Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Zimowa Biba GŚ 21-23.02.2020 in Chochołowska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może zacznę temat, a potem już pójdzie... i w końcu uda mi się spotkać z Wami na Bibie w Tatrach Polskich.

Po naradzie Filipkowej z początku padł pomysł Bieszczad, ale po głębszym zgłębieniu tematu została wybrana nasza Piękna Dolina Chochołowska.

NA początku rzucam terminami ferii:
Terminy ferii zimowych w roku szkolnym 2019/2020:
13-26 stycznia 2020 r. lubelskie , łódzkie , podkarpackie , pomorskie , śląskie

20 stycznia - 2 lutego 2020 r. podlaskie , warmińsko-mazurskie

27 stycznia - 9 lutego 2020 r. kujawsko-pomorskie , lubuskie , małopolskie , świętokrzyskie , wielkopolskie

10-23 lutego 2020 r. dolnośląskie , mazowieckie , opolskie , zachodniopomorskie

może być ciężko znaleźć odpowiedni termin dla wszystkich, ale zastanówcie się Wink
Tak trzeba zaklepac termin i miejsca za rezerwować mi to obojętnie który weckend Big Grin
Mi 31.01 - 02.02 tak niespecjalnie pasuje, reszta może być..
23-26 styczeń?
Ja myślę, że się pojawię - dla mnie termin na dzisiaj obojętny.
Hm... mnie bardziej by pasował 6-9.02 bo też w sumie zależne to jest od ferii, ale miało być pod Pomorzan Wink, zobaczymy jak inni się wypowiedzą ...
Nam także obojętny termin. Ale my to raczej tylko na krótko tj. sobota - niedziela.
Jak będę to przybędę jak żyw jeszcze wtedy będę innocent
Nam też (póki co) wszystkie terminy pasują i chyba tak pozostanie, domek jeszcze wtedy będzie budował się sam innocent
Będzie w lutym, to i ja wpadnę Big GrinCool
Tez jestem wstępnie za Smile
Nie mam szczególnych preferencji odnośnie terminu, dostosuje się.
Trzeba sie zdecydować i próbować zarezerwować jaki pokój bo za chwile moze sie nie udaćBig Grin
Zamówcie na cały luty, będzie rotacja Big Grin a jak będzie pusty to wynajmiemy Wink
Trati, Tobie pozostał zaszczyt zadecydować kiedy. Tylko śpiesz się, żeby były wolne terminy. Na przyszły rok zostaną mi dwa dni starego urlopu, które muszę wybrać na początku.
Zaraz, zaraz ale ja tylko podtrzymuje temat ... Wink
nie biorę się za organizację innocent

ewentualnie jakies terminy mogę podać
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie