mniej pocztówkowe miejsca również mi odpowiadają Wink

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Ustrik - 20-01-2007 10:19 PM

oj ja to uwielbiam te miejsca, że tak powiem, dla wtajemniczonych - Krywe, pasmo graniczne, Rosolin, Bystre - to jest bajer! ! ! wielkich gór i widoków jak z Halicza oczywiście to tam nie ma, ale jest klimat Bieszczadu Smile

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Sylwester - 23-01-2007 07:30 PM

Hej gaduły zostawcie na chwilę letnie biby, a skupmy się na tej najbliższej, jak pisał Pedro w rachubę wchodzą 2 noclegi a co za tym idzie można by wcześniej porezerwować miejsca by mieć komfort spania, zróbmy może ankietę dotyczącą ilości zainteresowanych i noclegów. Teraz prośba do moderatorni by zrobiła co trzeba... Osobiście wolał bym zamiast śpiwora i karimaty targać np jakieś szkło i żarło, wolał bym też od początku mieć świadomość, że nawet jak przegnę w śniegu to będę miał możliwość by noc spędzić wygodnie. Prop. ankietę w formie: ilość osób, ilość noclegów /oba, pierwszy, lub drugi/ a niazadługo można by zarezerwować miejsca i nawet wysłać zaliczkę. Do roboty więc ...

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pablo - 23-01-2007 08:16 PM

To dajcie tą ankietę a zaraz się wpiszę, w liczbie dwa Wink
A drugą proszę z preferowanymi napojami żeby się lepiej zgrać, zresztą wiadomo im więcej volt tym mniejszy ciężar do noszenia Wink czyli od wytrawnego w górę Big Grin

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pedro - 23-01-2007 08:43 PM

Od teraz proszę o wpisywanie wszelkich informacji odnośnie spotkania w marcu na Babiej w wątku http://www.gorskiswiat.pl/forum/showthread.php?tid=266

RE: Co sądzicie o "bibie"? - Pablo - 04-12-2018 02:11 PM

Tak się narodziła pierwsza biba...