Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Romantyka górskich kibelków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Postanowiłem rozpocząć nowy temat fotograficzny o marginalnym temacie z możliwością wstawiania zagadek - górskie kibelki.
Wiadomo, że górski turysta to też normalny człowiek i w nieprawidłowych interwałach, raz organizowanie, raz w pośpiechu, niekiedy w warunkach bojowych musi odejść tam, gdzie wszyscy muszą. Wiem, że większości narodu ludzkiego takie miejsca wiążą się z myślami, gdzie jest "fuj" lub "ble". Jednak człowiek jak musi, to musi spędzić tam wymierzony życiowy czas. W górach to jednak może mieć nawet inny wymiar i nie zawsze to musi być obskurne miejsce. Zapraszam do ujawnienia zdjęć z takich miejsc, kiedy wydalanie fizjologiczne jest połączone z romantycznym widokiem.
Przykładem może być powszechnie znany kibel z Chaty pod Rysami. Przyznam, że tylko go widziałem, ale nie korzystałem.
Na początek włożę pierwsze zdjęcia - samotny kibelek i widok z jego miejsca:

[attachment=85039][attachment=85040]

Czy kto wie, gdzie to jest i na jakiej bibie to było robione? uhm
W tym nie bylem i kibli nie fotografuje Big Grin ale.. ten z ostatniej biby, majówki, wiem ze masz widok z niego ok
Szkoda że tu buba nie gości,jej kolekcja w takim temacie i innych jest imponująca.giggle:hihi:

Pablo napisał(a):
W tym nie bylem i kibli nie fotografuje Big Grin ale.. ten z ostatniej biby, majówki, wiem ze masz widok z niego ok

Paweł, ten też jest w programie. Toungue
Mirek, nie ma proemu, żeby konkurencja podzieliła się swoimi zdjęciami. Widzę, że nie tylko ja mam takie zdjęcia.

No to akurat prosta zagadka ,byłem na tej bibie to wiem ale nie powiem bawcie sieBig Grin
Ja nie byłem.. ale to proste.. Kamienna Chata pod Chopokiem..
Wink

TomaszRT napisał(a):
Ja nie byłem.. ale to proste.. Kamienna Chata pod Chopokiem..
Wink

ok

Inkryminowany kibel pod Rysami mam tylko na takich ujęciach.. korzystać niestety nie miałem przyjemności..

[attachment=85041][attachment=85042]
A ten gdzieBig Grin[attachment=85043]
Ja mam z Tatr taki.
[attachment=85044]
Słabe zdjęcie, bo to kadr filmiku.

tomtur napisał(a):
A ten gdzieBig Grin

Pod Chabencom Smile

To łatwe będzie..

[attachment=85045]
Chatka Puchatka
Big Grin chyba jakoś niedawno w codziennych wstawiałam (tak dla rozbawienia) fotki ze sławetnego kibelka pod Rysami, ale skoro Staś zapodał jako oddzielny temat, to proszę bardzo raz jeszcze Big Grin
[attachment=85051]
[attachment=85052]

W archiwach znalazłam jeszcze taki widoczek z kibelka, tym razem widok na Alpy.
[attachment=85053]
wkradł sie jakiś błąd i nie widać fotek. Spróbuję jeszcze raz.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie