Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Wiosenna biba 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No ja tomturowóz na czertownicy zostawiam tak ze połowa drogiBig Grinzyczenia jakieś
Za tydzień już drałujemy na bibie. Czy jest coś nowego? uhm
Marycha jedzie?? uhm
To mamy tam sniadanie w Stefaniku w cenie?
I wazne pytanie po ile tam browar? Big Grin
Cena noclegu - 21 Euro ze śniadaniem. Cenę browaru już nie pamiętam. Spróbuję poszukać. W tej. Sprawie są zawsze dwie możliwości. Trzeba płacić lub nosić.Smile
A to jak Ty Tomtur dojeżdżasz. Pierwszego na Certovicę i w stronę Ramzy?
Tak jak piszesz Big Grin
Trzeba wykorzystać Tomtura autka i w Bocy uzupełnić zasoby. Tomtur ma do wyboru. Zajdzie aż na Ramże i będzie z nami drugą noc lub wygodnie prześpi w autku na Czertovicy i poczeka aż dojdziemy. Big Grin
Takie pytanko. Opiekanie kiełbasek będzie na Andrejcowej czy na Ramży? Co potem na drugiej kolacji?
Na Andrejcowej są jakieś naczynia. Jajecznica by się jakaś upichciła.
Ja na ramze kielbache i napoje mysle ze doniose

tomtur napisał(a):
Ja na ramze kielbache i napoje mysle ze doniose

Może jakieś jajka. Ja zabiorę szpyrkę i cebulę. Już się nie mogę doczekać na jajacznicę w plenerze. Szkoda, że kucharz Szewczyk nie będzie na miejscu.

Stasiu, u nas liofile i myslalem ze ognisko tez w Andrejcowej, to po kielbasie. Na Ramży tez ognisko. No i na ostatnim noclegu, przy wiacie.
Jajecznica? To by Tomtur sie na nosił, kielba napoje i jajka to duzo.
Myślę że jajecznice odpuśćmy. Jak się okaże że nie ma garnka w utulni to jaja na patyku trzeba będzie smażyć Wink

Pablo napisał(a):
Marycha jedzie?? uhm

si Dance

ok clap

... Trza sie troche spakować już.
Rozpocząłem pakowanie od ładowania wszystkich elektronicznych meneli. Ładującego prądu będzie mi na bibie brakowało najwięcej. Sad Jutro po pracy zajmę się worem.ok
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie