Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: Wiosenna biba 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

tomtur napisał(a):
Fazi nie współczuj tylko zazdrość Big Grin

Ja zazdroszczę Big Grin

Fazik napisał(a):
...
Ja to już na złom...

Sam nie jesteś, ja teżWink

szewczyczek napisał(a):

Fazik napisał(a):
...
Ja to już na złom...

Wiele za nas nie dostaną Smile Wink

szewczyczek napisał(a):

Fazik napisał(a):
...
Ja to już na złom...

Póki co, jestem z Wami Wink

Możemy stworzyć grupę wsparcia Big Grin

yoter napisał(a):
Możemy stworzyć grupę wsparcia Big Grin

A jakie będziecie mieć zadanie? uhm Grupy wsparcia wynoszą prowiant do miejsc noclegowych. Smile

Ja tam obecnie stanowię depozyt na zawodach. Ostatnio nawet filmowałem finiszowy kilometr zwycięzcy z siodełka roweruToungue
Wynoszenie prowiantu to chyba już Stasiu nie dla mnieSmile
Prowiant jak prowiant ale co z napojami? Wink

szewczyczek napisał(a):
Ja tam obecnie stanowię depozyt na zawodach. Ostatnio nawet filmowałem finiszowy kilometr zwycięzcy z siodełka roweruToungue

W ostateczności, możemy przystać na to filmowanie na ostatnim kilometrze Wink

To miałaby być grupa wzajemnego wsparcia WinkBig Grin
Powoli trzeba omówić możliwości dojazdu na miejsce. Są praktycznie dwie, które można kombinować z innymi wariantami.
1. Parking na Donovalach. Trzeba dojechać tam do 7:00. O 7:35 jest autobus i z przesiadką w B.B i Breznie dojeżdżamy do Telgartu 10:55. Trzeba się liczyć, że mamy około 6,5 godziny drałowania (w normalnych warunkach).
2. Parking w Popradzie. O 7:10 mamy autobus i tym razem wysiadamy w Vernarze, skrzyżowanie do stacji kolejowej. Na miejscu jesteśmy o 7:48 i mamy więcej czasu na przejście trasy, aczkolwiek nas tutaj czeka 7,25 godziny. Ten wariant nas jednak zmusza do przejazdu z Donoval do Popradu autobusem w ostatnim dniu.

Można też wybrać wariant, który niweluje niekorzyści obu możliwości. Zostawić jedno autko na Donowalach i zjechać drugim do Popradu. U mnie nie ma problemu do Popradu lub Donoval. Przejadę się pociągiem. Nie wiem jeszcze, jak z Tomturem. Czy pojedzie tego deklarowanego 1.5. lub z nami 30.4. uhm
Tutaj bym widział udział grupy wspierającej. Wink Oprócz dowozu/odwozu do/od Telgartu i Donoval, można jeszcze dostarczyć prowiant na Czertowicę. Nie trzeba nigdzie chodzić i byle jaki kuśtyka może tam dojechać. Toungue
Czekam na propozycje.
Poprosze Donovale, w niedzielę w miarę szybko trzeba nam wracać do domu, więc Poprad to strata czasu na dojazd, Ciebie moge zabrac z domu albo gdzies po drodze, jak wolisz Smile
Wiem, że tak chcesz. Dlatego myślałem o wariancie pozostawić autka w różnych miejscach. Na ostatniej bibie w NT to nawet autka parkowały w Telgarcie i nic się im nie przytrafiło.
Też myślę, że Donovaly w pierwszy dzień to opcja lepsza.
My z Hemli jesteśmy w stanie Was odwiedzić jedynie w sytuacji gdy nie dostanę urlopu na 2 maja.
Jeżeli będzie nam dana cała majówka to musimy realizować niestety inny plan.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie