Górskie Forum Dyskusyjne - Górski Świat

Pełna wersja: prezent
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Smile jakiś pomysł na prezent dla dziewczyny - zagorzałej tatromaniaczki?Toungue będę wdzięczna za podpowiedź Smile
Zima idzie, kup jej raki i czekan Big Grin jeżeli jest taką zagorzałą Tatromaniaczką to się ucieszy ...
Podzielam myśli Grabarza. Raki i czekan. Nawet znam taką jedną, która się tym badziewiem chwaliła koleżankom w pracy, że ma takiego chłopaka, który jej kupuje prezenty widząc jej to na oczach. giggle

grabarz napisał(a):
Zima idzie, kup jej raki i czekan Big Grin jeżeli jest taką zagorzałą Tatromaniaczką to się ucieszy ...

Racja, ale teraz czekam na standardowy post jak to często bywa.giggle

Stasiu napisał(a):
Podzielam myśli Grabarza. Raki i czekan. Nawet znam taką jedną, która się tym badziewiem chwaliła koleżankom w pracy, że ma takiego chłopaka, który jej kupuje prezenty widząc jej to na oczach. giggle

Stasiu, czy to ta sama osoba o której ja myślę giggle

ok Toungue
Rzeczywiście, raki i czekan na zimę jak znalazł. Już widzę tę radość tatromaniaczki. Big Grin
No ja uważam czy kobieta która biega po górach czy taka która siedzi tylko w salonach kosmetycznych wymaga eleganckich dodatków. Np ja kupuje dla swojej zony tańsza ale również piękną biżuterię srebrna. Może się wydawać ze srebrna to niższa półka ale nie jest tka do końca. Warto sprawdzićSmile)
Po co mojej żonie na górach biżuteria, jedynie, żeby się na nie obiesić. uhm
Biżuteria to oklepany temat, ale typowym prezentem dla kobiet mogą być też perfumy. tutaj nigdy nie ma, że czegoś za dużo, choć psikanie się przed wyjściem w góry... nie bardzo.
Ale już po zejściu z Tatr, jak będziecie się relaksować, w góralskich karczmach, powinno jej podpasować!
Dobry pomysł z perfumami, raz czy dwa razy zdarzyło mi się spotkać w góralskiej karczmie tak relaksującą się grupę wycieczkowiczów.Czułem się jak w fabryce Coco Chanell , smród był taki mocny że kilku klientów pośpiesznie opuściło ów przybytek.Ja także.giggle
Może taka woń przyciągnie misie na danego osobnika i mwmy problem z głowy. Big Grin

mirek napisał(a):
Dobry pomysł z perfumami(...)

No, w końcu ktoś człowieka w internetach doceniłinnocent
Pozostaje tylko kwestia wyboru zapachu, no ale to zawsze kwestia gustu. Tylko że przy zakupach przez internet, nie sposób przetestować poszczególnych perfumgiggle

Szkoda że kole-ga-żanka nie zacytowała mojego całego tekstu.Mówi on o czymś całkiem przeciwnym.giggle A ja było do przewidzenia mamy link reklamowy.Tongue2

majajen napisał(a):
No, w końcu ktoś człowieka w internetach doceniłinnocent

Wy, tak reklamujący, jesteście żałośni.

Stron: 1 2
Przekierowanie